• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BABBAKam na Burger?! Rady, fotky, burgery
    Nejlepší a nejhorší burgery v České republice. Dávejte sem vaše fotky, komentáře, doporučení, ať víme kam jít a kam nechodit na burger.

    Tipy na restaurace na nástěnce.

    rozbalit záhlaví
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KUBEC: Diky - tam uz mam namireno delsi dobu, a porad jsem se k tomu jeste nejak nedostal...
    KUBEC
    KUBEC --- ---
    ANARCHY: zelva burger zizkov ;)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    PETR_TNT: Jo, to taky delam, kdyz takovej vytvor dostanu do ruky, ale ani tak ta rozmocena houska neni chutove nic moc, mne tahle rozbredla konzistence docela vadi a kazi mi to pozitek...
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    ANARCHY: burger včas otočit? Já to tak dělám
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Je mozny, ze mam proste nestastnou ruku na vyber podniku - kazdopadne tipy na podniky, kde tohle nedelaji, opravdu uvitam
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    jako mi se to taky obcas stane, ale to beru ze kdyz vylozene poserou ti skladbu, ale ne jak pises vetsinou...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Ja prave jim docela rychle, rozhodne vyrazne rychleji nez drtiva vetsina lidi ktere znam - ale na tenhle problem jsem narazil snad skoro vsude - hodne casto treba proto, ze na spodni pulku housky/bulky namazou nejakou vodovou omacku (treba kecup) a ne mastnou, takze tu hosuku rozmoci, a hodne casto to delaji medium-rare burgery (jo, mam je rad medium-rare, a kdyz podniku verim, tak si ho tam takto rad dam), ze kterych tece hodne stavy, a kdyz pod ne nedaji neco, co housku odizoluje...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    Asi jis pomalu. Ja teda vetsinu burgeru dojim az do konce v rukach bez toho abych byl zgychany.
    Mam velkou pusu a moc se s tim neflakam...

    Ale pravdou je, ze mnoho vehlasnych mist me neoslovilo tolik jako obcas nejaky zapadly podnik bez takoveho vehlasu...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    BTW je to jen muj osobni problem, nebo vadi i nekomu jinemu, kdyz mu i ve vyhlasene burgrarne donesou burger, ktery je poskladany tak mizerne, ze stava z masa (pripadne omacka na housce) protece spodni pulkou housky a ta se uprostred jidla rozpadne na rozmocene drobky?
    V tomhle smeru jsem zatim potkal fakt jen velmi malo kvalitnich burgeru, ktere se daji rukama dojist az do konce, a nejsou od pulky "na lzicku".

    Ja vim, ze ted je to spis akademicka otazka, ale pokud byste meli tip na burgrarnu kde timhle nesvarem netrpi, tak budu rozhodne vdecny...
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KOIRA: Případně jejich sesterskej podnik Black Bettie's v Mánesce. Ty housky mi přijdou, že nemaj vždycky stejný, ale je to pro mě asi nejmíň zajímavá část toho burgeru.
    KOIRA
    KOIRA --- ---
    Sad man's tongue. Hranolky na jedničku, burger má nudnou housku, jinak je taky bezva.
    HALUZOMOCNOST
    HALUZOMOCNOST --- ---
    Přijďte na super vegan Burger od Food not bombs


    KOC256
    KOC256 --- ---
    Burger popravdě nic extra. Ne že by byl špatný, ale ničím nenadchne. Chybí mi tam trochu lepší dochucení. Takové dost plytké...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    PETR_TNT: Jsem v te Koze dneska. Polevka vyborna, burger se uvidi. Jen teda nezvedaji telefony i kdyz maji prazdno, tak jsem se na to malem vysral kdyb to nebylo 2km od dalnice.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PETR_TNT: Diky... Tesne. Bo jsem uz zapadl do restosky “Ve století” v Loděnici. Jidlo vyborne...

    Budu se tu ale pohybovat i zitra, tak pokud nebudou mit zavreno, nebo nejake Silvestrovske mecheche, tak to vezmu v potaz...
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    KOC256: pozde ale preci: hned za rohem je pak Koza roza, kde je to taky dobry
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nejaky rychly tip kam se stavit na burgera pripadne steak pripadne nejake osobite bistro po ceste Žebrák - Nusle?

    Tak abych zaparkoval a klidne si kousek zajedu. V Beroune v te vyhlasene burgerarne jsem byl loni a moc neoslnilo. Hledam misto spise s dusi nez hogo-fogo.

    Dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    The 2019 Czech Please Guide to Burgers in Prague - Prague, Czech Republic
    https://news.expats.cz/czech-food-drink/the-2019-czech-please-guide-to-burgers-in-prague/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BurgerFest Ostrava









    FNB
    FNB --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Bar ktery neexistuje - Brno. Super!!!

    Az jsem ho zapomnel vyfotit ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam