• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLOPSYCHOSISSEZNAMKA alkoholiků... need more parties
    "Můžu tě pozvat na kafe?"... "Dozajista, ale udělal jsi ve slově VÍNO hned čtyři hrubé chyby". Seznamka pro milovníky všemožných druhů alkoholu, kteří občas chtějí pít i s někým novým. Protože alkohol v malém množství neuškodí v jakýchkoliv dávkách!
    rozbalit záhlaví
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    QUIXDE: cool. Tak den vedet, jsem zvedavej na "neovlivnenej" nazor .)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    SNAXX: Jako ja jsem tam dost casto, vyrustala jsem tam, ale prave do hospod jsem tam nikdy moc nechodila, i proto, ze je tam vic 4. cenovejch, nez by clovek chtel, lazdopadne si rada projdu tyhle tipy :)
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    QUIXDE: Ja ve Straskach bydlim a hezkejch hospod, kam bych treba vzal zenskou, je tam fakt pomalu. Prave Vesna je fakt prijmena, Sweet 60's jsou taky v pohode, strasne rozdily mam zkusenosti od Kasparka... Jeste na neco jsem zapomnel?
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    SNAXX: Tak ja tam chodim malokdy do roka na plzen, ve strasnicich moc nechodim, vetsinou jezdim do centra vic. Ale je fakt, ze to bejvalo lepsi.
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    QUIXDE: Tam se silene zhorsili... jako jako fakt rapidne. Zrejme novej majitel a nevzal to uplne za spravnej konec. Skoda...
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    AMYMAL: Vesna bar. Moc hezky prostredi, byt 100% kuracky. Maly pivovary a fajn obsluha
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    AMYMAL: a párkrát jsem byl u červenýho trpaslíka, ale už je to pár let...
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    AMYMAL: U Slamu, Starostrasnicka.
    AMYMAL
    AMYMAL --- ---
    Někdo radu na fajn pivo ve Strašnicích? Ať se vždycky nemusím táhnout bůhví kam.]
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    DZEJNY: kocovina se da definovatjako permonici v hlave a celkova nevolnost...

    pri piti kvalitniho alkoholu to jde, (hlavne nemichat) ( dobre je mit i miru) pak uz jen zalezi jak velkou otravu alkoholem si spusobis...


    PS. ikdyz takovej Samaritan zbavi i permoniku v hlave :D:p
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    WILLOW: neverim ze existuje chlast, po kterym nemas kocovinu, ale toho Pirata ochutnam
    RUDLA
    RUDLA --- ---
    RUDLA: a budu jedine rad za tip neceho podobneho...
    RUDLA
    RUDLA --- ---
    ahoj, na zacatek neco z nasi ceske zahradky preci jenom se drzim pri zemi...... destilatek, cenove dostupne, svestka je nej... https://www.google.cz/...prandt.cz%2F&ei=zez0VJvyF9PmarjdgZAC&usg=AFQjCNGpWiUf3zs_EtWdMT4Xm8O5OQQy3Q
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    WILLOW: Napadne se opijim po testu a cviceni:))
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    QUIXDE: nenapadne se opijis pri cteni radku o kvalitnim alkoholu ... jak romanticke :)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Ja nevim jak vy, ale vzpozdali uz na tom s vinem pracuju :)
    AMYMAL
    AMYMAL --- ---
    87HIGHFLYER: mileráda!
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    mám udělat anketu ještě na tento týden s nějakým prvotním srazem AA?
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    ALONSY: jak jinak hospe si dam thulamorku...
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    SUN_VU_KUNG: no jo co jsem presel na kvalitni alkohol nemam s kcocovinou problem :)

    pro milovniky rumu doporucuji pirata je sice silnej tahne az o do ovcona, ted jsem si nedavna poridil danish royal navy rum (delaj ho XO) neni tak silnej prijmne nasladlej moc dobre se pije ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam