• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    VYHULENY_UFO: no minimálně část editorů na wiki jo, ale evidetně ani tam nepanuje jednota - momentální verze:
    Svobodná republika Liberland je mikronárod formálně vyhlášený v dubnu 2015 Vítem Jedličkou, členem Strany svobodných občanů a šéfredaktorem webu Reformy.cz, na ploše cca 7 kilometrů čtverečních mezi Chorvatskem a Srbskem na západním břehu Dunaje, poblíž obcí Zmajevac (Chorvatsko) a Bački Monoštor (Autonomní oblast Vojvodina, Srbsko).
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OMNIHASH: pisou tam neco o suverennim state. to znamena, ze nastupnicka zeme po jugoslavii jiz liberland uznala?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GILHAD: ancap dle Urzy :)))
    náhodnej internetovej grafoman zakládá novej filosoficko-společenskej postoj? Já už snad začnu věřit i tomu, že Xchaos to svoje letadlo postaví a bude s ním vozit turisty do Indonésie.


    VYHULENY_UFO: https://www.facebook.com/NZPLiberland

    Jinak mě nepřestává fascinovat, že se libertián rozhodne ke squattingu, a to takhle na celostátní úrovni.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ROMANET: rekl bych, ze tam ale nejaka podminka pro priznani prijmu bude... :D
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    tak v liberlandu nzp fungovat může, milion fanoušků se bude skládat na těch dvacet ostrých tramperů, co se budou pokoušet do liberlandu pronikat...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PISKVOR: vzdyt to bylo jasny uz od zacatku, ze novy stat pritahne nove mysleni ze starych nyxich auditek :P
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VYHULENY_UFO: A to jsem dneska otvíral plechovku sardinek s nejasnou předtuchou, že na mě z ní vyskočí NZP.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jeste par dnu a bude tady stejna legrace jako v auditku o nzp :P
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    JUNIPETRUS: to je logický, když je tu půl milionu lidí bez práce, tak každej nově příchozí už nemůže žádnou najít... tohle je přesně ta logika, kterou mám rád...

    penzijní systém je možná přežitý koncept, ale mé důchody na něm visí....

    a nzp jasně... už se to schvaluje...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANYSEK: Z prace tech uprchliku, neasi.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    JUNIPETRUS: a ten zaplatis z ceho, frajere? :D
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    ROMANET: ty jsi slusnej mimon.
    Cesko ma pul milionu nezamestanych, a ty tech milion uprchliku se bude zivit cim?
    Nicim, budou zit z davek.

    Penzijni system je prezity koncept.
    Do budoucna ho nahradi NZP - nepodmineny zakladni prijem.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ROMANET: o tomhle se bavit nebudu, to je jiný téma a na rozdíl od tohoto mě fakt nebaví. To dělám jenom vyjímečně, protože to mě na rozdíl od liberlandu nepřijde zábavny.
    Ale zásadně s tebou nesouhlasím - evropa imho potřebuje úplně něco jinýho než subsaharský ufony, který nám rozhodně na důchody vydělávat nebudou, nejsou totiž zrozeni pro práci, ale pro vládnutí světu a rozhodně nemají v krvi tu solidaritu, ktrou vyžaduje sociální stát, víš?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ROMANET: to je dobra teorie... za predpokladu, ze ti imigranti zacnou skutecne makat :) Idealy jsou jedna vec, praxe druha...
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    LALINA: jako že máme ročně jednoho uprchlíka na deset nově narozených evropánků, to je důvod k pádu jižní hranice? je to pořád ještě hodně cajk.

    česko potřebuje tak milion imigrantů, aby si trošku srovnalo svůj penzijní systém a trošku se pohnulo z místa.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ROMANET: já myslím, že by se únie měla starat o úplně jiný hranice... ta se imho rozpadne dřív, než bude mít čas chorvatsko přijmout...

    KEIKIN: tyjo tebe to evidentně velmi vzrušuje:))) doufám aspon, že příjemně:))

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FIONOR: no tak ho ukradl, to je fuk. je kazdopadne roztomile, ze tento argument uz neni nejakou dobu slyset :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    na druhou stranu, Jedlicka evidentne nasral vsechny ty, kteri obvykle rikaji "jestli se ti tady nelibi, tak se odstehuj jinam nebo si zaloz vlastni stat". takova drzost! on si ten stat fakt sel zalozit, skandal! :)
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    jestli dobře koukám, tak vidim jedličku v čr...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: co je 200 lidi, nic. naprosto nic, i nejblizsi vesnice ma vic domorodcu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam