• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    JUNIPETRUS: a ten zaplatis z ceho, frajere? :D
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    ROMANET: ty jsi slusnej mimon.
    Cesko ma pul milionu nezamestanych, a ty tech milion uprchliku se bude zivit cim?
    Nicim, budou zit z davek.

    Penzijni system je prezity koncept.
    Do budoucna ho nahradi NZP - nepodmineny zakladni prijem.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ROMANET: o tomhle se bavit nebudu, to je jiný téma a na rozdíl od tohoto mě fakt nebaví. To dělám jenom vyjímečně, protože to mě na rozdíl od liberlandu nepřijde zábavny.
    Ale zásadně s tebou nesouhlasím - evropa imho potřebuje úplně něco jinýho než subsaharský ufony, který nám rozhodně na důchody vydělávat nebudou, nejsou totiž zrozeni pro práci, ale pro vládnutí světu a rozhodně nemají v krvi tu solidaritu, ktrou vyžaduje sociální stát, víš?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ROMANET: to je dobra teorie... za predpokladu, ze ti imigranti zacnou skutecne makat :) Idealy jsou jedna vec, praxe druha...
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    LALINA: jako že máme ročně jednoho uprchlíka na deset nově narozených evropánků, to je důvod k pádu jižní hranice? je to pořád ještě hodně cajk.

    česko potřebuje tak milion imigrantů, aby si trošku srovnalo svůj penzijní systém a trošku se pohnulo z místa.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ROMANET: já myslím, že by se únie měla starat o úplně jiný hranice... ta se imho rozpadne dřív, než bude mít čas chorvatsko přijmout...

    KEIKIN: tyjo tebe to evidentně velmi vzrušuje:))) doufám aspon, že příjemně:))

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FIONOR: no tak ho ukradl, to je fuk. je kazdopadne roztomile, ze tento argument uz neni nejakou dobu slyset :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    na druhou stranu, Jedlicka evidentne nasral vsechny ty, kteri obvykle rikaji "jestli se ti tady nelibi, tak se odstehuj jinam nebo si zaloz vlastni stat". takova drzost! on si ten stat fakt sel zalozit, skandal! :)
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    jestli dobře koukám, tak vidim jedličku v čr...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: co je 200 lidi, nic. naprosto nic, i nejblizsi vesnice ma vic domorodcu.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: není. Ten blázen je tak přesvědčeno reálnosti záměru, že "zfanatizoval" cca 200 reálných lidí. A jakmile máš prachy, tak si můžeš koupit cokoli. Třeba i stát.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: ale prd. zatim se tim plni facebooky a nyxy, osobne si myslim, ze realny stav odpovida snum pana Vyvadila o statisicich odpurcich americkeho konvoje.
    Proste je liberland je facebookovej hype.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: vypadlo mi slovo "nezatížené"
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    COOLER: no, já mám tvůrčí obchodní model. Tržní řešení otázky energetické soběstačnosti odlehlé trampské osady u Dunaje.
    COOLER
    COOLER --- ---
    XCHAOS: jestli tu máš tvůrčí řešení, bavíš se tu se špatnými lidmi :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: jasně... stavba jaderných reaktorů na území Liberlandu jistě urychlí uznání jeho státnosti sousedními zeměmi :-)

    nabízím jednoduché, spotřebními daněmi a DPH řešení na základě jednorázové investice, které můžu dimenzovat v podmínkách Balkánu celkem levně na 6 letních měsíců. Ta jejich radnice by se vešla určitě do 20 litrů, a mohli by tam svítit, dobíjet mobily a notebooku - prostě pohánět svůj "právní stát" což je pokud vím jediný business, který zatím zamýšlejí.
    COOLER
    COOLER --- ---
    tvl, kdyby měl nyx vlastní vir, kterej shazuje témata v klubech, bude se jmenovat UFOROMANETKEIKIN
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMANET: Jak jsem psal níže. Oni jim dají tučné držhubné, aby přimhouřili oko.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    PISKVOR: no otázka je, jak dlouho bude pohraničníky z obou břehů bavit, že se jim tam někdo pořád snaží přeplouvat a je to pořád ten stejnej blbec.

    chorvatsko chce do schengenu a je tomu docela blízko a poslední co potřebuje je zpráva v nějaká bruselský studii, že jsou média plný toho, že jim tam v pohraničním pásmu courají lidi sem a tam a fotí se u toho.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: Jenže on nabízí jakousi vizi globálního státu. Už to přerostlo ČR, je to nebezpečnější než si kdo dokáže uvědomit. Znudění západní libertiáni mu budou posílat prachy a on z pozice krále bude mávat prachama a čekat, že si každej senbe na prdel. DyŤ de o blaho a prosperitu nás všech. Možná jim na to ti místní skočí, než zjistí, že se kolem toho začnou běhat mafouši, keří si chtějí proprat lowe. Takový ekonomický jára nadsamec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam