• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PATR1KMatrix: Dies Irae Reloaded
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    VACKY: Je v Elysiu, ted v ni zrovna zadne nejsou, ale muzes je vratit tam. Nebo mne, ja je preberu a co neni PbN tam dam.
    VACKY
    VACKY --- ---
    AMBERAN: nevim kde je krabice na výměnu naboju, mam cca 20 naboju co jsem vyzobal po zemi po ruznych prestrelkach, ale zatím je nestíhám nikam vrátit :/
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    V krabici na výměnu ztracených nábojů zůstaly dva modré s dvojitou černou čárou na zadním konci, jeden modrý s písmenem L a jeden zelený s nápisem DOOM. Jsou u mě na vyžádání.
    ZURG
    ZURG --- ---
    SHAKO: Ah, klatě, byl jsi rychlejší :D A jinak máš pravdu, je tam sotva pár zmínek... ale psát podrobnější článek by bylo spíš někam na Larp.cz ... (Hmm, což ostatně možná ještě udělám...)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Od hry uplynul přesně týden... Chtěl jsem vám všem za ní ještě takto zpětně poděkovat :) Protože jsem si celý ten šílený, konspirační, akční maraton vážně užil.
    Coby komandér (a což teprve acting captain) Jack "Jason" Thrush jsem to měl někdy docela těžké - i když si dokážu představit, že vy se mnou mnohdy také :D
    ...na druhou stranu, co čekáte od člověka, který se jmenuje po jiném veselém ptáčkovi a jehož životním úkolem je najít zlaté rouno? Uvážlivost leda těžko ;)
    O to jsem raději, že jsem mohl vyzkoušet všechny ty srandace jako honičky s agenty, vyzvedávání vyvolených a pochopitelně i nějaký ten výslech. Díky vám všem.

    A ještě něco tady mám, jako takovou drobnůstku... Třeba to někdo ocení → http://echo24.cz/a/weL8S/cerne-bryle-kabaty-a-mobily-matrix-v-ulicich-prahy :)
    SHAKO
    SHAKO --- ---
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    HAC: Obecně vzato má mega lepší vlastnosti. Tedy lepší dostřel i "to víc bolí".
    Jak to je přes oblečení jsem vysloveně nezkoušel, ale o něco "lepší" by to být mělo.
    VACKY
    VACKY --- ---
    HAC: O ty velky munici nic nevim, ale potvrzuji ze to pri prestrelkach casto pres obleceni proste neni citit.
    HAC
    HAC --- ---
    V průběhu Matrixových přestřelek se ukázalo, že lidi si často nejsou vědomi zásahu standartní nerf municí.

    Máte někdo zkušenosti s mega nerf municí? Jsou zasahy touto větší-těžší municí víc cítit?
    Jak jsou na tom mega zbraně s dostřelem? Srovnatelně - lépe - huře než zbraně na standartní munici?
    TNT
    TNT --- ---
    KID_MCHUTT: no moment, na mrtvoly mi nikdo sahat nebude! :o)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...kdo to říkal "našli jsme na palubě nějakou tu mrtvolu, kterou mohla doktorka pitvat aby se nenudila?" Basťa...? Háčkování růžových záclonek ze šlach je vlastně zajímavá práce, která se neokouká... :)
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    ZMYJKA: No moment! O_o :-))
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    HARALD: nechtěj vědět, z čeho byly ty nitě :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    RILVEN: Jste měli na lodi nitě, ze kterých šlo háčkovat. To lidstvou nějak upadlo do těžkého luxusu. :-)
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    VACKY: :) no jak jsem doufala - agent byl kulturní barbar a znuděný přednáškou o umění mě "nechal jít" ;-). Ačkoliv příjemné to nebylo, pořád lepší varianta než důkladnější výslech O_o. Akorát z průstřelu hrudi jsem se vzpamatovávala háčkováním růžových záclonek a zbytek posádky to špatně snášel ;-)).
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    Pisnicka pro pripad, ze by stroje nasly jiny zdroj energie a vyhraly by valku :D

    Flight Of The Conchords - The Humans Are Dead
    https://www.youtube.com/watch?v=0BcFHvEpP7A
    VACKY
    VACKY --- ---
    RILVEN: Znuděnýho agenta si budu pamatovat :P Co myslíš že se stane svobodnýmu člověku v matrixu když lže agentovi až se mu od huby práší? :))
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    Taky - děkuji orgům, děkuji spoluhráčům, Matrix se moc povedl :-). Virtuální realita a virtuální reálný svět, výborné herní mechanismy a pěkné příběhy. Díky všem! :-)
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Pár fotek od Sombry, díky za ně :-)
    sombrik | LARP_Matrix2015 – rajce.net
    http://sombrik.rajce.idnes.cz/LARP_Matrix2015
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Hm, dostavam se k tomu teprve ted, ale presto - diky vsem, a hlavne orgum, za super hru :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam