• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    GRANTORINO: Takový zavařeniny před výplatou, jen nech bejt!
    SITH
    SITH --- ---
    VENDULKA: tak kluci od bojových sportů musí být zajímavá sociální skupina
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TEKKANNE: :D takhle, kdybych se nekdy vratila na single market, jdu hledat seznamku majitelu jezevciku;) jako socialni sonda k tematu mne Tinder nepresvedcil, takovek swipe na kramu, meh.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    TEKKANNE: pouzitelnej clovek neni muz, kterej se vekove blizi memu otci XD, sice nikdy nerikej nikdy, ale samozrejme i ten pokrocilejsi vek neni az tak uplne bez problemu nebo vyhra. vsak jeden takovej hned po me chtel masaz, ze ho bolej zada si stezoval a to uz si rikas, tvl, takze budu porad poslouchat, ze ho bolej zad a pak mi venoval zavareniny od matky a ja uz videla, ze tohle proste nepujde.... milej chlap, hezkej, zkusenej, ale u sexu dostal malem infarkt.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PASTAFARIANKA: to je dobry, ale tyhlety moudra.. k cemu to je, zivot skace milovymi kroky a nepta se
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TEKKANNE: No urcite kdyz to ani nepoustim :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PSYCHO: hmmm, to je nějak zvláštní....neplatíš si náhodou taky ten golden membership? :-D
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    GRANTORINO: pokud se vyjadřuješ čistě ke skupině holek, co tu zmiňuje KOUDY: tedy k těm, co ty děti vyloženě "ještě teď" nechtěj, tak ok; je tu ale nezanedbatelná skupina těch, co po rodině už nějakých pár let touží, ale nenarazily holt doteď na použitelný partnery.....

    mám kolem sebe taky hodně holek, co mají děti díky tomu, že prostě v nějakej moment s tehdejším partnerem (nechtěně/neplánovaně) otěhotněly. někde to bylo jen neplánovaný, jinde vyloženě nechtěný.....ale v obou případech to mělo ten startovací efekt, že pak už ty další děti nebyly such a big deal, ať už se stejným partnerem, nebo s někým novým....
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TEKKANNE: Hele, nakonec mi nekdo rikal, ze se tam da zobrazit vyska, coz by teda vysvetlovalo mnohe, ale kazdopadne mi to tam ted nahodne ukazuje ruzny veci. Vzdalenost, mesto, konicky a asi i tu vejsku. Tezko rict takhle z hlavy, ja to mam nainstalovany, ale pustim to fakt tak maximalne na to, abych shodil notifikacni cislicko, protoze mne sere :D
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PSYCHO: a není to náhodou tím, že tam máš místo km nastavený míle...? :-D
    páč já teda nikdy nic takovýho neviděla, buď celý km anebo "méně než 1 km"

    SUBVERSION: mám to podobně, vybírám čistě intuitivně podle očí a mám za to, že z těch pár fotek a nějaký krátký konverzace dokážu odhadnout příčetnýho a inteligentního člověka (což se mi na následný schůzce většinou potvrdí; narozdíl od tý osobní chemie a feromonový kompatibility, to z fotky prostě nepřečteš).....fotky nemusej bejt bůhvíjak zábavný, ale pokud je všech 9/9 fotek selfie, navíc výhradně u zrcadla, ideálně ještě pózující se zatnutejma bicákama/břišákama, tak to pro mě je úplně odepudivý, stejně jako příliš přepěstěnej týpek v úplejch džínách srolovanejch nad kotníky a lesklejch mokasínách (klasiky na selfiečku z výtahu).

    SARAJ: ha, zajímavý, to musím zkusit! :-D jinak s tím věkovým posunem směrem dolů se mi to děje úplně stejně, řekla bych, že to je docela rozšířený fenomén (někteří muži ty starší holky vyloženě preferujou, z docela pochopitelných důvodů)....
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VENDULKA: no a pak clovek pochopi, ze krasa fakt neni vsecko XD.. i kdyz jak pro koho pravda...
    EKG
    EKG --- ---
    VENDULKA: (staci se zeptat, jak se vazou bondage)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    NAVARA: sám seš coura ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VENDULKA: couro :)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    SUBVERSION: tak ono třeba v prostředí bojových sportů je obecně hodně hezkých chlapů...seznámíš se jednoduše (stačí se zeptat, jak se vážou bandáže a máš to). Jenže pokud se člověk tomu fakt chce věnovat, chodit na tréninky, tak není dobrý randit nebo flirtovat s půlkou gymu :D
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Ne, jen jsem v úžasu. Nikam nejdu :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Jdes do toho, jo? :))
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SUBVERSION: OBROVSKÝ počet pěkných chlapů?? Wow! :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SUBVERSION: tak urcite.. fotka prece nelze XD
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    tak jste tedy dospěli k diskriminaci sportovců? :)
    ad Tinder a fotky: nevím, myslím že jsem schopná lidi vycítit i když mají nudný standard fotek. Některé úsměvy se mi líbí, jiné vůbec.

    Jinak tip pro ženy: obrovský počet pěkných chlapů chodí do lanových center, seznámit se tam dá úplně jednoduše, poprosit ať ukáže nějaký úchyt nebo vysvětlit jak na kterou stenu lézt; není zač!)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam