• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    OVERWATCH: nj, naivní optimista :-D
    já věřila dlouho a tajně fandila a držela palce, ale s posledním shitstormem už mě to nadobro přešlo
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Nic prihodnejsiho bych k tomu prispevku nenasel ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Ja v R verim, ze se zase vsechno spravi ;o) Dik za jednorozce. Moc pekny. ;o)
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    FORTRESS: Na tom nebylo čemu rozumět. Na stupidní otázku stupidní odpověď. Myslela jsem, že bude jasný, že si dělám prdel :D.

    Terazky: „Povědztě mi, Kefalín, čo si představujetě pod takým slovom absurdný?”
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já to teda vůbec nepochopil SNOWWHITE, takže si k tomu přidám i intelektuální nedostatečnost.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    OVERWATCH: tak ten byl dobrej!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KOUDY: Hm, to by ji v jeji situaci moc nepomohlo, tak snad se tu ukaze az bude vsechno v poradku. ;o)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Imho ji jen vypli internet.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: No ja myslel, ze se sem chodi vypisovat denne. Takze jsem mile prekvapen, ze tu jiz par dni nebyla. ;o) Ale treba zacala shanet intenzivne praci. Chodi na pohovory a radne se na ne pripravuje...
    KULA
    KULA --- ---
    TRAILER: 96%? Přitlač, tohle je hrozně podceněný číslo imho.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OVERWATCH: to nebyla nutne psychiatrie, nicmene pokud sla k nekomu, urcite dobry pro ni
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: To bych si zase tolik nefandil :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    GRANTORINO: Tak dlouho jste posilali R na psychiatrii az tam nakonec sla?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: duchovno na nyxu? nebud naivni
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: Ja to nikde nevidim ze by nekdo napsal tak ocividnou vec, kterou tu snad kazdej chape. Preposli mi to..urcite u toho bylo i nejaky duchovno nebo neco..co? :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: jako evidentne to ma uspech :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: To tu fakt nekdo napsal? :D ...To je jak napsat "jidlo se ji".. :D
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    GRANTORINO: Uznávám, to nebylo zrovna téma století. Ale ještě budeš prstíčkem hrabat, až se slečna R probudí z několikadenní kocoviny a začne tapetovat! :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIBILLE: :D ty ji tu chces taky, ..to musi kazdej zopakovat trikrat, ze mobil ma na telefonovani a auto na jezdeni? jeste nekdo si chce vrznout jakej je intelektual?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    hmm snidane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam