• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    NJAL
    NJAL --- ---
    KOUDY: Myslis neco jako matka pluku? ;-)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    KOUDY: :)))
    NJAL
    NJAL --- ---
    CHA1NDLER: "Statisticky muze byt" jsem napsal, ne ze nutne je. Ostatne on to tam sam ten Vojtko rikal, ze po jedinem partnerovi chceme seznam veci, na ktere je potreba celou vesnici - coz mi tak trosku prijde jako takove nenapadne pripomenuti friendzony, coz je koncept, ktery je nejcastejsi ve forme "zena + orbiters".
    Kdyz si do toho zamicham znamou statistiku, ze valna vetsina zen ma zajem o ~20% nejlepsich z dostupnych muzu, tak nekam se tech zbylych 80% musi rozpustit. Nekteri se na to vykaslou, jini pujdou cestou toho orbitera, protoze co kdyby nahodou - a tak budou nejspis polyamorni skupiny vznikat ve forme zena plus nekolik muzu (nejaky hrebecek a nekolik taznych, velice pochybuji, ze se tam kazdemu dostane stejne pozornosti), a pak samozrejme ve forme haremu tech 20% na spicce.

    Anebo to jeste muzes vzit jinak - imho mas vyssi pravdepodobnost vybudovat polyamorni vztah v nejake forme jako zena, nez jako muz.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CHA1NDLER: Mohou varit pro vic muzu a tim zazivat naprosto novy druh uspokojeni
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NJAL: Muzes prosimte rozvest, proc by polyamorie mela byt prinosna pro vetsinu zen ?
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    XARGH: poslouchal jsem s ním i několik podcastů, ještě dřív než tuhle přednášku, a jak není vidit tak ta jeho afektovanost není tak výrazná a i se tam víc věnoval teorii.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    GRANTORINO: tak aha moment je moje vec. To s tim, jestli je to nova a nebo neni nova informace nema nic spolecnyho. Nekdy neco vime a nepracujem s tim, za x let prijde udalost, kde ta informace zapadne a prijde aha moment. Tohle urcite vis, ja nechci delat chytrolinu.Proste si to nepamatuju, dokonce jsem na to konto shledla i jiny jeho videa. Postradam tam tu hloubku. Snazila jsem se ho spis zastat, aby tam byl prostor i pro pochopeni jeho divnosti a nezkoncilo to u toho zmrda, no.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FIYAH: tak on je gay, ze je introvert rekl, takze vyvodit z toho, ze je gay s adhd fakt neni tezky.
    Jinak to teda jses dobra, jestli si vedela vsechno, co tam rekl nebo naznacil, to klobouk dolu, pokud nejsi z oboru. Parova terapie se ovsem obvykle dela ve dvou, takze zrejme tam nikdo nikoho dodatecne netaha. A vubec mate odvahu hodnotit podle jednoho videa schopnosti terapeuta.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Me prijde jako gay s adhd. Celkem chapu ze jeho testosteroni vybava jisty druh muzu odrazuje a dokazu si predstavit jak naka pani mu vsechno zere a kdyz prijde cas, aby k nemu zasel i jeji partner, tak ten si poklepe na celo a vyfakne ji s nim.
    Kdysi jsem to slysela cely. Driv nez to zacalo kolovat nyxem. Prislo mi to sdeleni zajimavy ale zadny aha moment z toho nebyl.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Myslim, ze pro dost lidi to bude "netvrdi nic uzitecneho" ve smyslu "netvrdi nic uzitecneho, co bych uz (davno) nevedel(a)". Me prisel Ok v tom smyslu, ze nemlel nejake vylozene nesmysly z cesty. Snad krom toho prosazovani polyamory, coz statisticky muze byt prinosne pro vetsinu zen a asi tak hornich 20% muzu, ale pak tam kvakl, ze je feminista, tak tim se jeho nazor vysvetlil.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    D1RABBIT: me ten vzhled a vystupovani prave vubec nevadi, asi jsem na takove lidi spis zvykla z umeleckeho sveta, ze ma nejaky obarveny vlasy, vousy mi docvaklo az druhy den plus tam ta prihloupla poznamka v teprednasce z publika o tech tetovanich :) ze to jeste dneska nekoho rozhodi, me prekvapuje
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    XARGH: ja to tam teda vidim, ovsem zcela urcite jsem ovlivnena tim, ze jsem prosla nejakymi zaklady psychologie vcetne statnice, takze si to tam domyslim uz i vcetne tech klasickych teorii, ktere vlastne slyset nepotrebuju, zajima me vic prave to,jak to funguje v praxi. Navic mam za sebou taky nejakou tu defacto parovou terapii, byt bohuzel se tehdejsi partner nezucastnil, resila jsem to sama s terapeuty nekolikrat a mam s tim dobre zkusenosti. Nemyslim, ze by tam mel v te hodine prave pouzivat edukacne ty psychologicke smery, bylo to spis o praxi nrz o teoriich, podle mne je ma zvladnuty na urovni, ale nepotrebuje tim machrovat. Me je ten pristup sympatictejsi nez suchoparne teoretizovani nebo nutne pouzivani odbornych terminu, kterym by pravdepodobne nekteri nemuseli pochopit pointu, by je musel dovysvetlovat, takze mluvil per huba
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    GRANTORINO: Ma to podle me moc dobre uchopeny. Chapu, ze je dost excentricky a muze projevem nekoho stvat, ale obsahove mi to prijde zajimavy i pro neoblibovace psychologie a zaroven je z jeho prednasek patrne, ze tomu rozumi. Popularizace vedy, za me OK, i kdyz kamaradit bych se s nim nemohla:)
    XARGH
    XARGH --- ---
    Třeba používání nějakých odbornych terminu, vycházení z nějaké psychologické školy atd. A ten chlápek je pro me korporatni bootlicker co se zoufale snazi o subkulturni vzhled

    Jasný, jde u mě o alergickou reakci. Ale jestli opravdu tvrdí něco užitečného, prosím sem s tím
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    XARGH: nevím, co bys čekal od popularizačně naučný přednášky na téma psychologie/psychoterapie. Je to člověk z oboru, vede partnerskou poradnu a podle všeho ne úplně špatně.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    D1RABBIT: mě ani obsah sdělení cirkusového impresária nezajímá
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ja se na to podivam normalne. Z tech vasich komentu mam pocit ze by mohlo jit o lidovy princip "kdo neumi uci" :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Je asi pro nekoho trosku hyper, ale co rika, mi dava hlavu a patu a po hromadach prednasek z pedaku na UK, muzu rict, ze tenhle prednes je pro mne o dost zabavnejsi nez umiracek nekterych prednasejicich, na druhou stranu ja to mam radsi a asi k tomu i sama inklinuju, vyjadrenim expresivni introvert sedi i na me jak prdel na hrnec XD, takze ja se v tom nasla, dulezite pro mne je, ze mi to dava smysl, co rika. Nemusi to tak videt kazdy, ale to uz je kazdeho vec. Za mne ano.
    XARGH
    XARGH --- ---
    GRANTORINO: ja vim :D - alergicka.
    boze, co si to na FFUCK zvou za lidi. ten chlapek je fake, uplne to z nej strika. udelal jsem si malej research cca 10m, abych nekomu nahodou nekrivdil jenom na zaklade svejch gut feelings, a nenasel jsem nic krom nejakejch prazdnejch kloskuli a kecu. jestli se da jeho poselstvi nejak shrnout tak, aby neslo o naproste banality, sem s tim. co jsem nenasel, je jak to monetizuje.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    XARGH: "ano, toto je reakce na úrovni"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam