• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PATR1KMatrix: Dies Irae Reloaded
    REINITA
    REINITA --- ---
    ALDARION: a víš, že jdou parádně přebarvit a udělat z nich futuristické/steampunkové/noirové kvéry jako víno? :p)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Teď jsem se teprve pořádně podíval, jak NERFky vypadají. :D Představa třeba takového Pavouka, jak se v drsňácké kožené bundě s někým ostřeluje pestrobarevnými pistolkami, je skutečně výtečná, ale nejsem si jist, zda se mi podaří uhrát vážnou tvář (co vážnou tvář, bojovat a nechechtat se na zemi). :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VACKY: ok, dám si na ně reflexní barvu :)
    VACKY
    VACKY --- ---
    KID_MCHUTT: hm .. spis na magistrale a v ... travniku
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    XTREE: zůstávaly v osobě určené za terč? :)
    XTREE
    XTREE --- ---
    hmmm, jeste by vas mohlo zajimat ze pri betatestu jsem pri kazdem pouziti zbrane prisel o cca 20% naboju
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SILENTBOB: tak a teď jsi mi nasadil brouka do hlavy... :)
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    KID_MCHUTT: u nas sice nejde koupit ale jestli chces BFG...

    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    VLADDRACUL: pokud mají zásobník, tak si nakup rovnou několik navíc... je pěkný opruz to v boji nabíjet.

    (nerfky nemám rád, ale celkem jsem se s nimi nablbnul, když jsem dělal v e-shopu s hračkama)
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    budu objednavat zbran odsud - http://www.i-hrackarstvi.cz/nerf-elite-automaticka-pistole-s-clipovym-zasobnikem/ pokud se chcete pridat, tak posta.
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    VLADDRACUL: CPčka moc nebudou. Agenti mít palné zbraně rozhodně budou.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    PATR1K: respektive jinak - bude ji mit kazde druhe cpko, nebo budou mit spise chladne zbrane?
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    VLADDRACUL: chladné zbraně budou také podporovány.
    Jak moc nudou potřeba k přežití? To záleží hlavně na tom, kolik hráčů jí bude používat.
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    PATR1K: a jak moc budou potrebne k preziti? Jsem radeji, kdyz mam jen novinovy obusek, ktery vydrzi me nesetrne zachazeni :)
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    ALDARION: ano, nerfky.
    V zásadě je možné používat jakékoliv. Pravidlově (pravidla právě teď připravujeme k finálnímu zveřejnění, mimochodem :-)) to bude tak, že manuální nerfku může používat kdokoliv, na elektrickou bude potřeba schopnost (nikterak vzácná).
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Hra se už pomalu blíží... Pokud se nepletu, zvažovalo se, že se budou používat NERFky nebo jak se tomu nadává. Pokud ano, bylo by fajn znát přesně specifikace co nejdříve, abychom si stihli sehnat případnou výbavu, přeci jen je to poněkud náročnější, než starý dobrý novinový obušek nebo karimatková dýka...
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Ještě jedna taková upřesňující (protože se na to pár lidí ptalo).
    Ano, postavy píšeme my, podle toho, co jste napsali do přihlašovacího formuláře, popř. po nějaké upřesňující dohodě. To ale neznamená konečný stav. Potom, co vám postava dojde bude i nějaký čas na připomínky a doplnění.
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Novinky ze světa Matrixu!

    Postavy až na několik vyjímek jsou už celkem jasné, ode dneška za týden je můžete začít vyhlížet ve svých e-mailových schránkách. Je tedy na čase vymýšlet pro své postavy jména (a v případě posádek lodí, programátorů a hackerů i nějaké ty cool přezdívky)!

    Pravidla už jsou v zásadě hotová, jen je potřeba je ještě tak trochu uhladit, takže během víkendu už bychom je mohli vyhodit ven.

    Nejvíc se teď kouří z přípravy "reality", kde se budou prohánět lodě, sentinely a tak podobně. Na té je toho ještě hodně co dělat, ale brzy začnou přibývat nějaké konkrétnější informace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam