• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OVERWATCH: Pracuju v IT, dziny jsou soucast myho obleku :D

    Jakoze saka/blazery a kosile nosim bezne, ale k dzinam. Mam samozrejme nekolik full obleku, ale do divadla mi to prijde az moc, pokud to teda vazne neni do Narodniho nebo nekam na operu/balet.

    ROLAND: Je spousta inscenaci a divadel, kde to fakt neni potreba. Nebo ty by sis bral oblek na Cimrmany?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ROLAND: No ja uz byl i v dzinach a nikdo nic nerikal. Jinak nosim do divadla vlastne taky kalhoty k obleku.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: Tak v džínách do divadla ne max tak na Spejbla a Hurvínka. :)
    Ne do divadla v nějakých slušnějších kalhotách, tak to mám nějak zafixované.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ROLAND: Ale jo, bylo to dobry a vtipny. Oblek neni treba, staci dziny a kosile. ;o) To neni Narodni divadlo, ne?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: To by mohlo být humorné. Na to bych šel, akorát nemám oblek.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: A na co teda že jste šli? ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ROLAND: Taky se mne stalo, ze mi sousedka dohazovala kamaradku. Vzal jsem ji omylem do divadla na jedno obscenni predstaveni a uz se neozvala. ;o) Sousedka pak na me uderila, na co jsme to proboha sli... ;o)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    DAPHNEE: To mi přijde fajn tedy, když ti jde dohodit někoho kdo se ti líbí nebo tedy jeho hlas. Horší je když máš kamaráda, co ti chce dohodit třeba Thaiku a moc se neptá jestli by se ti zrovna ta či ta líbila. Jo dohazov na nepřímou objednávku je fajn, když to není moc. :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    není to úplně přes internet, ale třeba pobaví: Ptala jsem se kolegy, který je tak trošku slepičí prdelka, jestli zná toho pána se kterým si povídal na schodech nějak dobře, oslovení "vole" pravda není běžně užívané v konverzaci. Přiznala jsem se, že má dotyčný pro mne velice příjemný hlas. No a kolega si to přeložil po svém a že mi zajde domluvit rande :)
    Na mé důrazné protesty, ať nic nedomlouvá, protože to opravdu není potřeba, na mne jen laškovně mrknul, zahlásil "zlato, neboj, já to zařídím" a odešel. Můžu se dobrovolně přiznat, že netuším co z toho vzejde (krom toho že všichni budou vědět, že se mi líbí něčí hlas) a tak trošku propadám panice, protože on ten kolega je tak urputný, že toho chlapa asi vážně bude otravovat, ať se mnou jde na rande. No, budu doufat, že to dopadne nejlepším možným způsobem :) Takže nejen internety jsou ošidné.. I kolegové vás můžou překvapit :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    EFFKA: No jasne, mame hodne podobny zajmy. Prochazku po Praze jsem navrhl s mym vykladem historie a byla schvalena. ;o) Rum je samozrejmost. ;o)
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    OVERWATCH: no a zjistils, co ji treba zajima? jestli nebude prochazku po praze brat jako nudnou a treba by radsi sla nekam do prirody...a to, ze prsi, ber jako bonus, ze ji muzes nabidnout plastenku a tak:) a vem si s sebou placatku rumu, uvidi, ze jsi tak trochu rebel a jeste ji to zahreje! :))))))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    INSEQUI: pozitivni rande :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MOODYCAT: Takhle originální rande ještě nezažila, o tom budou oba ještě vnoucatum vyprávět.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    OVERWATCH: "Pojď se mnou na výtěry z nosu" :D.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MOODYCAT: Ale tak to ja navrhuju furt neco, jenze nam vsechny domluveny akce zakazali... Tak musim prijit s necim dalsim. ;o)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    OVERWATCH: Chlap, co nedokaze nic navrhnout, je dost nesexy. Just saying :).
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    INSEQUI: :))))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NICOLLETTE: Tebe už nejakej čas sleduju, budem mít podobný zájmy
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přesně, vezmi ji ven
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NICOLLETTE: Jo, dik, mas pravdu, nechci aby to vycpelo, pokusim se byt akcni a navrhnout ze dame o vikendu nejakou tu trasu po Praze, pro zacatek. ;o)
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    INSEQUI: tyvoe Lovoš, to jsme si taky vyšlápli s mužem asi 3 týdny zpátky.. v polovině se mi chtělo trochu plakat :-)
    ale to je tím, že je to celý čedič, a udržuje se tam inverzní teplo...

    OVERWATCH: hele, z vlastní zkušenosti - když se něco nepodnikne, tak to fakt vyčpí dost... lesy, parky, výlety, všechno je možný, byla bych akčnější, než jen submisivně čekat, až "něco otevřou"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam