• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLOPSYCHOSISSEZNAMKA alkoholiků... need more parties
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    WILLOW: neverim ze existuje chlast, po kterym nemas kocovinu, ale toho Pirata ochutnam
    RUDLA
    RUDLA --- ---
    RUDLA: a budu jedine rad za tip neceho podobneho...
    RUDLA
    RUDLA --- ---
    ahoj, na zacatek neco z nasi ceske zahradky preci jenom se drzim pri zemi...... destilatek, cenove dostupne, svestka je nej... https://www.google.cz/...prandt.cz%2F&ei=zez0VJvyF9PmarjdgZAC&usg=AFQjCNGpWiUf3zs_EtWdMT4Xm8O5OQQy3Q
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    WILLOW: Napadne se opijim po testu a cviceni:))
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    QUIXDE: nenapadne se opijis pri cteni radku o kvalitnim alkoholu ... jak romanticke :)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Ja nevim jak vy, ale vzpozdali uz na tom s vinem pracuju :)
    AMYMAL
    AMYMAL --- ---
    87HIGHFLYER: mileráda!
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    mám udělat anketu ještě na tento týden s nějakým prvotním srazem AA?
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    ALONSY: jak jinak hospe si dam thulamorku...
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    SUN_VU_KUNG: no jo co jsem presel na kvalitni alkohol nemam s kcocovinou problem :)

    pro milovniky rumu doporucuji pirata je sice silnej tahne az o do ovcona, ted jsem si nedavna poridil danish royal navy rum (delaj ho XO) neni tak silnej prijmne nasladlej moc dobre se pije ...
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    87HIGHFLYER: lehce ne, leda těžce
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    A nepudem se teda někam vylejt lehce?:)
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: jo dycky když du okolo,napadne mě to samý :)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Prima zakourenej pajzl, kde maji tocene 2 druhy super piva Zatec a asi 10 single malt skotskejch po 25korunach za pivo a 60kc za panaka, nemluve o vzdycky pomerne prijemne hudbe je Woodstock na Belehradske
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    filtr mlci, zvlastni ze zatim jeste nikdo nezminil hodne zivy podnik (jakoby vsichni z letne slezli vzdycky dolu... :))
    posledni dobou jsem tam byl denne, ted trochu pauza...
    S Kavarna Liberal, Řezáčovo nám

    jinak kolem andela a Jamajky, ktera byla zminena stoji za to jeste
    S Hospudka Sokol, Vrázova (blahe pameti tam bylo mozno popit s m. kozelkou a dalsima androsema)

    no a hned za rohem je
    S Kavárna Jarda Mayer. Staropramenná 22

    ZARAKI_KENPACHI: driv to byla poctiva 4ka, umakart a tak, nevim presne kdy, ale asi par mesicema jsem tam zapadl a uvnitr je z toho takova eurohospoda...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALONSY: No, pivo jako základ je špatné skoro na všechno, víno podobně. Pak je ta kocovina druhý den vcelku zaručená :) Není to jen whisky, ale i kvalitní rum atd. po ničem kvalitním, pokud se to nekombinuje s pivem, vínem atd. a pije se voda, by ti nemělo být druhý den špatně :) S whisky člověk chybu neudělá :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SUN_VU_KUNG: K té kocovině: Přesně.
    Po whisce, ani po té levné, se mi nikdy nepodařilo mít okno, a když jsem to jo přehnala, tak mi zle bylo, ale nic nesnesitelného.
    Jak si dám víc než dvě piva nebo sklenky vína (a že si vždycky dám víc), tak je to špatné. Kocovina, okna, brrr. Poté, co mi po úterní akci vydrželo být špatně až do pátku jsem se rozhodla, že už se držím jen té whisky :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SALAMAN: ... a pokud se neutopila, tak tam plave dodnes...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALONSY: Jo, nikomu to neberu :) Ale čich je pro dobrý alkohol strašně důležitý, a když jsou všechny buňky umrtvené tabákovým dýmem, tak si moc nepochutnáš :) Samozřejmě doutník + whisky / rum = požitek :D Ale v dobře větraném prostředí :)

    Hemingway bar právě není nijak přehnaně drahý, jejich drinky a koktejly jsou za úplně v pohodě ceny a zatím to tam bylo vždycky super. Je teda fakt, že nejlepší to bylo ještě v době před rozšířením, to byl opravdu komorní bar, kde bylo i s obsluhou pár lidí a podle toho to vypadalo. Ale je spíš na drinky a rumy, whisky tam sice je, ale není to na ní postavené. To třeba pak Bar'n books - http://www.barandbooks.cz/tynska/ tam ale už ty konzumace lezou opravdu trochu do peněz a je tam dresscode :)

    Joo, jamesonem se dá samozřejmě vylít spolehlivě a kocovina je minimální, to souhlasím, taky ho piju, když v baru není nic moc nabídka a jsem spíš na tahu, než na klidném ochutnávání :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ALONSY: A v Lalibele hlavně plave piraňa v akváriu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam