• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PATR1KMatrix: Dies Irae Reloaded
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    Pisnicka pro pripad, ze by stroje nasly jiny zdroj energie a vyhraly by valku :D

    Flight Of The Conchords - The Humans Are Dead
    https://www.youtube.com/watch?v=0BcFHvEpP7A
    VACKY
    VACKY --- ---
    RILVEN: Znuděnýho agenta si budu pamatovat :P Co myslíš že se stane svobodnýmu člověku v matrixu když lže agentovi až se mu od huby práší? :))
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    Taky - děkuji orgům, děkuji spoluhráčům, Matrix se moc povedl :-). Virtuální realita a virtuální reálný svět, výborné herní mechanismy a pěkné příběhy. Díky všem! :-)
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Pár fotek od Sombry, díky za ně :-)
    sombrik | LARP_Matrix2015 – rajce.net
    http://sombrik.rajce.idnes.cz/LARP_Matrix2015
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Hm, dostavam se k tomu teprve ted, ale presto - diky vsem, a hlavne orgum, za super hru :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    APOSTRI: Looooool!!
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    APOSTRI: :D Ani ne, furt se mi to pitomý forum bránilo :D
    APOSTRI
    APOSTRI --- ---
    A taky jeden pro všechny co se pohybovaly na foru v torpid mindu/half-domu/mindgames

    APOSTRI
    APOSTRI --- ---
    Taky diky organizatorum a vsem ostatnim za hru. A taky jsem se dneska po tom tejdnu zacal nudit:

    FIN
    FIN --- ---
    VACKY: no, kdyby na starosti, mohl a měl by se o co podělit - leč on ji měl na hraní a dělit se nechtěl, mein fuhrer :-)
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Matrix na larpové databázi.
    Pokud o něm chcete někam napsat, tady je to správné místo :-).

    Česko-slovenská larpová databáze - Matrix: Dies Irae Reloaded
    http://larpovadatabaze.cz/larp/matrix-dies-irae-reloaded/40401
    VACKY
    VACKY --- ---
    PATR1K:nojo "chudák" Joe .. měl na starost celou jednu loď :))
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    SHAKO: njn, chudák Joe takový luxus neměl
    SHAKO
    SHAKO --- ---
    SILENTBOB: Jo, jinak bychom nemohl být tak aktivní. Přístup k lodnímu účtu měli od půlky týdne i Tristana, takže půlka lodi mohl zadat pohyb. A ten zbytek se o to nehlásil, jinak by nejspíš taky dostal. ;-) A komunikaci na broadcastu kontroloval krom Robbieho a mě i Jade. Takže na spolupráci a aktivitu si nemůžu stěžovat. ;-)
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    KID_MCHUTT: právě naopak ;-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SILENTBOB: ó mohutný vládče airlocku, mírotvůrce mezi sentinely a vlastníku x3 z rozmaru - ty sis nechal diktovat kapitánem Diktátorem? ;)
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    SHAKO: jo deleni sluzeb je vyhoda pokud nejsi na lodi Diktatorem a neveris jim natolik abys jim dal pristup k rizeni
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: a dnesni obrazek Google me prisel pro operatory velmi tematicky :D
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    PATR1K: ackoliv naprosto respektuji vase rozhodnuti, neda mi to a musim poznamenat, ze mezi one-shotem a larpem na pokracovani je jeste stredni cesta: pouziti existujicich pravidel, sveta a software nekdy v budoucnu, na dalsi one-shot, treba jen okrajove navazujici...

    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Pokud někdo nestihl včerejší afterparty a má čas zítra večer, plánuji se ukázat v Elysiu (někdy kolem sedmé večerní). Několika lidem jsem slíbil nějak ve stručnosti shrnout, o čem hra vlastně byla a povědět nějaké příběhy (kdo byl na afterparty, již slyšel).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam