• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Dotaz, meli jsme jit na prvni sraz se slecnou z eDarlingu do vinarny, ale nebude tam otevreno, neznate nejakou peknou vinarnu s dobrym vinem v Praze? Piste odkazy. Jinak shanim vinarnu s atmosferou. Nechci do Sudu, ani restauraci. ;o) Diky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    D1RABBIT: tka já nebudu na jednotlivý hrdiny a hrdinky na netu ukazovat prstem, já z ní taky kvetu, ale je zjevný,m že to nemá v hlavě v pořádku. moderovat diskuzi nějak nejde, tak ji ani nikdo nedá ten důležitej šťouchanec, aby se uklidnila. pak se to až vyhrotí tímhle. no jako co na to říct.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JENDAZCB: Můžeme to přidat na seznam!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PSYCHO: To by se z toho nakonec mohla taky opíchat. :)
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    A taky by si ten nový nick měl dát pozor, jak to prezentuje v tom svém textu, aby tu nedocházelo k tomuto. (Divné, že to slovo filtr ještě nezná).

    § 364Podněcování k trestnému činu
    Kdo veřejně podněcuje k trestnému činu, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Treba se Reborna nechala presit na chlapa s uzkym nosem a ted hleda tak nadejnou partnerku jako byla ona sama!
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    JENDAZCB: ...aa...jasně...sory.......
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    FORTRESS: To mi připomíná jednoho kamaráda odsud, které toto auditko překřtil na "ranní sraní s Rebornou". Nebudu lhát, utkvělo mi to víc, než bych ráda :D
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    MARA1113: Nikdo ještě neví, jestli je to ona nebo on. Musí se tu identifikovat, dneska je to s těma pohlavíma těžký v moderním světě.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Je to inženýrka z Prahy, ban evasion se dal čekat. Já jsem rád neboť čtení tohohle klubu je spolu s kávou můj recept na kvalitní ranní stolici. Byť přiznávám že nečtu vše a v "minulých dílech jste viděli" přeskakuji.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Já nevěřím, že někdo může být tak blbý...
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    SOLVE23: ....á jé .... Eva Mendes je negr ..... blbá Ukrajinka ...atd.. napiš nám raději něco o sobě,tohle je auditko o seznamování...jsi tu nová.......kolik ti je,co děláš ,zájmy ,budoucnost a tak ..... Okamura,Vandas a spol.mají svoje stránky úplně jinde....
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: Takova...bludicka :)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Reborno, rozumis vubec tomu co pises? chces abych sem nahodila fotky naheho ditete? volej 155
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PSYCHO: Bloudila by po Nyxu jako divoženka..
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jinak mam zpravy z eDarlingu, opet se potvrzuje ze svet je malej. Zacal jsem si tam dopisovat s jednou holkou co navstivila nekolikrat muj profil a jak si tak pisem, o muzice a tak, tak jsme zjistili, ze mame spolecny znamy. ;o) Takze pristi tyden mame sraz. Pokud teda nevyhlasej zase nouzovej stav.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    A ja se bal, ze tu bude nuda :)

    Mimochodem vybornej prank by byl tohle auditko prejmenovat na neco uplne jinyho, treba by uz sem nikdy nenasla cestu :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Na to existují dvě řešení.
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    co to je zas do háje za offtopic? běž si s tim někde vedle, založ si diskuzi a tam se vypisuj do aleluja a nespamuj tady z těma nesmyslama
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam