• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    _BENNY: Ale my se nechceme furt opakovat, že ne! ;)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    SIBILLE: smutne to ovsem vypada pokud je dotycna o vic jak 15 let starsi a porad neni schopna se hodit do souladu s realitou ve ktere uz neni princezna.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KULA: Hele nevim, neptal jsem se. Ale je vidět že R má co dohánět.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    INSEQUI: V jejím věku ještě má na fantazie nárok ;)
    NJAL
    NJAL --- ---
    INSEQUI: Tyhle hory pozadavku mi pripominaji jednu scenu z videa na YT:
    "With your demands, can you tell me what you bring to the table?"
    "I am the table!"

    Cywe :-)
    KULA
    KULA --- ---
    INSEQUI: ty hele, to jsi potkal Rebornu v minulosti ne? Má ráda trance?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já ty zážitky z Tinderu asi vydám knižně :)
    Včera slečna 21 let. Chtěla by někoho kdo bude do dvou let max. chtít děti, dokáže je uživit a bude mít bydlení.
    Nedalo mi to a požádal jsem jí ať to rozvede, takže mít bydlení se rovná min. tři menší byty v centru Prahy které se dají pronajímat, aby bylo na velký byt v centru Prahy. A nebo vlastnit velký byt v centru Prahy.
    zajistit rodinu se rovná mít k tomu výše popsanému ještě plat nad 100 tis.

    Jinak teda sama bydlí ve sdíleném, studentském podnájmu :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: No, ja jsem se nekolikrat sesel na sraz a celou dobu mne ty holky vypravely, jak chodi na desitky neuspesnych rande s dementama a ze nevedi co s tim. Vlastne je to pro ne skoro sportovni disciplina. Nebo si chlapci treba i dopisuji a pak se nechteji sejit, ze si chteji jen dopisovat. ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH: takže prince na bílém koni stylu "Chci aby měl všechny kladné vlastnosti mých bývalých a žádnou z jejich špatných"? :o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAILER: Normální swipnou doleva, nekouká z nich šílenství :)

    OVERWATCH: A přitom neuměl pořádně česky a ptal se jí, kolik má boyfriendů :o
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: No zkus tam odpovedet na nejakej inzerat a dat si sraz. ;o) Konkurence pro normalniho vyspelyho chlapka tam je imho nulova. Ale zalezi na vekovy kategorii a taky beru v zretel, ze zensky ve vekovy kategorii kde hledam, si uz prosly peklem, tak maji nasazeny hodne uzky sita. Ja psal jasne a strucne. "Ahoj, zaujala jsi me a libis se mi, co takhle se sejit?". A vyslo to tak 25 (ano)/75 (bez odpovedi). Ale zkousel jsem to pred 5ti lety, ted jsem par let seznamku nevyuzival. A co mam zpravy od kamosek, tak to je co jsem sem psal. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Tohle konkretne je okoli Brna. V Praze pry je to podobny, jak hlasila zase jina znama. Ty zas prisel chlapik na sraz bez penez. Nebo jinej, kteryho vychytal revizor a on se s nim chtel prat... Podle me tehle typu je vetsina, co teda jsem slysel. Da si inzerat a pak rekne, ze miluje bejvalku, nebo ze vlastne nikoho neshani. Mel bych obavy, ze holka dlouhodobe na seznamce zdarma musi prochazet desnejma traumatama.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Jo, jo. Ona mne obcas vola prihody ze seznamek. Ma jich tucet. Dobrej byl prej vojak, co prisel v uniforme a hned na prvnim rande ji jasne nactrnul bojovej plan vedouci ke svatbe. Obsahoval pry sex za tri mesice od seznameni a podobne. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Mela mu rict, ze jo ale ze ho vezme az na tu prespristi ;o)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: A on jen doufal, že řekne: ANO, pojeď se mnou.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Urazilo ji to, ze neni zadna devka. Navic ji to prislo zarlivy.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MAKROUSEK: To jsem se ji neodvazil zeptat. ;o)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OVERWATCH: A jela na mrdaci vikend?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Tak mne ted volala kamoska a vypravela zkusenost z online seznamky. Seznamila se nedavno s chlapikem na seznamka.cz, prisel ji sympaticky tak s nim byla asi 2-3x na rande a pry ji prisel v pohode, nosil ji kytky, zajimal se o ni, vychvaloval ji a stale se ji vyptaval na to, kolik ma pratel. No ona se chysta jet na vikend s partou na Palavu. Tak mu rekla, ze pratel ma primerene a ze prave s partou jede na vikend. A chlapik se prej podival skrz ni a polozil ji otazku: "Takze tam jedes na mrdaci vikend?". ;o) Uz to utnula.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NAVARA: Kazdy rano, v poledne, odpoledne a vecer by pokladala zasadni otazku: "Hele, nemas drobny?"...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam