• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    D1RABBIT: ta treti pulka ty dokonalosti neveri :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    D1RABBIT: a ty ses v ktery pulce, v ty co se nudi nebo ktera zavidi?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    D1RABBIT: ano prosim pekne... My jsme takovy uchylny na libani. Zvlast venku...
    OXYGENE
    OXYGENE --- ---
    lidi se fakt nudi ze tady resi uplne prakoviny,, ale k volbam zas nikdo nepujde a Bures si tady bude delat kolonii
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    To by jednu pulku ctenaru nudilo a druha by zavidela..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALHOTKA: nejsi nudna, mas skvelej nick :) muzes psat cokoliv a budu na to stejne civet.
    Myslel jsem to jako, ze bez exotu by nebyly historky obecne. Si to vem, jaky by bylo to vypraveni, sesli jsme se a bylo to v pohode! Byl dokonalej a jsme spolu 10 let. Jsme dokonali, mame dokonalej zivot a dokonaly chyby, co dokazem dokonale respektovat :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    D1RABBIT: vyjadruju se k tematu v diskuzi, nemusis se snazit z toho zas delat kovbojku a ano jsou i jine pozice, poznamka byla k tomu obrubniku :)
    NYA
    NYA --- ---
    KALHOTKA: aha, to je od tebe hezký

    já teda první setkání beru spíš jako oťukávací, že se jdu podívat, jestli by se mi ten člověk líbil a jestli bych si s ním rozumněla. tak bych do toho žádnou snahu navíc neinvestovala. ale já nejsem žádná hospodyňka, pro mě je pečení koláčů high level snažení, což pro tebe je asi jinak.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    D1RABBIT: hele umi, ale my se libame radi a dlouho a drz takhe desítky minut XD a ja zas na spicky... Proste je to na obrubniku pohodlnejsi
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    JONY: to je vtipny, muj aktualni muz ma 190, ja mam 160 a musime hledat ty obrubniky a taky chodim po obrubniku XD
    Popravde mi rikal, ze vzdycky vsude zadaval parametr nad 165cm... Takze kdybychom se nepoznali nazivo, seznamkou bych mu propadla hned :)
    Ovsem dosavadni muzi meli 182-185 a pri libani nebyl to problem, tech 190 uz je znat teda a musime najit obrubnik nebo schody :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KALHOTKA: Uz jsem tu psal o moji ex, ktera se seznamila s chlapkem co ji na rande prozradil, ze ma strasne rad gulas, a pak ji vzal k sobe domu, tam probehl nejakej ten sex, a ona druhej den cela vypadena, ze mu ten gulas uvarila a privezla v hrnci az do bytu, a tam ji otevrela jeho manzelka? Jaky to ma konec se neptejte, protoze to do detalu nevim. Ale vim, ze uz se nesetkali. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    XMEDA: Myslim, ze staci. Ale nevim, neregistroval jsem se tam.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    FIYAH: Tak to ona naivni trochu byla. Nemohu poprit. Ja ji rikal, ze tam bude nejakej problem. ;o)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KALHOTKA: Kolik mu je?
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    KALHOTKA: takle presne si predstavuju typ Bizardni Traged! Huusty jako:))!!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALHOTKA: asi si myslel, ze mu jako zoufala zlatokopka z aljasky to zlato vykopes ty, at bude jakej jakejkoliv?
    Hele dobra prihoda, priznej, ze nebejt toho exota, nemela bys ted co vypravet :D
    NYA
    NYA --- ---
    XMEDA: no ne, to "nakonec gradovalo" tím, že upekla koláč
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NYA: Tak to mohli domluvit v chatu pred rande
    NYA
    NYA --- ---
    KALHOTKA: super report :D
    jenom mi nejde na rozum, jestli jsi stihla upéct koláč během jediného, prvního rande??
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OVERWATCH: staci dve mega na uctu? Nebo to musi byt level Kelner?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam