• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RNDExit games
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZOLTAN: Zkousel jsi Zvlastni skolu? A bar? Taky jsou docela v pohode ty Hanebny pancharti na Vaclavaku, jsou v nich videt penize. V posledni dobe nas velice nadchl ten Star trek (Galactic Pioneers se to jmenuje). Jinak od Mindmaze jsou vsechny tri super.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZOLTAN: Ja dostal od strasidla do zubu, protoze zrovna kdyz mi melo dat pohlavek, tak jsem otocil hlavu. Ale jinak legrace to je, takove zapamatovatelne. A to jsme udelali rekord, ve trech 33 minut bez napovedy (ale holky teda rvaly, me to moc nebralo, mam za sebou moc Silent Hillu).
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jinak teda musim rict ze ac se s unikovkama roztrhnul pytel uz je to fakt dlouho, co bych nasel v Praze neco, co by mne opravdu uchvatilo. Mate nejake doporuceni kam se vydat? Libi se mi primove propojeni elektroniky a hlavolamu. Normal old school unikovka se mi uz moc nechce hrat, uz hledam trosku nejake efekty. Kam jit v Praze, kdyz rovnou odskrtneme vsechny nejznamnejsi jako Chamber a Questland...?
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Byl jsem pred cca mesicem na Chamberu Poltergeistovi nebo jak se to jmenuje to nejnovejsi (ne Dum Hruzy 2) a musim rict ze po strance atmosfery nejlepsi ze 150 her co jsem mel tu cest kdy kde hrat. Vrele doporucuju vsem a nedoporucuju teda brat osoby se snizenou pohyblivosti a treba nekoho starsiho a slabsiho na srdce. Nektere casti jsou opravdu vyvonankovane.
    Na hlavolamy samozrejme slabsi, ale o to nejde. Jde o tu atmosku - rvali jsme jak prokopli :)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Tak jeste je volna osma kdybyste nekdo chtel...
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    ZOLTAN: kdyztak do posty rovnou s telefonem a dohodneme se...
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Otviram novou unikovku na Smichove.
    Hledam dve particky unikovkaru, kteri by meli cas zitra - v patek jedna od 18.00 a druha od 20.00 projit mi jako testaci roomou a zkusit ji prechytracit ;)
    Vstup zdarma samozrejme :)
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    ZOLTAN: Asi to uplne nevyhovuje pozadavkum, ale kdyby nahodou.... delam na zakazku elektronickou cast puzzlu pro unikovky. Takze nevymyslim puzzly, ale pokud mi napisete jakou mate predstavu o tom, co to bude delat, tak na to navrhnu a vyrobim elektroniku. Temer cokoli neni problem :-). Ruzna cidla, senzory, posloupnosti, posuny, atd. Delal jsem treba optickou harfu, modul co cekal na presnou sms z presnyho cisla a dalsi.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Kdybyste nekdo mel kamarada/kamaradku, co se zabyvaji tvorbou unikovek/bojovek/hlavolamu... Hledma zkusene posily na vypomoc.
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Hledam tvurce unikovych her, stavece bojovek venku, tvurce hlavolamu... / Praha / 1234856 CZK ]
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Otevreli jsme prvni unikovku enkovni, kdybyste si nekdo chtel udelat prochazku...
    Hlavní stránka - QuestRun.cz
    http://questrun.cz/
    RND
    RND --- ---
    Všechny únikové hry v ČR a SR na jednom místě
    http://escapemania.cz
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Zdary vsem!
    Mame unikovku www.coderoom.cz
    Ted jsme se dali na hithit, abychom nasbirali na druhou mistnost.
    Budeme radi za akzdy prispevek, dikes vsem :)
    Hithit - Úniková hra – Pracovna doktora Shipmana
    https://www.hithit.com/cs/project/3441/unikova-hra-pracovna-doktora-shipmana
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Protoze tady moc lidi nepise, treba to rozjedu. Jestli si vzpomenu na vsechny, kde jsme byli:
    Sherlockova kancelar - jedna z nejlepsich, vsechno logicky a stylovy
    Padlock - taky super, chce to jit v nekolika lidech, mame tam rekord ;-)
    Apocalypse Zombie - asi nejlepsi atmosfera zatim, super efekty
    Quest Va-bank - taky docela dobra, nic sloziteho
    Dablova bible - plno zamku, tma, nakonec to bylo dobry, ale ve srovnani s ostatnimi nic moc
    Profesorova pracovna - asi nejlogictejsi pribeh, vsechno to dava smysl, taky doporucuju
    Dum duchu - taky pekne efekty, asi nejlepsi je panenka, ale zase pribeh ne uplne logicky
    Faust - nic pro nas, spis nez unikovka to je o tom, poslouchat, co mate delat, takove drzeni za rucicku
    Veznice smrti - zatim asi nejhorsi, nelogicke, omylem jsme se v pulce dostali ven
    Carodej - byli jsme s triletym synem, pro nej to bylo super
    Alchymistova komnata - prvni v Praze, taky moc pekna
    Enigma - taky pekna stylovka, doporucuju
    Tajemstvi cisare - tohle jsme nedali, byla tam takova neprijemna slecna, co nam porad rikala, co mame a nemame delat, tak jsme odesli
    Portal - jednoducha, odpocinkova, svetelna harfa se nam moc libila
    Bombardovani Prahy - pekna, stylova, akorat ten konec snad prepracuji
    IEscape - zajimave, ze maji kus letadla, ale jinak nic moc
    Tajemna pracovna - pekne a prekvapive
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Zdravim
    Za nas takhle, snad se bude libit:
    Hlavní stránka - CodeRoom.cz
    http://coderoom.cz/
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    RND: jj, my za pul hodky... nakonci jsme se ale sekli, protoze kamos prehlidl posledni konektor, takze diky tomuto zdrzeni 40 minut :)
    RND
    RND --- ---
    WENTOLINE: Jo, uz jsem to tady dlouho neupdatoval.
    Questroom jsme dali cca za 26min, hezke vybaveni efekty a tak, ale obtiznost vcelku jednoducha..
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    na nástěnce nevidím http://questroom.cz/
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PATRACSARKA: Nam se nejvic libil Sherlock Holmes v Praglu.
    PATRACSARKA
    PATRACSARKA --- ---
    Dobrý den,
    pokud jste propadli únikovým hrám tak,jako já. Mám pro vás venkovní dobrodružnou hru Pátrači (v Praze).
    Více na stránkách www.patraci.cz.
    Popř mi napište, můžu i některé z únikovek doporučit (vyzkoušela jsem jich několik - Praha, Brno, Liberec).
    RND
    RND --- ---
    Trochu jsem aktualizoval nástěnku.
    V Praze je pár nových místností.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam