• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LANDWAYCo UŽITEČNÉHO lze vyrobit na 3D tiskárnách pro obyčejné lidi? 3D tisk užitečně
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    JPLABS: V Blenderu modelujes rovnou ve 3D, ale neumi STP (nicmene vetsina lidi co tiskne, tak pouziva STL).
    Tebou popsanej zpusob - nakreslit 2D a 3D model vygenerovat jsem jeste nevidel, vzdycky 3D a z nej vygenerovany 2D pohledy do vykresu.
    JPLABS
    JPLABS --- ---
    RAINBOF: belder neznám. Tedy, můžu v blenderu malovat ve 2D, tj. půdorys, bokorys, řezy ... a blender sestaví 3D model s formátem STEP ?
    Potřebuji výstup ve formátu STEP. Nevěřím, že tento formát má jakýkoliv CAD.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JPLABS:
    Treba v blenderu. Udelas stl a to pak pomoci sliceru (treba toho od prusi) das vyrezat do gcode a ten rovnou tisknes.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    JPLABS: V temer jakemkoliv CAD SW.
    JPLABS
    JPLABS --- ---
    mne by zajímalo jakým způsobem vytvořit program pro 3d tiskárnu. Potřebuji vytisknout kryt na zásobník papíru pro jeden starší počítač.
    UCKO
    UCKO --- ---
    Velmi užitečnou věc vytiskl kolega Kreten č. 15. i s krabičkou :)
    Alto Sax Mouthpiece Experimental Set by kreten15 - Thingiverse
    https://www.thingiverse.com/thing:4013285

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ARAON: Kdyz mrknes na odkaz co jsem sem hazel jsou tam fotky i info ...
    ARAON
    ARAON --- ---
    SPECZ: Aha! Já o tom jen četl, ale neviděl žádné fotky.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ARAON: To nafotce kterou jsem postoval je jedna ze zbrani toho magora v nemecku ...
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    ARAON: jj pravda duckduckgo je lepsi ... google zacina davat misto vysledku cim dal tim vetsi sracky ..

    jina tyhle veci snad hledat jen pres tor vpn nebo aspon neco takovyho ... (sousedova wifi) :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    No vzhledem k té střelbě v Německu, kde ten magor používal samodomo, částečně 3D tištěnou zbraň, bych vážně teď raději podobné věci negooglil.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    KAZATELL: Asi jo. Obrazek jsem nasel tady: https://zbrojnice.com/...ik-v-halle-si-vyrobil-samopal-pistoli-brokovnice-vybusniny-a-take-strelivo/
    Je tam i nejaky dalsi info. Ale popravde osobne bych ty plany radeji ani nehledal ...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    SPECZ: Jsou k tomu i plány ?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    LANDWAY
    LANDWAY --- ---
    Rusáci to pěkně uchopily...
    3D Printed House Took 24 Hours To Build
    http://www.youtube.com/watch?v=GUdnrtnjT5Q
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    SELECTOR_IX: Myslíš funkční kotvu nebo jenom jako sochu/symbol ? Ne, neviděl jsem jí.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    PONCIK: proč divoký? chemickou kotvu si někdy viděl? řekl bych, že to k tomu bude mít blízko...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Mně by zajímaly ty domy vytisknutý na 3D tiskárnách, viděl jste někdo nějaký naživo ? Připadá mi to nějaký až moc divoký.
    LANDWAY
    LANDWAY --- ---
    LANDWAY
    LANDWAY --- ---
    Prototyp osvetleneho nápisu... PLA černé a transparentní. Průša i3 MK3. 20h tisku. 3 perimetry.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam