• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Normalne se chodi na koncert kvuli hudbe ;o) Teda aspon ja to tak mam.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: To s tim burtem je celkem radikalni reseni. To bych spis vyrazil na ten koncert. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: 3600,- to je skoro jak Pearl Jam. ;o) No jo holt sly ceny nahoru.
    NJAL
    NJAL --- ---
    :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZUULUU: Kdyz si nevoni, tak jo :-D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: To je docela uz dost.
    NJAL
    NJAL --- ---
    ROLAND: Ano, to jsou ty pripady, kdy ani jeden nechce toho druhyho do postele, jak jsem psal :-)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    TRAILER: třeba, nebo oba štastně zadaní, nebo spojuje je nějaký koníček a zájem ale nevoní si atd.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Kde jsou ty casy kdy je hral kazdou sobotu Josef Sedlon na Sedmicce ;o)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    NJAL: však jsem psal za určitých parametrů. Ale ty jsou hodně vzácné. A postel bych do toho asi uplně netahal.
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZUULUU: V poho, lidi, co ve friendzone dobrovolne zustavaj, trpej radi :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZUULUU: Ano, v krasnem idealnim svete to plati presne takhle :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    ROLAND: Ale jo, muze byt, kdyz ani jeden nechce do postele toho druheho.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: naivko. ;) jako přátelství může být, ale je to když to přeženu něco jako najít lunorožce. :D

    Je to jen za určitých parametrů. A jinak je to častěji že někdo z těch dvou tak trochu trpí.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    OVERWATCH: V Kongresovém centru jsem byl naposledy na Nicku Caveovi, ten se tam vylozene hodil ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Žánrově nezařaditelní Dead Can Dance ohlašují návrat do Prahy. Jedna z nejpozoruhodnějších formací hudební historie posledních čtyř dekád, vystoupí v sobotu 27. a v neděli 28. března 2021 v Kongresovém centru Praha.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Tak pokud chceš mít jistotu jdi s holkou. :D I když to dnes vlastně taky není jistota. :D
    Tak pak jedine s robotem. :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: Kde Dead can Dance budou? Jdu hledat to bych zasel...
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZUULUU: Koukam, ze te sokuji i uplne zakladni principy fungovani veci mezi zenami a muzi :-)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ZUULUU: V breznu budu poradat vernisaz, tak by se to mohlo pojmout jako sraz klubu Internetovych seznamek ;o) Uz jsem to tady nadhodil... Budu rad kdyz lidi dorazi a bude tam vino zdarma ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam