• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAKROUSEKBusiness Class - hédonismus, cestování a podobně
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MUI: To musi byt pomerne namahavy nasledny let.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Business salonek v Helsinkach. Priste teda letim jinudy!

    JANOS
    JANOS --- ---
    MUI: Maji i busy... jsou specialni bus gates... myslim ze Z.. ?
    JANOS
    JANOS --- ---
    MUI: Jedina zkusenost se SQ Je first... plno myslim nebylo...


    MUI: Ta stara lounge nebyla nijak supr, ale byla lepsi nez Senator ve FRA, to urcite. Jidlo a piti bylo na lepsi urovni. FRA First byla lepsi samozrejme. Po rekonstrukci jsem jeste v ZRH First nebyl, ted na novy rok ji odzkousim.
    JANOS
    JANOS --- ---
    MUI: A co rikas na First lounge v ZRH? LH je i u mne lepsi, ale holt kdyz bydlim v ZRH tak se obcasnemu Swissu nevyhnu... Se SQ First jsem letel, ale bohuzel ne suites :( Kazdopadne vyborne sedacky, jidlo a letusky
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TRAVIX: Jojo, to je super darek. Nam dala jedna kamaradka plechovku anglickyho caje s obrazkem jednorozce a s fungujicima hodinama. Velmi pekne, moc libilo.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    MAKROUSEK: To máš ještě dobrý, já ani nevím, že něco takovýho existuje :-)
    Jinak, balíček z Harrods dorazil, přesně týden po objednání. Každá položka samostatně zabalená v bublinkové fólii, celý balík taktéž vycpaný bublinkovou fólií... No, patrně by to přežilo i českou poštu (ale přivezla to DHL). Myslím, že plechovka čaje z Harrods jako dárek nikoho neurazí.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JANOS: To je jasny, tyhlety velky destinace, to je jednoduchy. A bleda zavist s tou first, na to jsem jeste chudej.
    JANOS
    JANOS --- ---
    MAKROUSEK: Nerikam primo LH, ale neco jineho z aliance? Pokud ma v tvem regionu *A diru tak je to jasny. Ja litam nejvic asi USA, Indie a Japan, a tam litaj vsichni.

    Na novy rok letim first class Swiss do Indie, zpatky Lufthansa first class (first class terminal ve frankfurtu pocas 2 hodinoveho prestupu - mnam!)
    Na velikonoce zas s manzelkou Japonsko, tam letime Air Nippon business class, zpatky Lufthansa first
    V breznu si dam jeste jeden Boston, a premyslim ze bych si dal pres Los Angeles, abych odzkousel novy Boeing 777 od Swissu (s novou first class), ale mozna to dam jen nudnym primakem v businessu.

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JANOS: Nojo, jenomze ja litam destinace jako zitra Alzir, pak Uzbekistan, pak Azerbajdzan, to se lita Lufthansou pekne blbe. Ja osobne radsi letim v rozumny cas a za rozumny penize, nez abych se hnal za milema ;-).
    JANOS
    JANOS --- ---
    Kdyz nenalitas status tak ti budou mile propadavat.

    Porizovat si vsechny 3 garantuje ze v zadnem nenalitas status :)

    Ja jsem sice mel Air France Platinum, CSA Gold, British Gold, ale verny jsem a zustavam Lufthansa Senator - uz 8 let... sice obcas koupim drazsi letenku abych sbiral mile se spravnou alianci, ale funguje to.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TRAVIX: Frantici maji takovy hodne zbytecny (tam patri i OK). A anglicani musi mit svuj, kam nikdo jiny nespada. Porid si vsechny tri, ono pokazde se leti s nekym jinym.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    MAKROUSEK: Díky, taky mi připadá dobrý... Navíc s Lufthansou létám celkem často.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TRAVIX: Nejlepsi je Miles and More od Lufthansy.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Mimochodem, když už jsem tady, tak se zeptám: Hodně teď létám, tak uvažuju o nějakém frequent flyer programu. Je nějaký, který stojí za to? Létám hlavně po Evropě...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TRAVIX: Ale i ne :-). Prece jenom, kdyz je nekdo turista, tak tam maj i veci pro turisty.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    MAKROUSEK: V přízemí mají diamanty, v patrech 2-5 jsou snídaňové bufety...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Jojo, ja kdyz jsem byl posledne v New Yorku, privezl jsem zene darek od Tiffanynho, kamarad mi rekl, ze tam maji nekolik pater a diamanty maji jenom v prizemi.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Pokud stejně jako já přemýšlíte nad vánočními dárky, doporučuji Harrods. Jejich e-shop rozesílá do celého světa a vzhledem k propadu libry po brexitovém referendu jsou teď nákupy z Británie celkem levné.
    Objednal jsem včera. Až balíček přijde, podělím se o zkušenosti.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MAKROUSEK: odle me to ma i 747... A tam jsem to zazil. da se to v pohode. vubec to nepoznas. Ale je mozny, ze je to i rozdil mezi 777 A 747, ve velikosti letadla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam