• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDABelzepub aneb Štamgasti sobě - Funclub oblíbeného baru
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SKRU: To je jiste pravda. Stejne tak ma ale podobny moznosti jako krava na jatkach nejakej zoufalej clovek z asie, kterej vyrabi ty nase super veci. Taky to nemam z dokumentu z USA. Navic to ocividne beres osobne, ackoli tebe se to netyka, neb dyzka normalne davas.
    SKRU
    SKRU --- ---
    FRK_R23: jakozto pravicak jiste souhlasis, ze clovek ma spoustu moznosti si zvysit zivotni uroven vlastni pili a usilim. nikdy nikdo nikoho nenutil stat se barmanem. tyhle moznosti zvire ustajeny ve vlastnich hovnech bez moznosti pohybu jaksi nema. a ne, nevidel sem to v dokumentu z usa.
    M0R
    M0R --- ---
    FRK_R23: tak lidský chovy bych samozřejmě podpořil :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    FRK_R23: S tema lidma na vopacnym konci sveta to bude brzo trochu jinak :-)))

    Dělníci v továrně H&M zničili šicí stroje a zbili manažera. Chtěli vyšší plat | Firmy a trhy | Lidovky.cz
    http://byznys.lidovky.cz/...a-chteli-vyssi-plat-1bf-/firmy-trhy.aspx?c=A170308_153102_firmy-trhy_kkr
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BABB: Ja jsem fakt asi nejakej divnej, ale dyzko jsem teda nechaval uz od mladi :))
    BABB
    BABB --- ---
    Hele, třeba jenom nemaj prachy. Mě když bylo 23, tak jsem to asi taky s dýškem nepřeháněl, protože jsem byl chudej jak žižkostelní myš .)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    M0R: Myslim ze dnes uz ma clovek dost moznosti, jak podporit rekneme lidstejsi chov zvirat, nez brat maso z velkochovu. Neni to tak davno, co tyhle moznosti nebyly.
    M0R
    M0R --- ---
    čímž nechci tvrdit, že by se měl barman spokojit s minimálkou
    M0R
    M0R --- ---
    taky vždycky tvrdím, že člověk na pracáku a kráva, co se s podebraným vemenem válí v hovnech a čeká v hale spolu se stovkama dalších po vydojení na smrt, není tak docela srovnatelný utrpení
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BABB: Souvislost bude spojena s mirou pokrytectvi. Takze na jedne strane mas, jiste autentickou a vubec ne demagogickou, predstavu o prumyslovem zpracovani masa. Ta casto pochazi z dokumentu z USA. Tam je situace dramaticky jina nez v EU. Ten dotycny pak predpoklada, ze libovolna porazka znamena brutalni tyrani zvirat, coz objektivne neni pravda. Stejny clovek ale nema problem s hadrama z ciny, e elektroniku z thajska a s detskou praci obecne. Tohle neni o barmanovi, ale o trpicim cloveku na druhy strane planety, jehoz produkty pouzivame. To se ani nezminuju o kosmetice, ktera je kapitolou sama pro sebe.

    Trpici barman trpi predevsim mistnim danovym systemem a pristupem k praci vubec. Je opravdu smutny, kdyz drtiva vetsina lidi pracujicich v pohostinstvi pracuje za minimalni mzdu a prachy bokem. V takovou chvili je pro me absence dyzka jasnej vysmech cloveku, kterej te obsluhoval a skakal kolem tebe.
    BABB
    BABB --- ---
    Úplně teď teda nevim, jak souvisí umirájící kráva a člověk zjevně neumírající jenom nedostatečně ohodnocený :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GANBOY: Pro mlade aktivisty je vubec priznacne, ze je vic zajima trpici zvire, nez trpici clovek. Pritom by nas meli zajimat minimalne stejne :)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    MELDA: tak hlavně že maj starost aby netrpěla kravička, ale barman ať si klidně trpí...
    Já to říkám furt že student ekonomky je zrůdná kreatura bez morálky a citu!!! :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    99% te hipstro chamradi jsou studaci tamni ekonomky, kteri si kurva dovedou spocitat, ze korunka ke korunce a je na vic burgru....na nejaky dyzka serou :-)

    Ja jedu poslednich 5 let klasiku 10% k utrate....nekdy s tim mam teda kurva probloem, kdyz tam necham lipr a mel bych dat jeste kilo dyzko...ale tak ctyricet jeste pritlacim :-)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Sem byl nedávno v o zdravovně a Tyvole je to pravda.
    Ta mladá veganská hipstro chamrať nechala u jednoho stolu dýško v hodnotě cca 22kč. Každej burgr a a cca dva drinky...
    ASYD
    ASYD --- ---
    BEATRIXX: co na to rict. zobecneni jsem pouzil jako zkratku abych nemusel psat politicky korektni blabol, ktery hlavne aby nikoho neurazil

    pokud te to urazilo tak je mi to lito, ale snad to nebylo zas tak vazne
    BEATRIXX
    BEATRIXX --- ---
    ASYD: Jako kdyby si veganský burgry dávali v belze jenom vegani. Jelikož je fakt profláklej, jako jeden z nejlepších, tak ho ochutnávají i kokoti. Ale házet všechny do jednoho pytle, to je docela voser ne? Pamatuju večery, kdy se člověk v belze zprasí, nají, nechá tam šest kil a odchází nad ránem domů, ale pak se dozví, že všichni vegani nenechávaj dýško. To mě poser. :D
    SKRU
    SKRU --- ---
    N_I: hm to nevim, myslimze ne, daval sem si naky mexiko..

    M0R: jo to dava smysl. ted sem se na to dival a je v tom prej i vejce, takze je to "jenom vege":)
    M0R
    M0R --- ---
    ach tak, moje chyba :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    M0R: Pepe je to stejny co Belze....jen to pamatujou ti starsi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam