• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    PALEONTOLOG: zeptat se jak velke ma pero? to je rada od chlapu?
    neni to trochu divny zacatek? nemela bych problem se na to zeptat, ale prijde mi ze si clovek udela o me divny zavery
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    2NDREALITY: povolnou ženu přeci
    HOUH
    HOUH --- ---
    MOODYCAT: já vždycky zhasnu a myslím na kopretiny :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    2NDREALITY: mne poradil nedavno kamarad dating appku ve fb appce a spokojenost.. ukazuje to casto i spolecne pratele, coz je fajn ledoborec)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    2NDREALITY: Ja jsem jen na timberu :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PSYCHO: Jo ja uz si vygooglil co je grinder a verim ze i homousi maj v autech lubrikace a kondomy..ale taky verim ze prvni rande platej napul a nehadaj se o to kdo ho zaplati :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NYA: jako na prvni dobrou mne to nenapadlo, ale kdyz si takhle rekla... tak jo :D (Jen teda Koudyho znam a ackoli je to par let, jsem si porad jistej, ze kope na konzervativnim hristi :D )

    KOUDY: viz vyse, vim, ze ti to dojde :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    CHA1NDLER: Hele, ja to nikdy nedelal a ani to neni v mym playbooku, ale treba se soucasnou slecnou k tomu proste doslo. (a je teda fakt, ze jestli je nejaky 101 toho co nedelat na prvnim rande, tak jsme asi porusili nejmin 99 z nich)

    Kazdopadne nelituju, ona taky ne, ale udelali sme to. A vite co? Prezili sme to.
    A to rikam ja, co se rozesel s holkou, protoze v opilosti dal pusu jiny holce na tvar :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYA: už jsi potkala chlapa, který by ho měl příliš malýho i pro anální sex? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NYA: Nevim co je grinder, ale holky vetsinou kondomy ani lubrikace nenosej..tak je to zas na nas gentlemanech :D
    NYA
    NYA --- ---
    KOUDY: člověče to zní, jako že randíš přes grinder :))
    FATTY
    FATTY --- ---
    NYA: ja nepotkal nikoho, kdo rasu resi, tak nevim.. Ale dovedu si predstavit, ze pro nekoho jo.. Hodne zen pritahuje dominance, sebejistota, agresivita a jista zlobivost charakteru. A taky vim o spouste uchylnejsich veci co jsou pro nekoho sexy, ja bych se fakt nedivil.
    NYA
    NYA --- ---
    FATTY: rasismus teda neni sexy
    FATTY
    FATTY --- ---
    OTAZKAKONCE: ne, nechci te oslnit, ja to myslel uprimne. Opravdu je mi to lito. A opravdu ti preju, at se ti to zlepsi.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Bud vtipnej a galantni
    zaplat prvni rande
    mej pripravenej analni lubrikac a kondomy
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    kde jsou ty tipy a triky?? par nadrzencu to tady spamuje...
    OTAZKAKONCE
    OTAZKAKONCE --- ---
    FATTY: hele, ty tragede, jestli si myslis ze tu nekoho oslujes tim jakej jsi cool rasista, tak je to jenom smutny. A nezapomen ze kazde prase ma reznika, a treba az budes priste delat hrdinu nekde jinde nez na internetu tak muzou mit tvoje slova nasledky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: to bylo na habrenku.
    tak povídej..
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: to znam, kdyz to neni komplikovane, neni to ono... A pak: "kdyz ty si moc komplikovana"
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HABRENKA: takže je všechno v nejlepším pořádku. a není to nuda ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam