• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: Aha, jasny, dik. ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: posta/direct message/private message, vsude jinak :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    AVATAR: Co je dm?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TEKKANNE: Z my zkusenosti mohu rict, ze je podobna, me na eDarlingu kontaktuji jenom zeny nad moje zadany parametry. Navic mne eDarling nabizi samy starsi nez jsem ja. Asi tam uz moc dlouho nebudu, nebo to necham bezet a budu jen kazdej den klikat odmitnuti. Seznamit se na seznamce je proste tezky. ;o)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    TEKKANNE: tu apku bych tipoval na "amiky" neboli amateri.cz :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TEKKANNE: neni, minimalne ja dm jeste nedostal na zadny seznamce. Je teda fakt, ze tam nevystavuju svuj sixpack (anzto zadnej nemam :)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    AVATAR: já si myslím, že u chlapů je situace stejná ;) měla jsem tinder hodně let a na začátku to fungovalo v pohodě, teď už jsem taky absolutně nezvládala komunikovat se všema (a oni se mnou). mazala jsem asi 50 (?) aktivních propojení, se kterejma jsme si nikdy nevyměnili jedinou zprávu
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    BOBESH: asi jo, ale ty se ke mně moc nedostaly - všechny borce se selfíčkama z koupelny, z posilky, z výtahu a tak jsem swajpovala left. péro jsem ani žádný od nikoho z tindru nedostala (well, dostala, ale to už jsme spolu chodili), nejde tam posílat fotky a explicitně péro snad ani nemůžeš mít na profilovce.
    ale kámoška si kdysi stáhla nějakou appku, co jí doporučila nějaká známá....stáhla večer a ráno se nestačila divit - v inboxu asi 15 zpráv, z toho polovina s pérem přímo na profilovce a oplzlejma kecama...zjistím jméno

    BOBESH: no tak to samozřejmě, já nelajkovala, jen prohlížela profily swajpovala doleva....nějak mi to chybělo :-D
    na badoo tě může kontaktovat každej, esli si to pamatuju dobře
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TEKKANNE: problem je v tom, ze ty hezky maji 100dm denne a ty skaredy 20. A odpovi kazda desata :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    TEKKANNE: no jo,ale estli na tinderu, tak te musej olajkovat i ony, jinak si nemuzete ani psat. na tom badoo zatim nevim
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    TEKKANNE: me prijde ze joo :) ale je mi jasny,ze naopak to taky neni zadnej med. samy pera a nabidky kvalitniho sexu :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PSYCHO: Nebo dost hubenej nos
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    TEKKANNE: ojojoj.......ve mNě !!!!
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    BOBESH: LOL!!!!! ty krááááááso.....to je materiál :-O potkáváte takovejch ultimátně milejch holek hodně?

    BOBESH: já jsem před smazáním jen tak ze zvědavosti přepla z mužů na ženy, a teda musím říct, že jsem byla docela mile překvapená - kdybych byla lesba nebo hledala milenku, rozhodně by ve mě pár adeptek vzbudilo zájem. byly tam i příčetně a velmi sympaticky vypadající holky, co (evidentně dle popisu) asi hledaj kluka/ nějakou kámošku na běhání či na chození za kulturou/ kohokoli s nějakým specifickým zájmem.
    je mi jasný, tak může profil slušně mást, ale v porovnání s nabídkou chlapů jsem byla schopná během večera narazit na 20 a víc holek, co mi aspoň takhle přes profil dost sedly.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: Kazdy by ji chtel, ale nikdo na to nema odvahu... :D /s
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: Zda se mi, ze R je tady jasna celebrita. ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: tipl bych R :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    INSEQUI: Kdo je kralovna seznamek? ;o)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TRAILER: Nebo se přihlásí na nyx a nahradí zde v té době již v propadliště dějin odešlou královnou seznamek.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    CHA1NDLER: jiste! ty vis,co vyhledavam! :D bez chytracit o dum dal pls
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam