• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    Plati: Liber uber alles?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    KEMAL: No vidíš, to je přesně ono. Není ti pomoci.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    PAULMUADDIB: svobodu otevřít si stánek se zmrzlinou bys mi neupřel ale svobodu uříznout ti ruku mi upírat chceš
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    KEMAL: Já jsem si všiml, že ti toto poznání chybí už v jiných diskuzích.

    Prostě ten typ člověka, co vnímá, že když si někdo vedle mě otevře stánek s levnější zmrzlinou, je to stejné, jako kdyby mi přišel uříznout ruku, protože obojí má shodné rysy:

    1. Mně to poškozuje.
    2. Jeho to zjevně baví, jinak by to nedělal (přináší mu to prospěch, ať už peníze ze zmrzliny, nebo uspokojení z řezání ruky).
    3. V obou případech "postižený" volá po potrestání toho druhého a prevenci takového jednání.

    Zkus přijít na ten rozdíl.
    SPIDLA23
    SPIDLA23 --- ---
    COOLER: Jestli ti ta diskuze chybi, tak ji zaloz. Utocne píses ty, ale jak rikaz, delas si zde z toho sradnu. Takze jsi si opravdu spletl diskusi.
    PATISLAV: Si to vygugli, podminek pro prijeti moc neni, tusim 4 a jedna z nich je ze zadni extremisti, nackove ani komunisti a do tydle skupyny ty bezpochyb patris :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    PAULMUADDIB: možná by ná zaslepeným pomohlo, pokud by nám někdo prozřivší osvětlil rozdíl mezi agresí a třeba konkurencí
    COOLER
    COOLER --- ---
    SPIDLA23: je tu jen diskuse o Romech. o těch jsem nemluvil. nejsem rasista, špidlo23 :) a k tvé otázce: protože nebudu plýtvat energii na utopické věci. celý liberland chápu jako nadsázku a tak nějak v tom duchu očekával i diskusi tady. netušil jsem, že se tu hned objeví lidé, co budou psát útočně :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FRONEMA: Nahodou, mne se ta webovka k ustave libi: Ustava: (stranky se pripravuji) Zit a nechat zit.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Tak když je někdo trotl a nezná princip neagrese...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PATISLAV: na ustavu a zakony se zatim ceka, pry maji byt do mesice
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    PATISLAV: A může se Lieberlandu jezdit na kolech? A v protisměru?
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    PATISLAV: tak když si oběť nebyla schopná zaplatit za policii, tak se nemůže divit. je to každýho svobodná volba, jestli chce na policii přispívat nebo ne.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Myslím, že se mluvím za celý náš spolek nekrofilních nacistů, když se zeptám - kam až sahá hranice svobody v Liberlandu? Můžeme si vzít vlajky s hákovými kříži? Jak se v Liberlandu staví ke svévolným popravám a následným zneužitím obětí?
    SPIDLA23
    SPIDLA23 --- ---
    COOLER: Tak proč takový stát nezaložíš a nestaneš se jeho prezidentem? Namisto rad jak to udělat jinak. Nepřispůsobiví občané jsou jiná diskuze, zkus to navrhnout třeba tam :) Mě osobně se líbí myšlenká původní..
    COOLER
    COOLER --- ---
    ZAPPO: to je málo, poslal bych tam všechny pravičáky :D potom by nebyl sociální experiment jen Liberland, ale i to, co tady zbylo :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ‏@snajdr 34 minutes ago
    Svobodná republika Liberland je asi tak jediný stát na nějž může komplexně zaútočit i Slovensko - zvednutím hrází Gabčíkova
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    COOLER: Přesně tak. Na to mi to přijde úplně ideální. Vystěhovat tam Svobodný a je to:)
    COOLER
    COOLER --- ---
    navrhuji obětovat Liberland za vyřešení problému s nepřizpůsobivými spoluobčany. mohli by to být naše cookovy ostrovy :)
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    Tak koukám na ten Liberland a zjišťuju, že prezidentem a zakladatelem je můj bratranec:-D Musim s nim zajít na pivo a probrat případné pozice ve státní správě:-D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ROMANET: Nojo, když oni bratři Slovani nečetli Life on the Mississippi; to by se dočetli, jaké jsou s přirozenými hranicemi obtíže: vona se řeka, mrcha, nedrží na místě (ty administrativní hranice taky vznikly zpapírováním tehdejší přirozený hranice); uznávám, že po zregulování se asi Dunaj nikam moc stěhovat nebude, i bez ORCS. A je to sice dementní, ale je to tradičně balkánsky dementní - "no a co, že nám to území je k ničemu, hlavně ať Srbové ho nemaj!"

    http://earthobservatory.nasa.gov/blogs/elegantfigures/files/2011/05/fisk_mississippi_meanders.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam