• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    2NDREALITY: mne poradil nedavno kamarad dating appku ve fb appce a spokojenost.. ukazuje to casto i spolecne pratele, coz je fajn ledoborec)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    2NDREALITY: Ja jsem jen na timberu :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PSYCHO: Jo ja uz si vygooglil co je grinder a verim ze i homousi maj v autech lubrikace a kondomy..ale taky verim ze prvni rande platej napul a nehadaj se o to kdo ho zaplati :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NYA: jako na prvni dobrou mne to nenapadlo, ale kdyz si takhle rekla... tak jo :D (Jen teda Koudyho znam a ackoli je to par let, jsem si porad jistej, ze kope na konzervativnim hristi :D )

    KOUDY: viz vyse, vim, ze ti to dojde :D
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    CHA1NDLER: Hele, ja to nikdy nedelal a ani to neni v mym playbooku, ale treba se soucasnou slecnou k tomu proste doslo. (a je teda fakt, ze jestli je nejaky 101 toho co nedelat na prvnim rande, tak jsme asi porusili nejmin 99 z nich)

    Kazdopadne nelituju, ona taky ne, ale udelali sme to. A vite co? Prezili sme to.
    A to rikam ja, co se rozesel s holkou, protoze v opilosti dal pusu jiny holce na tvar :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYA: už jsi potkala chlapa, který by ho měl příliš malýho i pro anální sex? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NYA: Nevim co je grinder, ale holky vetsinou kondomy ani lubrikace nenosej..tak je to zas na nas gentlemanech :D
    NYA
    NYA --- ---
    KOUDY: člověče to zní, jako že randíš přes grinder :))
    FATTY
    FATTY --- ---
    NYA: ja nepotkal nikoho, kdo rasu resi, tak nevim.. Ale dovedu si predstavit, ze pro nekoho jo.. Hodne zen pritahuje dominance, sebejistota, agresivita a jista zlobivost charakteru. A taky vim o spouste uchylnejsich veci co jsou pro nekoho sexy, ja bych se fakt nedivil.
    NYA
    NYA --- ---
    FATTY: rasismus teda neni sexy
    FATTY
    FATTY --- ---
    OTAZKAKONCE: ne, nechci te oslnit, ja to myslel uprimne. Opravdu je mi to lito. A opravdu ti preju, at se ti to zlepsi.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Bud vtipnej a galantni
    zaplat prvni rande
    mej pripravenej analni lubrikac a kondomy
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    kde jsou ty tipy a triky?? par nadrzencu to tady spamuje...
    OTAZKAKONCE
    OTAZKAKONCE --- ---
    FATTY: hele, ty tragede, jestli si myslis ze tu nekoho oslujes tim jakej jsi cool rasista, tak je to jenom smutny. A nezapomen ze kazde prase ma reznika, a treba az budes priste delat hrdinu nekde jinde nez na internetu tak muzou mit tvoje slova nasledky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FIYAH: to bylo na habrenku.
    tak povídej..
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PALEONTOLOG: to znam, kdyz to neni komplikovane, neni to ono... A pak: "kdyz ty si moc komplikovana"
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HABRENKA: takže je všechno v nejlepším pořádku. a není to nuda ?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PALEONTOLOG: asi jsem tehdy byla na spatny seznamce, kde maji muzi povoleno psat zenam :-D, co jinyho... jen jsem to nahodila na to, ze nechapu proc by mel byt problem rict, ze neco nesedi, kdyz na to dojde, navic ze jsou taci, co to reknou jeste nez na cokoli dojde :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HABRENKA: jasně, tys tam jen blbě stála. a nechceš nahodit tragikomickou historku, která obecenstvu vysvětlí, proč už se nechceš svlíkat ? a děláš to teda přes silonky nebo jak
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PALEONTOLOG: plakala jsem dva dny a nechala si ji zasit a od te doby se bojim na muze byt jen pohledet! btw ja mu vubec nepsala, to on si takhle zacal :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam