• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    FIYAH: Kytičku v kafi, wtf?

    Ad, tady se uvažuje jenom v extrémech a superlativech, co :D? To, že je mi u prdele, čím týpek jezdí a volá, neznamená, že nic z toho nemůže mít a já cíleně hledám nějakýho lesního muže :D . Jenom na mě fakt neudělá dojem, když místo omlácenýho Samsungu vytáhne jabko a už vůbec mě neohromí, když mi týpek bude vykládat něco o svý mocný káře. Všechno jsou to užitkový věci, spotřební sračky a mně je to prostě ukradený. Pokud je to skutečně koníček nebo profi záležitost pro oba, tak ten zájem chápu.

    Telefon je k tomu, abysme mohli být v kontaktu, to mi asi stačí. Nepotřebuju, aby v něm měl vodotrysk, stačí, když jeden udělá ze mě ♥

    Spíš mě zajímá, jestli mě ten člověk přitahuje, jestli mi voní, jestli si s ním mám, co říct, jestli jsem vedle nějak schopná spát, jestli to není homofobní rasistickej přizdisráč bez špetky integrity, atd.

    Skutečně, značka jeho auta nebo telefonu, jsou až na poslední místě. A být chlap a hledat skutečnou partnerku pro život, tak kočičkám, který programově řeší, čím voláš, jezdíš, kam chodíš jíst, atd., bych se obloukem vyhla ♥. Ostatně gender stranou, platí to na obě strany.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SNOWWHITE: Tak když máš radši kytičku v kafi než odpověd na otázku, kurva proč to nebrzdí, tak proč né.)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PSYCHO: Tak zkousnu (život tě/nás votříska na všechno) - kdybys byl samozřejmě pan úžasnej, tak neřešim... ale on pan úžasnej by asi nesnes holku co mele furt něco o autech, když sám ani neumí zařadit. ..takže tak.

    což mi vlastně připomíná, na základce jsem na první dojem hodnotila kluky podle bot (ne podle hodnoty, ale třeba osoba co má za potřebí nosit červený, bílý, černý boty, v tom je dost symboliky- do teď nemusím červený boty na lidech) tak někde kolem dvaceti, jsem se ráda ptala mužských co provedli s prvním autem? Většina jich odpověděla, že ho s kámošema schválně poslala do stromu nebo totálka na louce přes střechu :// Jako jasně jalový léta, ale vem si koupíš si /dostaneš 120cu, nebo jedničkovýho golfa, prožíváš první řidičský zkušenosti a pak tradá nejsem s ním in, tak ho rozstřelim.
    Možná to má něco společnýho s pravou hemisférou, mě prostě víc přitahujou mužský co myslej systematicky a technicky, než kecalky a fňukalky.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    PSYCHO: Ale pochopil, z tohodle kruhu se musi vystoupit, ale taky nevim jak... Tak na kolacovy grafy jsem zvedavej. ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: A to si jeste nepochopil, ze se tocime v kruhu? Pockej az dojdes na kolacovy grafy, to je tak 4 mesice zpet :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TEKKANNE: Jak se to vezme, dnes jsem si procital historii auditoria, zatim jsem se dostal tak mesic zpatky...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    ZUULUU: přidej marokánky.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    ZUULUU: ...ajo...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    ....co je špatnýho na bramborách se zelím...?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SIBILLE: Řidičák má teprve týden a jezdí služební zrezlou plechovkou :))
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Já mám kluka s Nokií
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Tak had je zcela nepochybne legendarni ;o)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: nevim, ja hrala vyhradne hada
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Mel vybornou hru Reversi ;o)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: jo potvrzuju, tenhle byl nejlepčí :)) taky mi vydrzel pekne dlouho
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: V tech dobach jsem mel tenhle ;o)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PSYCHO: ja mel 8800 carbon..ta byla supr...dokonce jsem premejslel nedavno ze bych si ji zas koupil..jen na volani.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KOUDY: 71 je banan? Ja teda mel 8810 a pak 9210 no...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: my to tahame nepouzity z supliku jeste z dob, kdy to T-mobile nejak daval k tarifum ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PSYCHO: Jedine 7110 nebo n90 comunicator :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Ja jsem si 3310 nedavno koupil pres aukro, ale prisla nefukcni. :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam