• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: ja uz se tesim na ten vyraz buchty, co se te bude ptat, co ze to mas vytetovany?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: avengers jsou dobry, ale visjak, zenska logika funguje na sebevedomi, umeni se prosadit, peru jak rikas a pak, kdyz mas kerku, jses badass a tim padem nebudes .K.O.T.
    Ale kvuli tomu si kerku neporidim a pokud nekdy zblbnu, tak to bude cjemickej vzorec porfyrinovyho jadra. Ale to se nestane.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: ja doufam..
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: není
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: a neni tomu ve skutecnosti i stale?
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: a bylo to skutečně tou dobou? :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    SITH: Kdovi, jak to tehda bylo. V zhruba 50 let stare knize mam tuto vetu: "Pronasledujte ho tak, abyste se chytila do jeho pasti." ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: Je v tom skvely dvojsmysl, takze jsem neodolal..Co zvysujou kerky netusim. U me asi nic, protoze mam na jedne ruce mayskou kerku a na druhe postavy z comicsu ze sedesatych let..Ani jedno dneska holky imho nezajima. Co tak koukam na kerky mladych tak leti piratsky motivy..vlastovky a podobny picoviny na ktery uz jsem asi moc starej.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: uber:)
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: to bylo ale tak 80 let zpátky ne?
    SITH
    SITH --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: takovou sebereflexi jsem necekal ,-)
    klub odlozenych troubu mluvi sam za sebe.
    Nekde jsem cetl, ze kerky zvysujou u chlapu uspech na sex na jednu noc, tak az otevrou bary, poridim si falesnej rukav z bavlny :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: porovnavam dobu, driv nemohly mit zensky co chtely, cekaly kdo kde je bude balit.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    SITH: no, premyslim ze zapracuji na svem tindr profilu trochu vic.. neco ve smyslu.. Jsi ajtak? swipe right for job & blowjob ;)
    delam si srandu, mne docela funguje LinkedIn
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: a tos dříve nemohla chtít co chceš?
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: tak to jasny, ja reagovala spis, na to, ze kdyz uz zijem v dobe, kdy zeny bali chlapy, tak zaroven nam tahle doba dovoluje, se vyjadrit co chcem a zaroven nechtit radsi nic a byt chvili sama. Jen tak sportovne, rekneme:)
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: já si myslím, že feedback je potřeba a těch pár vteřin mě nezabije
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: no jestli vy ne, tak my nekdy jo.. :) kor kdyz si na nule s energii, vsechno ti pada na hlavu, tak je totalne zcestny venovat pozornost necemu, co nema budoucnost.
    SITH
    SITH --- ---
    FIYAH: tak za nevyžádané nabídky se vždy slušně poděkuje, ale odmítneme, ne? :)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    SITH: a taky posilat do nekam zejo, kazda mince...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam