• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    XARGH: "ano, toto je reakce na úrovni"
    XARGH
    XARGH --- ---
    GRANTORINO: boze to je zmrd :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: aha, tak to nevim, ja na to vcera narazila na youtube a dnes jsme dokoukali s muzem a libilo se nam to :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: nekdo toho exota nadhodil do tezkych rozchodu a ted zhoubne putuje nyxem.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    v 45 minute tam mluvi o seznamkach na internetu ;), jinak moc dobra prednaska o vztazich
    Jan Vojtko - Vztahy jsou... fuška | Neurazitelny.cz | Večery na FF UK
    https://www.youtube.com/watch?v=YCRAd8Cegdo
    SKRP09
    SKRP09 --- ---
    RAINBOF: Pomohlo. Odpoutal jsem se od ní a potkal normální partnerku.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKRP09: a pomohlo to ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SKRP09: asi potrebovala nahradnika, chvilku, pak uz ne
    SKRP09
    SKRP09 --- ---
    Což mi připomnělo, mě jedna po docela intenzivním měsíci vyghostovala na více než 2 měsíce. Pak se ozvala jakoby nic a že příští víkend přijede. No a v pátek před tím víkendem, kdy měla přijet, poslala SMS, že nepřijede a od té doby žádný kontakt. Tak jsem si zamluvil hotel v Českém Středohoří, tam jsem odjel následující týden na prodloužený víkend a srovnal si v hlavě, že pro někoho, kdo mi takhle dává najevo, že o mě nestojí, se angažovat nemusím.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: nejaka manipulatorka, tech je.. :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PALEONTOLOG: z čeho myslíš že pramenily ? tj co se stalo že vznikla potřeba ublížit ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PALEONTOLOG: to přesně odkazuje na ten vnitřní boj za tim tichem.

    Já vyloženě výmluvy považuju za nogo. Když to zistim tak jse uraženej že mi neumí říct pravdu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ESPERANZA: jako pochopis to mezi radky, zejo, vedel jsem, jak to je a ze si ten clovek taky jen tak nekoho nenajde. Nejaka soutez v tom vubec nebyla.
    Ona to byla imho jedovata provokace, pokus ublizit, protoze ty lichotky predtim byly vazne prijemny.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    PALEONTOLOG: No, kdyby se neozval měsíc, bylo by mi to jasný. (Teď jsem si to zkusila představit, kdyby mi po měsíci mlčení napsal jen to, aby mi řekl, že nemá zájem - jo to bych asi koukala divně, to máš pravdu, ale i tak bych mu poděkovala a ocenila, že to napsal, to zase jo). ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ESPERANZA: jo to jsem mel o vanocich zkusenost s jednou, intenzivni psani, lichotky a obdiv a naraz ticho. A po mesici je mi to blby a napisu. Nejsem ten pravej. Tak ok :))
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    RAINBOF: Za mě jsou "lepší" výmluvy. Je to aspoň nějaká reakce, ze které ti je jasné, že to znamená - nechci se vidět, jen to dotyčný nemá odvahu napsat napřímo. Jasně, obojí (ghosting i výmluvy) ukazuje na stejný výsledek (= nezájem). Jen u toho ghostingu většinou ti šrotuje hlavou, že se třeba odmlčel proto, že má nějaký složitosti v osobním životě atd. atd. a doufáš, že se třeba ještě ozve... (pokud to nemáš nastavený tak, že ti jsou důvody ghostingu vlastně úplně jedno, právě proto, že výsledek je stejnej, ten nezájem).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: mezitim ji ho tam soupnul jinej, no co.
    No me se marka takto odmlcela, ale seriozni duvody, ktery vcelku chapu a ani jsem si nedelal dalsi nadeje. A stejne napsala, sice zas nemam dobry obdobi ja, ale nebrecim ji na rameni, jen si tovtak hrde tahnu za sebou, ty pytle s odpadkama :))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no na tohle ja byl vzdycky odbornik.

    To jsem takhle mel devce co melo svy problemy. Ja pak marodil s timhle a tamtim vsechno kolem se sralo tak jsem ji zacal psat a pak si to ctu jak fnukam zejo. no tak jsem to neposlal a hle on utek mesic. No zkusil jsem to osobnim kontaktem ale uz to nefachalo. Takovej hodne hloupej ghosting.

    Proc o tom pisu je to ze jsem si lamu uz delsi dobu co za ghostingem je vsichni ho nesnasi ale i ja jsem se ho parkrat omylem dopustil. No je lepší ghosting nebo výmluvy ?
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Willibald a Isolda spolu nikdy nemluvili, nikdy se neviděli. Vůbec se navzájem neznali - a přesto se milovali! (Stephen Leacock)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Ale taky je fajn, kdyz vite, ze to kvuli vlastnim problemum na obou stranach nejspis vyvane, a ten clovek si po mesici klidu a rozvahy zase vzpomene, to potesi!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    100+ a žádná reborna. Wow.

    K tomu zaláskování přes dopisy, pomáhá si poslat fotku. Proto jsem třeba nepochopil proč si děvčata dávaj fake (upravený) fotky na profily když pak přijde někdo úplně jinej.

    K seznamování s dětma, to je těžká kategorie. Kdysi jsem měl babu co děcko měla a tam bylo pořád něco "dítě něco" skončilo to tak že asi 10x nemohla ona a ona mohla když jsem nemohl já tak jsem to ukončil :). No jako debil si připadám i teď když to píšu a to je to už mnoho let. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam