• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PATR1KMatrix: Dies Irae Reloaded
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    VLADDRACUL: Myslím, že hry, které nepokračují, mají své velké výhody. Zapojit se do projektu typu Hlídky nebo USP, který běží kodví jak dlouho, všichni mají naexpované postavy a nováčci jsou jim jen pro smích, a potom si dlouhé týdny hry a půlroky mezi nimi upgradovat postavu, to by se mi asi už nechtělo. Ale další týden či dva nevyspání, ať už v příběhu o Matrixu nebo o ničem jiném, to beru vždycky! ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VLADDRACUL: člověče, mám takový pocit, že jsem asi moc starý. Týden pod neustálým tlakem, bez spánku a dalších biologických potřeb... nevím, nevím... nejdřív na jaře... :)
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    protoze po 34 hodinach beze spanku nedorazim, tak bych se rad zeptal na otazku, ktera urcite padne: Byla to one shot hra, jako byly DIcka, nebo to bude larp na pokracovani?
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    HAC: Výměnám se meze nekladou :)

    Jinak první organizátor hlásí, že je na kótě E, takže kdo mě chce uškrtit, může dorazit :D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    A ještě náš interní vtípek z klubu, po setkání s první posádkou:

    Co asi čekali:


    Co v podstatě dostali:
    HAC
    HAC --- ---
    Předpokladám, že v Elisiu vznikne nějaká výměna munice.
    Postrádam několik nábojů do Mawericka s větší oranžovou hlavicí (jsou popsány "Hač")
    A několik žlutých přísavkových s fialovou špičkou.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Část z vás už to nejspíš viděla, ale když už máme po hře, myslím, že to sem můžu vyvěsit oficiálně :)

    XTREE
    XTREE --- ---
    PATR1K: ekonomika nezavisla na kolech funguje dal
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Tak nám naposledy tikl Matrix. Čest jeho památce.
    Všem děkujeme za hru a těšíme se v 19:00 v Elysiu na aftepárty! :-)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    FIN: Já, nemám na Tebe číslo (nový mobil), prosil jsem v noci Fionora ať Ti to přepošle. Předám během dne.
    Omlouvám se, únava, adrenalin, roztržitost.
    FIN
    FIN --- ---
    dotaz k té včerejší hodně-pozdně-noční/ranní akci v jagellonské: kdo má moji uzinu?
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    DISCLAIMER
    Žiji v doměnce, že hraji RPG.
    Sice se v něm kooperativně řeší nějaké rébusy a snaží dosáhnout nějakých finálních cílů, ale o tom není. Primárně je o hraní postav. Postavy (některé) potřebují spolupracovat a maximalizovat svůj společný výkon, aby dosáhly svých cílů. Ale jsou v tom taky omezené svými vlastnostmi - tím jak jsou napsané. ;) Takže pokud nějaká postava není optimální, nepředpokládám, že je hráč rovnou debil (sám rád hraju postavu, která má nějaké chyby, kvůli kterým není její chování a řešení herních rébusů nejefektivnější)! Může to být naopak moc dobře zahraná postava!
    Pokud tedy (třeba moje) postava nadává na jinou postavu, je to ve hře a v žádném případě to není o hráči!
    Pokud se moje chování dotklo nějakého hráče, tak se omlouvám a vyříkejme si to u drinku po hře. ;) Ta hra je fajn a povětšinou je fakt dobrá i s postavama, co serou mojí postavu! ;D
    FIN
    FIN --- ---
    RAHUF: pokud se majitel neozve, čeká na doručitele nových kódů do nadbytečných volných slotů Rahufa pozvání na drink od Triády. kontaktovat id fin v poště na nyxu. byznysu zdar.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Šel jsem si takhle po svých neherních záležitostech okolo Vinohradské nemocnice, když se mi najednou podařilo uvědomit si Matrix a nahlédnout do jeho kódů, konkrétně do dvou výcvikových programů ležících na víku koše. Pokud majitel chce svůj jedničkový scan a jedničkové zvedání z agonie, nechť se mi ozve :)
    603858534
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    ORGANIZAČNÍ SDĚLENÍ
    Máme za sebou polovinu hry. Zejména ti, kteří létají lodičkami by si měli začít počítat, kam doletí a nedoletí. Ale i ostatním se pro naplánování svých linek hodí vědět následující:
    Poslední tah bude uskutečněn v neděli v 15:00. V tu samou dobu končí organizací podporovaná hra. Jsou samozřejmě možné případné dohrávky a podobně.
    Afterparty se uskuteční ještě ten den (v neděli 1. 11.) v 19:00 v Elysiu. Vyprávění příběhů (a vyzrazování tajemství) se uskuteční ve 20:00.
    Akce je minimálně do 22:00 nekuřácká.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIN: tohle vypadalo spíš na Gorbi and his melody boys :)
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    FIN: počkej na ten rachot, až bude mít turné David Bílý :-)
    FIN
    FIN --- ---
    KID_MCHUTT: bohuš matuš a kapela turbo. přitom lidi dycinky děsně řáděj.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    bacha, na Míráku je demonstrace a je tam plno policajtů v riot gearu, takže asi nic sluníčkového
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AMBERAN: že bych si pořídil další kvér, kterým do mě pak budou děti střílet, hm? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam