• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NJAL
    NJAL --- ---
    ROLAND: Ale jo, muze byt, kdyz ani jeden nechce do postele toho druheho.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: naivko. ;) jako přátelství může být, ale je to když to přeženu něco jako najít lunorožce. :D

    Je to jen za určitých parametrů. A jinak je to častěji že někdo z těch dvou tak trochu trpí.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    OVERWATCH: V Kongresovém centru jsem byl naposledy na Nicku Caveovi, ten se tam vylozene hodil ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Žánrově nezařaditelní Dead Can Dance ohlašují návrat do Prahy. Jedna z nejpozoruhodnějších formací hudební historie posledních čtyř dekád, vystoupí v sobotu 27. a v neděli 28. března 2021 v Kongresovém centru Praha.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Tak pokud chceš mít jistotu jdi s holkou. :D I když to dnes vlastně taky není jistota. :D
    Tak pak jedine s robotem. :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Kde Dead can Dance budou? Jdu hledat to bych zasel...
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZUULUU: Koukam, ze te sokuji i uplne zakladni principy fungovani veci mezi zenami a muzi :-)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: V breznu budu poradat vernisaz, tak by se to mohlo pojmout jako sraz klubu Internetovych seznamek ;o) Uz jsem to tady nadhodil... Budu rad kdyz lidi dorazi a bude tam vino zdarma ;o)
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZUULUU: Na kafe (nebo ekvivalent) se z muzske strany docela casto zve s umyslem neceho dalsiho (byt jen vyhledove, podle toho, jak se to vyvine). Je to vetsi ci mensi pruzkum. Co je na tom divneho? :-)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Kazdy rande vypada jinak ;o)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Body jsem ti sepsal v tom základu. Na diagram ti Bhobika. :D
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Někteří ostrostřelci mají pravidlo 1, 2 max 3. Pokud není postel dál je to nezajímá.

    Líp to asi momentálně vysvětlit neumím. Ale prostě každý jde na schůzku s nějakým očekáváním a plány. A co jsem tak ze skušenosti poznal více lidí spíše očekává něco více než to co bylo řečeno obvzláště pokud se jim to první líbí. Nefunguje ani důrazná opakovaná informace že je to jen káva, procházka atd.

    Nemám pak ani problém se sejít se zadanými. Nebo s těmi co tvrdí že jsou zadané, ale během schůzky to jejich zadání se občas nějak ztrácí.

    1- sraz pokud ano pokračuj bod 2 a nebo b, pokud ne, ale nejsi si jistý/á bod 2 a, pokud ne a si si jistý/á konec. Nevylučuje se ani při první schůzce techtle mechtle nebo postel. Někdo bere i to první jako rande. Já jsem to nikdy tak nebral, ale některé slečny to tak braly jako rande. Asi to tak berou i muži nevím. Záleží co před tím předcházelo.

    2 - a- sraz se líbíl pokračuj bod 3 a nebo b, stále nejsi si jistý/á bod 3a nebo konec, nelíbilo konec.
    b- rande se líbilo pokračuj bod 3 b, stále nejsi si jistý/á bod 3a nebo b a nebo konec, nelíbilo konec.
    pokud se líbilo akce.

    3 - a- sraz a tak dále
    b- rande a tak dále.

    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: WTF? jen prostě nechávám otevřené možnosti. Na tom není nic špatného. Je to naprosto normální věc. A bavím se o prvním setkání.

    ZUULUU: První vyhovovalo oběma pak nastává zda A nebo B. První nevyhovovalo tak je to jasné B a nebo 0.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Tak si to přečti ještě jednou. Právě protože já beru kafe, procházku primárně jako kafe, procházka a doufám v příjemně ztrávený čas a poznání někoho. Neberu to právě primárně jako rande.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZUULUU: objednáním vhodné single maltky dokáže získat kladné body :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    RIMSAK: no že je žena po jedné kávě povinna se nechat ošahávat.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    ROLAND: co by nenapadlo Vesnu a tebe?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Já slovo rande nějak nemám v oblibě, raději to beru jako možné zajímavé setkání, potkat někoho nového nebo i starého a pak pokud to půjde opakovat a pak se uvidí jestli by třeba rande.
    Slovo rande ve mě vyvolává tak trochu pocit nucení a vážnosti. Místo aby člověk byl uvolněný a hlavně nepřetvařoval se. To mě na tom celém štve nejvíce že se lidé tolik přetvařují.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    RIMSAK: Tak to by mě ani vesnu nenapadlo.
    NJAL
    NJAL --- ---
    RIMSAK: Je? Jsem koukam o mnohe prisel!! :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam