• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALLOPSYCHOSISSEZNAMKA alkoholiků... need more parties
    EX___BO
    EX___BO --- ---
    Víceméně kdykoliv
    OTZ
    OTZ --- ---
    ted hned s 12h prodlevou :D
    KIRA13
    KIRA13 --- ---
    EX___BO: Já bych šla ;)
    EX___BO
    EX___BO --- ---
    Zdravíčko... Někdo.. Ideálně teď hned České Budějovice na nějaký to popiti dousku dobrého alkoholu? Nebo i nedobrého.. Prostě se ozrat :-D
    LOTHBROK
    LOTHBROK --- ---
    CABOWITZ / SRNECEK: : já bych byl s kouřovejma whisky opatrnej, je to hodně love hate záležitost a dost lidí to úplně odmítá. S lepším nevšedmím rumem je to víc jistý. Osobně bych byl pro don papa, je z filipín, což není úplně obvyklý a do litru by ses mohl při troše štěstí vejít.
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    SRNECEK: KAKIHARA: pridavam se k hlasu id kakihara stran Laphroaig - myslim, ze muzi kolem 40 by buket spaleneho dreva mohl udelat dobre...

    jinak z me strany stale plati ze (skoro) kdykoliv kolem letne (liberal, kyklop, piano, zahrada avu, tulipan, barre, antonicek, kocicarna) :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    COMODOR_FALKON: Zni to zbytecne komplikovane, ale proc ne. Pristi tyden bych mel mit snad volnejsi, tak si napisem.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    PSYCHO: Zrovna s Tebou bych rád někdy u pivka pokecal na téma "Možnosti efektivní integrace postaršího HW různých typů a vylepšování vzniklého systému v rozumném budgetu"...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Neni nekdo na naplavce a nechce pozvat na pivo? Nechce se mi domu a sam nepiju :D
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    KAKIHARA: Aha, tam rychlogoogle nabidl 6000 Kc a vice
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SRNECEK: všechno je to 600-1000.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    KAKIHARA: Diky, ale koulam, ze mimo muj rozpocet.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SRNECEK: v tomhle ranku imo neurazí Bowmore Legend, Glenlivet, Laphroaig, dvanáctiletej Dictador (rum, ale neni tak sladkej jako ostatní), případně Ron de Jeremy (ten sice trochu sladší je, ale zas je pojmenovanej po legendárním Ronu Jeremym), nebo nějaký ty giny jako třeba Ginza Gin. Ten má přidanou hodnotu v tom, že je ho jen 913 flašek.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    DAPHNEE: Tak muzi kolem 40 let. Preference nevim, melo by to byt neco dustojneho a nepusobit dojmem, ze jsem to koupil na benzince pri ceste k nim.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    SRNECEK: podstatné je, jestli žena nebo muž, chuťové preference alespoň zhruba a v neposlední řadě i věk obdarovaného (zhruba) a kdy to potřebuješ a můžeš vyzvednout . Kolem 600 se třeba dá sehnat Legendario, který je ale dezertní, tedy sladký. Nebo kvalitnější gin. A mnoho jiných. Mrkni na alkohol.cz
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, nemohl by mi nekdo poradit. Nevyznam se v alkoholu a rad bych daroval lahev neceho lepsiho jako vyjadreni vdeku. Asi nejaka whisky, nejak znam Jack Daniels, ale nevim, jestli to neni "levna samoskova" varianta. Rad bych se vesel do 1000 Kc za lahev, idealne max. 600 Kc. Diky.
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Vyšehrad.. Hospůdka na Hradbách.. Nebuďte poserove a pojďte popit
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    V neděli bude hezky a někdy odpoledne bych zašel do https://www.absintherie.cz/cs/napojovy-listek , jestli se bude chtít někdo přidat v https://www.absintherie.cz/cs/absintherie-franz :)
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    kdykoliv kolem letne ehm...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam