• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGILiberland
    Jak tohle dopadne?
    rozbalit záhlaví
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LINROOT: super že tu jsi a můžeš zprostředkovat názor někoho, kdo ho zná. Rád změním názor na určité věci z jiného úhlu pohledu. Jinak nedostatek informací a dat ( nebo jejich přlíšné množství a nekvalita) je největším zdrojem neporuzumnění mezi lidmi. Jak jsem tu psal, napiš co bratránek udělal pozitivního pro lidi.
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    ROMANET: Spíš se snaží upozorňovat na to, co se tam dle jeho názoru děje. Jinak kdyby si místní osazenstvo, když už má čas o tom horlivě diskutovat, přečetlo pár jeho článků a podívalo na pár jeho mediálních vystoupení z posledních pár let(třeba ekonomika čt24), tak by tu nepadaly takové perly:-) Jak říkám, nechci obhajovat jeho názory, protože můj pohled na svět je uplně někde jinde, jen sem napsat jak ho vidim já jako člověka, kterýho znám od narození proti těm "názorům" vzešlých jenom z médií:-) Těmito dvěma posty jsem svou vnitřní potřebu něco napsat ukojil a můžu jít zase pracovat:-)
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    LINROOT: co tam dělá jinýho? trolí? a navíc loni šlo jen o provinčního politika český pidistrany, letos už jde o prezidenta evropskýho státu, takže tam bude mít jeho slovo jinou váhu...


    LINROOT: hloupej určitě neni. ale racionální teda taky moc ne.
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    KEIKIN: Každý svého štěstí strůjce, Vítek je můj bratranec, pár let sme spolu bydleli. Né že bysme se ňak zvlášť shodli na světonázoru nebo politice, nicméně se tu docela dobře bavim názorama na to jakej je. Za mě můžu říct, že rozhodně neni blbej, je otevřenej diskuzi a každopádně je cílevědomej, což spoustu lidí nemůže vydejchat:-D K liberlandu jako takovýmu se nevyjadřuju ani tu nemínim flejmit.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LINROOT: Bože to je kašpar.
    LINROOT
    LINROOT --- ---
    ROMANET: on tam dělá většinou něco jinýho, než že by tam chodil s prosíkem

    VIDEO Český aktivista vyrazil na setkání Bilderbergu. A takhle dopadl | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
    http://www.parlamentnilisty.cz/...ky-aktivista-vyrazil-na-setkani-Bilderbergu-A-takhle-dopadl-321472
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROMANET: aha, ja jen aby ho nekteri fanousci nerozcupovali, mam nejak zafixovany ze v nekterych okruzich je tato skupina povazovana za vladce sveta a cire zlo... :P
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    VYHULENY_UFO: tak bude stát venku před hotelem s cedulí a prosit o přímluvu za jeho státeček...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROMANET: bilderberg? to mysli tento...:

    Bilderberg – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Bilderberg
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    KEIKIN: myslel jsem ,že je to to 2. července...
    ROMANET
    ROMANET --- ---

    The Liberland Times
    30 květen v 15:34 · Upraveno ·
    The district chief of the Serbian border police started to cooperate with the Liberland Settlement Association. With his help, the LSA is now trying to negotiate a Liberland/Serbia border station construction in Bezdan.
    The President is continuing his diplomatic tour around Europe.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ROMANET: a návštěva vlastního Liber státu je naplánovaná na kdy ?
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    že se nic neděje, jedličkův kalendář

    Sobota, 6. června

    G7: Munich
    Neděle, 7. června

    G7: Munich
    Pondělí, 8. června

    G7: Munich
    Úterý, 9. června

    Meeting with Bilderberg attendees: Austria, June 9-14
    Středa, 10. června

    Meeting with Bilderberg attendees: Austria, June 9-14
    Čtvrtek, 11. června

    Meeting with Bilderberg attendees: Austria, June 9-14
    Pátek, 12. června

    Meeting with Bilderberg attendees: Austria, June 9-14
    Sobota, 13. června

    Meeting with Bilderberg attendees: Austria, June 9-14
    15:00

    Lecture on Liberland (Scouts)
    Neděle, 14. června

    Meeting with Bilderberg attendees: Austria, June 9-14

    Čtvrtek, 2. července
    16:00

    TV WDR in Liberland
    Středa, 8. července

    President speaks at Las Vegas for Freedom Fest
    Čtvrtek, 9. července

    President speaks at Las Vegas for Freedom Fest
    Pátek, 10. července

    President speaks at Las Vegas for Freedom Fest
    COOLER
    COOLER --- ---
    zdá se mi to, nebo nám tu trollové recyklují stokrát jimi omletá témata? :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEIKIN: urcite ma peknou facebookovou presentaci :P
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: eště k tomu hatu. Já klidně změním názor, ale aŤ mi tady obdivovatelé otce zakladatele napíšou/pošlou nějaký odkaz na konkrétní dobrý projekt, za kterým Jedlička stojí.
    LALINA
    LALINA --- ---
    :)
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: uvidíme, jak jsem psal už jsem vyměkl a je mi to šumák.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: zneužívání lidí...ale no tak :))) nebavíme se o miminech a tohle není povinné.

    mě přidjou jako zneužívání lidí jiné věci, jako třeba reklama, která se cpe všude a nemůžeš se tomu vyhnout, mediálí masáže, které hýbou celýma skupinama lidí, celou společnosti a někam ji manipulují. Nákup Liberlandských akcií mi nepřijde jako něco takového.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LALINA: Tak možná cítím nebezpečí víš, tak "biju" na poplach. Je to přirozená lidská reakce. KDyž čtu článek o kácení deštných lesů, tak jsem nasraný.
    Bohužel to na ten happening nevypadá a obecně mi vadí zneužívání lidí, kteří dávají najevo nespokojenost se systémem - viz již zmiňované Věci veřejné.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KEIKIN: A co kdybys nechal lidi hrát jejich hry? Někdo se pobaví a někdo se poučí, získá zkušenost. O co jinýho v životě jde?
    Proč tě to tak tankuje? Nedělej z toho tragédii o zoufalých podvedených ubožácích, které někdo posadil na Titanik s příslibem zlaté země a nebe na zemi. Tak to (podle mě) není. Vnímám to od začátku jako happening, kde lidi dávají najevo nespokojenost se systémem tímhle nekonformním způsobem, ale rozhodně v tom nevidím nějakej pokus zoufalých zubožených lidí o exodus do země zaslíbené. Zdá se mi, že taháš kanón na komára, a to už od začátku.
    Asi to budou ty osobní animozity z příběhu, který jsi nevypověděl, protože jinak si tenhle iracionální postoj u tak rozumnýho tvora nedovedu vysvětlit:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam