• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DAPHNEE: Upřímně považuji internetové seznamky za místo pro zoufalce. Nic ve zlém.

    Jsem sám a nějak mi to vyhovuje a stále věřím, že tu správnou najdu osobně bez seznamky, až přijde pravý čas, jakkoliv jsem teď spíš poustevník, odříznut od společnosti, v klidu na Chaloupce.
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    MRAKY: nejsem moc společenskej, spíš se sociálně distancuju, do konverzací s lidmi se musím nutit. já mám lidi rád, ale v poslední době mi přijde, že vůbec nepotkávám mě sympatický lidi se stejnými, nebo podobnými hodnotami. léčím se ze závislosti na drogách a jsem teprve 9 měsíců čistej, takže se spíš hledám a poznávám se střízlivej, 24 let jsem byl minimálně furt vyhulenej. taky mám děti a když můžu, tak ten čas věnuji jim, nedokážu si ted představit, že bych ještě řešil nějaký vztah,ale to už je trochu OT. jen jsem chtěl říct, že si tou seznamkou budu asi muset někdy pomoct.
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    KULA:

    Pokud si budeš chtít s REBORNOU dělat nějaký shrnutí, napiš jí SMS, ale asi ti nebude brát telefon - jsi single a chceš bejt, v týhle diskusi tak nemáš co dělat, ale buď tu, ale neměl jsi kontaktovat ji a nic o ni psát, a asi jí nezajímáš....a navíc: slušně tě pozdravila...

    Kdo tady koho znemožňoval?? REBORNA sebe fakt ne!!

    Psala o seznamce, pak jak jí zkrachoval vztah, na ambicích ani PMS a to jak psala sotva 2x do roka, není nic špatnýho...

    a ještě je to hodná holka, co než aby sobecky dělala jako že nic, tak varovala holky, co sem dávaj fotky a jezděj na párty, před možností znásilnění.

    To se děje nebo stalo v životě skoro každý pátý ženě. Jen případ REBORNY A NYXU BYL TEDY EXTRA HUMUS, ale to spíš R. znemožnila nějaký grázly a odpad z nyxu, ne naopoak.

    A že si tu někdo z nich z toho tu dělal legraci?? A tu ženskou, která se chtěla upřímně seznámit, ještě pronásledoval a co jí psal?? To JE FAKT SVINSTVO a humus, že to skoro nemá obdoby...

    Se starými známými se před 14 dny na akci normálně bavila, jak tu psala...

    S matkou má vztahy lepší, drbou společně ,,fotra, zloděje bytu"...

    ,,Mluvíš o smrti maminky tvého otce za jejího života proto, že se neumíš postarat ani o pitomé morče." - tak tam ŠLO O TO, ŽE JAK REBORNA PSALA, KDYŽ SKONČILA V PRÁCI A BREČELA i křičela O TOM V PMS DOMA SNOUBENCI, ale domluvila si pohovory a uklidnila se,

    ŽE MĚLI ODJÍŽDĚT (autem, co si na festival půjčili od jeho dědečka z Moravy) tím autem, aby se ještě využilo, než ho vrátí, S TÍM BÝVALÝM SNOUBENCEM AUTEM POD stan do Itálie...

    A tam chtěla taky REBORNA romanticky při památkách a ve vlnách žehlit ten rozkol, co jí se snoubencem nepřímo zasvinila ta její kolegyně, co se vrátil po měsícic z dovolený a jen kvůli třem a jen ujišťujícím dotazům a to ke správně vyřešeným věcem, ji dala yvhodit z práce...


    Ale do toho odjezdu jí její otec, i když už hlídání měla potvrzený babičkou, poslal SMS, že k ní REBORNA morče nesmí dát a když věděla, že musí, že by jinak asi za týden doma umřelo, tak ho jen usměrnila SMS, ať řeší spíše byt, jako že mu ještě chtěli doplatit ten byt,

    ale on jí psal, ať se o byt nezajímá (BYT, co měla REBORNA pak obývat a pak dědit po mámě, že byl z bytu rozdělenýho a to bytu předků maminky REBORNY, nikoli tatínka...)...ale on ji psal toto a už v té době byl byt zaplombován, že ho REBORNY OTEC zpeněžil, i když na něj dal jen 350 tis. ... bez delší porady s ní a zcela proti její vůli a bez souhlasu matky REBORNY, jejíž byl byt z bytů jejích předků a dekretu, z něhož rozdělením vznikly byty dva, z nichž jeden chtěla nebo si chtěla doplatit REBORNA a její matka proti tomu nic neměla, ale OTEC SOBEC prakticky nad hrobem a co měl dědit ještě pak garsonku po jeho mamince 925 letý, nyní 93 letý, S TÍM NAKLÁDAL BEZ DELŠÍ PORADY S REBORNOU, co chtěla dítě a nebyla zatím vdaná..a nyní nese následky... musí se vyrovnat se ztrátou snoubence..
    ...a místo aby měla možnost to udělat tak, že si VE SVYM bytě pořídí tedy obratem dítě s jiným, třeba mladším koloušem ze seznamky, co bydlí po 3 a jistě by se k ní nastěhoval rád a i jí by to dozajista zvedlo náladu...

    Tak sedí odložená v drahym nájmu na kterej nemá a je sama v holobytě na matračce, bez vidiny na byt a pořízení dětí v horizontu tak, aby dítě stihla včas a bezpečně, třeba do 2/3 let...

    KDY ZEMŘE BABIČKA Z OTCOVI STRANY I JEJÍ PIDI-GARSONKA A kdy tu bude REBORNY OTEC DĚDIT, BYLO REBORNĚ ÚPLNĚ VOLNÝ A PŘÁLA JÍ DLOUHEJ ŽIVOT...

    REBORNA chtěla do 2+kk a mít dítě tam, tedy do bytu po mámině mamince, kde už její otec nebyl a končila tam smlouva nájemníkovi, co tam byl pár let místo REBORNY..

    ale to už tu bylo 8x, ne??

    Tak 20x.


    KULA
    KULA --- ---
    RRELOADED: pošleš mi na ni číslo?
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    STICKYGREEN: rozsirovat okruh znamych nepomaha?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ARMADA: Ja se standardne seznamuju poznavace. Musi probehnout takove to “you had my curiosity, now you have my interest” aby mne devce zaclo zajimat o jinak nez jako kamaradka.
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    SIBILLE: to je pravda, zbytečný emoce,ignor..chvíli to bylo vtipný, ale je to furt dokola a čím dál tím víc spíš smutný

    DAPHNEE: já si nejdřív musím ujasnit, jestli se vůbec seznámit chci, ale tak nějak tuším, že asi budu muset seznamku použít v budoucnu, pokud nechci zůstat do konce života sám. věřit na nějaké osudové setkání (že tam někde je, že nás osud svede dohromady) už pomalu přestávám..
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    Tak ono je to dost o očekávání obou stran. Je postelové seznámení, vztahové, kamarádské a obyčejné poznávací :)
    MISO
    MISO --- ---
    DAPHNEE, KULA a vlastne vsetci ostatni, co si potrebuju prihodit: len podotknem, ze sa bavite o osobe, ktora ma definitivne psychiatricku diagnozu, paranoidne bludy alebo nieco podobneho. Urazky a doporucenia cez internet nefunguju, zostava ignore a empatia, nechcel by som to zazit na vlastnej kozi, je to smutny pohlad.

    Ak tu osobu niekto poznate osobne, spojte sa s nou a jej rodinou osobne, aby bola aspon nejaka sanca, ze podstupi liecbu.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    DAPHNEE: Na internetu hrozne. Ja fakt nevim co tem slecnam psat. V realu takovej problem s tim neco rict nemam.

    Paradoxne, kdyz nejsem ten kdo oslovuje, ale jsem osloven, tak skoro nikdy nemam problem tu konverzaci rozvijet, ape kdyz ka ksem ten co ma napsat prvni zpravu, tak je to konec :D
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Možná by stálo za to tady ustanovit nějakého správce
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    RRELOADED: Mimochodem Amant nebyl jedinej kdo psal Nyxovi, ja mu psal o ban pro tebe do tyhle diskuze, Nyx se nakonec rozhodl ti dat ban na celej server.

    Jen tak o tom chvilku premyslej.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DAPHNEE: Nic moc, dva faily za minulý měsíc
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PSYCHO: No tak to jsem nevidel ani já
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    některým lidem evidentně samota vleze na mozek.. to se tak přihodí.. IMHO zbytečné je snažit se pomoct někomu, kdo o tu pomoc nestojí, ale stejně tak zbytečné je IMHO se nad takovým člověkem rozčilovat...

    nicméně, abych nebyla OT, jak vám jde seznamování? tedy těm co se seznamovat chtějí? :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    STICKYGREEN: máš na výběr. Buď to tu chvilk budeš číst a projdeš si všemi stádii, jako my ostatní a nebo dáš na moudrou radu a ihned si všechny její alter ega dáš do ignoru a ušetříš si zbytečný negativní emoce :)
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    GANDHI:

    No a děláš to a píšeš to sem jako proč?? REBORNA ti nic nepsala ani neudělala, to jiný ID nepsalo nic - vůbec nic nikam nepíše a je zcela neaktivní, narozdíl od REBORNY, co se chtěla seznámit a měla pozvánky od známých a v poště nápadníky , A POKUD TI VADILA REBORNA a mohl sis ji dát do ignore nebo pro REBORNU zažádat o bana do diskse a nechat ji plácat v poště nebo jiných diskusích..

    A REBORNA VÍCE ID NECHCE!! REBORNA psala NYXOVI, ŽE CHCE PŘÍSUP K POŠTĚ A JEN BANA DO TÝHLE DISKUSE, CHCE JEDNO JEDINÝ ID A TO ,,REBORNA".


    A já tu nemusim už bejt taky pak!

    KULA
    KULA --- ---
    Udělejme si shrnutí. Renato, jsi kašpar. Vidí to každý, povedlo se Ti se znemožnit tak, že jsi internetový pojem. Jsi hloupá, jsi přímo toxická. Nevnímáš své okolí a žiješ jen ve své smradlavé bublině. Ty jsi ten, kdo není fér. To kde se teď nacházíš je tvoje dílo. Ne ostatních. Ty jsi k ostatním byla ošlivá, sobecká a myslela jsi si, že jsi chytřejší. Nikdy jsi nebyla. Ty nemáš ani přátele, ani rodinu. Mluvíš o smrti maminky tvého otce za jejího života proto, že se neumíš postarat ani o pitomé morče. Tebe zmuchlat a hodit do popelnice. A všem se jen uleví.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    RRELOADED: “Jak vy k my, tak my k vy.”

    Mimochodem, vis, ze Nyx samozrejme umi zjistit, ze si to ty, kdyby chtel, ze jo?
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    NYX:

    REBORNU prý hlásil k zabanování AMANT, (jehož měla REBORNA v ignore a varování neviděla) a hlásil ji údajně pro tento důvod ,, nenavistne, utocis a sproste pomlouvas ostatni uzivatele." Asi jako první.... nic TAKOVÝHO TU ale NEBYLO.
    AHA. ASI NEDOROZUMĚNÍ.... útoky?? A ne v reakci na něco poměrně starýho před Vánoci a její loňské napadní a stejným a zcela obdobným způsobem, protože TO TU TAK DĚLALI UŽIVATELÉ Z NYXU, které asi považovala REBORNA za ,,vzor" a chtěla reagovat ve sejném stylu = dle BĚŽNÉHO stylu PROJEVU A TAK i regulí nyxu...

    AMANT: ENDER:

    NYX:

    TOTO PSALA REBORNA o urážkách mířených na ni v této diskusi a to dávno před tím - soubor tohoto snad není ve stylu ID, o kterých by se dalo říci, že dělají zmíněné a jako první, dávno před REBORNOU?? : ,, nenavistne, utocis a sproste pomlouvas ostatni uzivatele." ??!! Jsou to prosím uživatelé, co REBORNU neznají a nikdy s ní nemluvili, JEN JÍ TOTO PSALI NA NYXU.

    REBORNA: ,,Jo a stejně chci končit tímhle příspěvkem a reakcí na nyx a vyzobanou slunečnici:

    Píšu si: vyzobaná slunečnice, šílenej alkáč, zřejmě s nějakou poruchou, rádoby princezna, piča, kráva, radši než se mnou do nějakýho Red lightu (ale to psal kvůli tomu napadení, že, protože u toho nebyl a neviděl pak mně v komatu a co tady stvořili a výsledek), dále dilina, stará, s klimakterickejma fotkama, co vypadá na 45, psychotická nula a tak dále a tak podobně....


    Zapomněla jsem na něco??"



    Takže tito všichni budou mít bana?!!
    JE to nutný?

    Není lepší banovat do diskuse REBORNU A DÁT SI VZÁJEMNĚ ignore??

    REBORNA UŽ v ignore AMANTA MĚLA!

    A na SUB. dva dny před BANEM NEREAGOVALA.





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam