• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLOPSYCHOSISSEZNAMKA alkoholiků... need more parties
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    DRIZDIK: Tam to mam takx rada, i kvuli hermelinu a neskutecne blizkosti.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    SUN_VU_KUNG: V tomhle mě na rumy potěšili v poslední době v U Zvonečku, kousek u metra Ládví. Barmana tam rumy vyloženě baví. Jima Zum Zum na rumy a Stará studna na koňaky samozřejmě ..
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    ja teda taky pivo nepiju.)
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    SUN_VU_KUNG: to já zas dávám podpásovky ve stylu: "A co tady máte fakt dobrého, co stojí za to, není to všude? Alko, nealko, cokoliv.." nějaké relevantní doporučení dostanu tak v každém pátem podniku
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: Ale jo, to já mám právě rád, že ta obsluha funguje na úrovni a není to jen nalévač a nosič. Zvlášť když to ještě ty lidi baví, a tak je to se vším, s whisky, rukem, koňakem, doutníky... kultivuje to spotřebitele, protože tady ještě spousta lidí (a i mladých!) si pořád myslí, že rum je bramborový líh, mravenčan ethylnatý, karamelové barvivo a voda. Okolo whisky mě baví celá ta kultura palíren, prostředí, designu lahví a etiket atd. A nejhorší je naopak kultivovat obsluhu:
    - C'si dáte?
    - Slečno, jakou u vás máte skotskou?
    - Se podívejte na bar...
    - Když já tam bez fraktury krčních obratlů nevidím, můžete mi to říct?
    - Tak jako je tam tulamorka, džejmsn...
    - Slečno, ale to jsou irské whisky...
    - No, já tomu moc nerozumím...

    :)
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    SUN_VU_KUNG: no jo, ale Martin je pro mě top barman, ke každému rumu ti poví krásnou pohádku, poradí s výběrem... tak můžem v nějakém eshopu koupit pár lahví Flor de Caňa a jít si sednout jinam D:
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: jj, Sbohem je na rumy super, jen mě tam irituje ten interiér, přitom by se to dalo tak vystylovat :)
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: tsss blbečku :P
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    rum rum rum (takže sbohem rozume, jak tu bylo řečeno)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Zase ocet v lahvi? :p
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    za vinaře bych se prosím pěkně přihlásila hlavně já ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jedině WHISKY! :D (no a když není, tak rum :D)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Takže slivovicu a hruškovicu?
    SVORO
    SVORO --- ---
    PETRPEDROS: Víno mám taky málo :/
    SVORO
    SVORO --- ---
    Koukám, že tu jsou spíš pivaři :/
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    CARLOZ: už se vidím, jak se po pěti pivech a deseti panácích s někým úplně cizím vsázím, že "to vylezu" (ač jsem to v životě nedělal)... naposled opilý "určitě vylezu tady ten zledovatělý kopec", výsledek byly kompletně rozdrcené nosní kůstky a těžký otřes mozku D:
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    když jsme u toho žižkaperku tak za mě Boulder Bar - dobrej Kozlík i něaký ty klasický pochutiny a mimoto si můžete zalézt na stěně v prostorách baru.
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    to já zas nedám dopustit na bernard pub na žižkově teda..
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    Tak ja po velice dobrych zkusenostech doporucuju Cernyho kocoura... Skvela Plzen a fakt super varej. Konec koncu, jsou to lidi, ktery se vyskytujou i tady na Nyxu. Stranky asi zatim nemaji, tak jen pres FB.

    https://www.facebook.com/pages/Černej-kocour/1563445090559079?ref=ts&fref=ts
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    a co třeba takovej Belzepub?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam