• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BABBAKam na Burger?! Rady, fotky, burgery
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KOIRA: Případně jejich sesterskej podnik Black Bettie's v Mánesce. Ty housky mi přijdou, že nemaj vždycky stejný, ale je to pro mě asi nejmíň zajímavá část toho burgeru.
    KOIRA
    KOIRA --- ---
    Sad man's tongue. Hranolky na jedničku, burger má nudnou housku, jinak je taky bezva.
    HALUZOMOCNOST
    HALUZOMOCNOST --- ---
    Přijďte na super vegan Burger od Food not bombs


    KOC256
    KOC256 --- ---
    Burger popravdě nic extra. Ne že by byl špatný, ale ničím nenadchne. Chybí mi tam trochu lepší dochucení. Takové dost plytké...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    PETR_TNT: Jsem v te Koze dneska. Polevka vyborna, burger se uvidi. Jen teda nezvedaji telefony i kdyz maji prazdno, tak jsem se na to malem vysral kdyb to nebylo 2km od dalnice.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PETR_TNT: Diky... Tesne. Bo jsem uz zapadl do restosky “Ve století” v Loděnici. Jidlo vyborne...

    Budu se tu ale pohybovat i zitra, tak pokud nebudou mit zavreno, nebo nejake Silvestrovske mecheche, tak to vezmu v potaz...
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    KOC256: pozde ale preci: hned za rohem je pak Koza roza, kde je to taky dobry
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nejaky rychly tip kam se stavit na burgera pripadne steak pripadne nejake osobite bistro po ceste Žebrák - Nusle?

    Tak abych zaparkoval a klidne si kousek zajedu. V Beroune v te vyhlasene burgerarne jsem byl loni a moc neoslnilo. Hledam misto spise s dusi nez hogo-fogo.

    Dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    The 2019 Czech Please Guide to Burgers in Prague - Prague, Czech Republic
    https://news.expats.cz/czech-food-drink/the-2019-czech-please-guide-to-burgers-in-prague/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BurgerFest Ostrava









    FNB
    FNB --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Bar ktery neexistuje - Brno. Super!!!

    Az jsem ho zapomnel vyfotit ;)
    GOLDEN
    GOLDEN --- ---
    Zdravím Vás a hlavně Brňáky a tážu se Vás, jestli by jste mi neporadili dobrý podnik někde v Brně :) Na cenu vcelku nehledím, jsem gastrosexuál a tvrdě posiluji tak bych se někdy chtěl pořádně nadlábnout :)
    VETE
    VETE --- ---
    Pro ty, kteří ještě nebyli, je povinnostní navštívit burgrárnu Želva, kousek od Žižkovskýhi nákladovýhi nádraží....

    Bezpečnostní kontrola
    https://m.facebook.com/burgerzelva/?locale2=cs_CZ

    Za mě jeden z nejlepších burgerů poměr cena/výkon, co jsem měl, většinou dávaj 170g výbornýho mletýho hovězího a maj vychytanou velikost a vláčnost bulky, takže se burger výborně jí a nerozpadá se...

    Doporučuju si dát Brewmastera za 129, za mě burger roku ,)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ACID: Bulka vypada kupna ale hrany fajn. Takove mi od oka vetsinou chutnaji.
    ACID
    ACID --- ---
    Pablo Escobar Brno
    Za mě velké zklamání, při cenách jako v Palandě jsem dostal horší produkt než v Mr. Grill bistru Jalapeno burger za 72, nebo Ultimate za 78 Kč..

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    HB bistro na strasnicky - hodne slusnej pomer cena vykon. Maso dobry, trochu sussi a sladsi houska, jinak za me fajn. Urcite pudu jeste testnout
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Burger inn Brno

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam