• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    EFFKA: ja to dost odstrihavam teraz.. jak patrim do rizikovej skupiny, tak sa mi moc nikam nechce, takze sa vidime vyrazne menej
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    SHARKIE: takhle to nepujde...ja zustala po rozchodu nejlepsi kamos s bejvalym cca 1,5 roku...bydleli jsme kousek od sebe, furt travili cas spolu...pak jsem mela par rande a uvbec me to nebavilo, jemu jsem o tom nerekla, ale nakonec jsem se rozhodla uplne odjet zpet do CR (bylo to v UK), protoze ackoliv tam treba nebyla uplne uz laska, bylo jasny, ze pokud nekdo z nas nezmizi, tak tam furt mezi nama neco bude.
    bejt tebou, tak ho trochu odstrihnu, ale ne uplne. ale tak, aby ti to davalo nejakou volnost.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    EFFKA: Mno, uz to budu roky :( Uzavriet som sa to pokusala uz viac krat, ale nejak to moc dlho nevydrzalo nikdy. Vidime sa spolu moc casto, k tomu spolocne vylety, aj s mojou rodinou. Tam si vacsina mysli, ze spolu chodime a posledne sa ma jedna starsia babicka dokonca pytala, ako sa vola moj manzel. Za co som si ho potom aspon doberala :)

    Blbe je, ze som prisla o vacsinu ludi z okolia vdaka nemoci. On mi celu dobu pomahal to zvladnut fyzicky aj psychicky a nevymazem ho tym padom zo zivota. A ani to nechcem. Lenze je po rozchode, ktory nejak neustal a miesto toho, aby povedal skutocny dovod, preco so mnou byt nechce, tak len tvrdi, ze ja by som nebola s nim stastna. Co mi teda ako dovod pride blbost, to by predsa malo byt na mne.

    Ked sa mi za tie roky vyskytlo par moznosti na zoznamenie, tak ma do nich vzdy povzbudzoval, aj ked uplne nadseny z toho nevyzeral. Na druhej strane poslednu dobu ten spolocny cas vyzaduje castejsie on, nie ja. Je to cele nanic. Viem, ze to takto nejde a asi by niekto iny (kludne len ako kamarat) mohol dost pomoct to pohnut aspon nejakym smerom. Aj preto som to kafe teraz prijala.
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    varoval jsem na jare.

    tak jste aspon poznali Dravce
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    2400 novych, za zari-rijen
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    EFFKA: no tohle mam taky za sebou, uzavrena kapitola, sejit se s nim, jak ti rekne, zenic nebude, je to uzavreny, urcite je dobry za tim udelat tecku.
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    SHARKIE: hmm, tak zalezi, jak uz dlouho to nemas doreseny, jestli je to neco cerstvyho, nebo uz to trva dyl...uplne ti rozumim...taky jsem to tak mela, ale nakonec mi pomohlo se s tim danym clovekem sejit, spolecne udelat tlustou caru a v tu chvili vedet, ze je to proste doreseny, ze dal to nejde a je treba to brat jako uzavrenou kapitolu...ale jestli se ti jeste nechce tohle delat, tak se do niceho po hlave nevrhej...zas na druhou stranu nejakej dobrej kamarad, pokud by to byl jeho pripad, se muze siknout, a treba ti ten predchozi z hlavy vymizi, nez bys rekla svec
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    GRANTORINO: Na profile mam dostupne nejake fotky a asi sme citali od seba nejake prispevky v jednej FB skupine. Ze sa ozval, bola asi skor nahoda a zatial netusim co a ci vobec od toho nieco caka.

    Je tu ale iny problem. Nemam uplne doriesenu minulost a je tu niekto, s kym by som rada bola. Lenze ten o vztah uplne nestoji. Je to dost komplikovane a viem, ze by som sa mala pohnut dalej, ale skor som zatial zvazovala byt nejaku dobu naozaj sama. Nerada by som sa do niecoho noveho vrhala po hlave s myslienkami na niekoho ineho. Nepride mi to fer.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: mozna by se z toho dalo vyvodit, ze neni uplne idealni mit uplne zamceny profily na netu, kdyz ten druhy chce nejake zakladni info, ktere by mu pomohlo a chce si trochu vysondovat situaci, coz muze pomoct mimojine... takzeu me uz vedel treba ze mam tri deti, cimz odpadnul ten stres z toho
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SHARKIE: jdi do toho. Ja jsem ted skoncila s bezvadnym clovekem, no vyhlidnul si me uplne normalne nazivo na akci, kde ani nemel byt, pripadala jsem mu sympaticka, libila se mu nazivo, trochu si to promyslel, trochu prosmejdil nejaky moje internetovy profily co a jak, jestli by to jako slo, a pak to zkusil, jeste se preptal na dalsi schuzce co a jak,na treti schizce se ujistil a sel do toho, skoro postaru dalo by se rict... no a nakonec se ukazalo, ze si s nim fakt vyborne rozumime uz tri mesice za nami, mesic spolu bydlime takrka a vztah s dlouhym vyhledem :)
    jsme se oba shodli, ze jsme to ani neocekavali tak rychle, spis jsme to videli za delsi dobu ten dalsi vztah a pak ze to bude tak fungovat... jsem happy jak dva grepy a prala bych to kazdymu zazit
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    OVERWATCH: No, vzhladom na to, ze som podobne akcie nemala v plane este asi dost dlho, tak vlastne ani neviem, jak chcem, aby to dopadlo. Ale dik :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SHARKIE: Drzim palce, at to neni nejakej traged ;o)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    ARMADA: Zatial nijak, kafe (snad) bude az v utorok.
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    SHARKIE: jak to dopadlo?
    ENDER
    ENDER --- ---
    HELLENKA: RSDr. je take doktor :) myslim si, ze se tu mluvilo o lekarich alias doktorech...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HELLENKA: Tak urcite :D.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    MOODYCAT: psycholog je doktor filozofie PhDr.
    BAAL
    BAAL --- ---
    SHARKIE: Bud v klidu a pro jistotu si vem peprak do kabelky:)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    ZUULUU: to mi nepride uplne fer, ked som uz suhlasila s dnom aj casom.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    DAPHNEE: Ha, dobra rada, vezmem tu vacisu kabelku, ktoru som teraz odlozila, lebo som zacala sebou tahat ctecku a ta sa zmesti do mensej. Vo velkej som obcas mala tych kniziek aj viac :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam