• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOR_TIMERMortimerova grilovací zahrádka
    Napadla mě myšlenka pronajmout si pozemek v Praze. Prostě msto kde bych mohl grilovat a hostit své přátele a pozemek by se pak mohl využívat pro spoustu různých aktivit. A pokud by se podařilo dohodnout dlouhodobější nájem mohl by se i rozvíjet potenciál tohoto místa. Pokud by se sehnal dostatečný počet lidí aby se podělily o nájem a o případné investice. Nebo lidí kteří mají čas a nevadilo by strávit pár hodin prací na zahrádce. Nebyli by náklady na osobu nijak veliké.
    Zatím si objednali
    ACE
    OLAF
    GOBERS
    JEŽEK
    (pokud jste poslali objednávku a já vás sem nezapsal prosím kontaktujte mě.)
    rozbalit záhlaví
    MOR_TIMER
    MOR_TIMER --- ---
    LUKASM: kvůli zázemí. toalety , kuchyň , udírna ,nebo zastřešený prostor při nepřízni počasí.

    HONCKA: kdyby to bylo jen na akce tak ano ,ale má idea fungování je spíš forma soukromého klubu. každý si tam pak může páchat činnost jaká ho napadne. (práce na zahrádce, práce v kovárně atd.

    FANFAN: vím už sháním korektora :-)
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    proč si pronajímat nějaké místo, když můžete jit s přáteli do jakehokoliv parku?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Booked
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Idea pěkná, ale tohle uspořádání dělá zlo i mezi blízkými kamarády. Funkční věc je, že si to jeden koupí (pronajme) na sebe a pak to pronajímá na jednotlivé akce ostatním.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Čeče, ta gramatika může lidi odradit - od spolupráce s tebou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam