• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BABBAKam na Burger?! Rady, fotky, burgery
    LADYMEET
    LADYMEET --- ---
    ňom ňom z Palandy ;)

    MIRROR
    MIRROR --- ---
    ještě za tepla: takže Palanda super :-)
    METAK
    METAK --- ---
    dobry burgry taky delaj ve steakhousu highland,maj je jenom pres obedy ale za stovku i s hranolkama a skvelym masem
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    http://www.planetazizkov.cz/ , někdy přestřelí hranolky, příjemná česneková tatarka, vždycky si šmáknu
    http://cestr.ambi.cz/cz/ prý výběrové maso, dobrý pivo, burger chudý ale maso opravdu dobré
    http://www.uslovanskelipy.cz/ Mají teď jeden burger ve stálý nabídce, neurazí, dobré domácí bramborové hranolky
    BABBA
    BABBA --- ---
    Martyho Frky Pub - Milíčova 25, Praha 3

    Od dnešního dne u nás můžete ochutnat Martyho burger, který jsme posledních pár týdnů ladili téměř do dokonalosti. Domácí křupavá bulka pojímá 200g mletého hovězího s rozteklým sýrem, slaninou, karamelizovanou cibulkou, rajčátkem, ledovým salátem, okurkou a papričkou jalapeños. Burger je vychucen barbeque omáčkou a majozénou s příměsí Jack Daniels Honey. K pokrmu jsou servírovány domácí hranolky s kečupem. Přijďte toho krasavce vokoštovat!
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    BABBA: moje zkušenosti jsou z před léta/léta.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    a takovej Ćížburger U Čížků na Karláku www.ucizku.cz je taky moc dobrej, maj tam vyborny housky i hranolky s dobrym domacim dipem. Prostredi i obsluha v poradku. Nekouri se tam a tocej Plzen. Treba na polední menu je to super deal.
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    BABBA: me proste ne, nejenom me, asi jsem rozmlsany a kamos taky, ktery tam se mnou parkrat byl. Bylo nam z toho obema zle, hur se travi a chut a provedeni mne taky neoslovilo. Ozzy je, zda se, jen rozvoz. Nejvetsi spokojenost s Palandou, ale prijde mi, ze to tam taky zacina jit do kopru, hold moc lidi.
    BABBA
    BABBA --- ---
    GUERILLA: me yes burger bavi, nikdy sem nemel problem. a kde je prosimte ten ozzy burger? nejak to nemuzu najit
    MASOO
    MASOO --- ---
    diky vsem....

    pokulhavajici kvalita vegeburgru je bohuzel castejsi....napr pokud kuchar nema rad vegetariany, tak je to blby:/
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    Jo a vege burger maj vcelku potentní i v Burgr Letná.
    GUERILLA
    GUERILLA --- ---
    Já doporučuji:

    The Tavern
    Belzepub
    Palanda
    Burgr Letná, takové konzumní bistro, ale fajn ceny a nebývá mi z toho zle (suroviny docela ok).
    Black Dog Beroun byl super, když byli ještě bistro, teď to utrpělo, ale dá se to, hlavně problémy se tam dostat bez rezervace, kor o víkendu.
    U Malého Glena

    Dish taky jde, nelíbí se mi ceny nápojů, burgry ale vcelku ok, ale oblíbenci viz výše.

    Nedoporučuji:

    Yes burger, sice je fajn, že to jede do hodně hodin, ale suroviny a provedení mne neba, je to konzumní záležitost a bylo mi z toho opakovaně zle
    Bejzment, hodně vrtkavá kvalita, občas obsluha neumí počítat, zatím z každé návštěvy dojem že mě někdo ojebal (ať už na kvalitě tak při placení)
    Ozzy Burger - hrozný *****

    Jinak preferuji celkový dojem, houska, maso, suroviny a především schopnost to natlačit do pusy, což třeba v Black Dogu nereál (poslední zkušenost z restaurace).
    BABBA
    BABBA --- ---
    SIMSALABIM: ja tam byl asi pred deseti lety, takze vim jak to tam vypada (jestli se neco nezmenilo). ok zajdu tam nekdy na burger ;)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    BABBA: ...takze hrube nedopatreni ;)

    ...pokud nejsi z cukru a nevadi ti punkovejsi prostredi, mas sanci objevit svaty gral..., jen musim upozornit, ze burgry jsou zde navykove s prvnim soustem!
    BABBA
    BABBA --- ---
    SIMSALABIM: stranka funguje od vcerejska, ja tam osobne nebyl, takze pridavam ;)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    BABBA: nenasel sem na nastence Belzepub, pro me osobne nejlepsi masove i vege/vegan burgry... Je to nejaky zamer, nebo jen hrube nedopatreni?
    ;)
    BABBA
    BABBA --- ---
    Na nástěnku jsem dal i doporučení/nedoporučení na vege burgery.
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    Za mě je super Bejzment na Andělu...Palandu jdu otestovat zítra :-)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Fair Food Ujezd ma prima burgery, prijemnou obsluhu, nadherny ceny a fajn pivo. Jsou tam asi tri stoly, takze bud takeaway nebo snist a jit, na vysedavani to moc neni. ale super misto.
    KEDDY
    KEDDY --- ---
    MASOO: Shodou okolnosti jsem si v patek cestou z jedne oslavy v podrousenem stavu kupoval burger v Yes bugeru. Protoze nas tam na svoji nocni svacinku cekalo asi 8, vzal jsem prvni burger ktery vykoukl z okenka a nikdo se k nemu nehlasil v domeni ze je muj a nasedl do taxika. Po projezdu domu me nemile prekvapilo, ze mam misto meho hoveziho burgeru v tasce nejaky vege burger... Uprimne, pro lidi, kteri se na maso v bugeru netesi by mohl byt fakt dobry.. ja byl ovsem zklamany z toho prekvapeni, takze jsem si ho moc nevychutnal..
    btw. Pokud se v patek u Yesu stala nekomu podobna lec opacna prihoda, omlouvam se za zamenu.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam