• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    INSEQUI: dokud bude hezka, bude ji to "prochazet", jako ji to prochazelo doted.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    INSEQUI: což ostatně modří vědí už od tý doby, co se tu objevil její první výlev
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Samozřejmě je to velmi smutný, hlavně to ze pomoc přijde až v době konfliktu kterej muže skončit hodně zle.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TEKKANNE: Tak to je slušný. Tohle má podle mě jen jedinej možnej konec. Touhle agresi dříve nebo později vyvolá konflikt, přijedou policajti, ona vyvolá konflikt i s něma a pojede expres do Bohnic.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TEKKANNE: hm, zní to děsně, třeba jenom zapomněla vypnout capslock
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Síla a smutný čtení :(


    Trochu se obávám, že aktuální situace v ČR bude Reborninu nechuť k menšinám ještě stupňovat.
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PALEONTOLOG:
    SNOWWHITE:
    long story short: nemluvila jsem s ní vůbec, první, jen vizuální, dojem byl "wow, ty jo, tak snad se dala do kupy, vypadá skvěle", druhej "dojem" mnou ale otřásl natolik, že jsem si normálně musela na chvíli sednout na lavičku a rozdejchávat to, jak mě to šokovalo.... :´( takže vlastně nevím, jestli to vždycky bylo takhle hrozný, nebo prostě má tyhle dvě polohy pořád (jen jsem si to z toho jejího popisu nikdy neuměla představit, že to je až takovejhle extrém)....nicméně lepší to teda evidentně není

    celá story:
    1. dějství - jdu dolů po schodech od metronomu, proti mně jde svižně nahoru nějaká holka, zandavá si vypadlou pecku do ucha, mě vizuálně zaujme to, že má kraťasy, a tričko s krátkým rukávem a přes ruku jen fakt něco lehoučkýho, žádnou bundu, a tak šokovaně koukám na ty holý nohy a zamejšlím se nad tím, jak je možný, že jsem tak nabalená a je mi tak akorát....najednou rozpoznávám, že to je Renátka....nechci, aby mě poznala, tak odvracím tvář, naštěstí bylo už šero a nekoukala mým směrem, míjíme se, otáčím se za ní a v duchu jásám a žasnu zároveň - cítím úlevu a radost nad tím, že vypadá tak dobře, říkám si, že se teda asi dala nějak do kupy a vykročila lepším směrem...fakt jí to seklo

    2. dějství - po cca půl hodině vystoupám až úplně nahoru k metronomu, najednou slyším děsnej hrdelní řev, hrubej hlas řvoucí z plna hrdla, zní to jak nějakej smyslů zbavenej týpek, otáčím se za tím řevem, očekávám nějakou rvačku.....no a tam Renata, mávající rukama a řvoucí na někoho přes celýho stalina směrem k metronomu "ty ruská krávo, blbá zasraná kurvo, táhni s těma svejma cigárama do píčy, ty kundo!!!!!" nadechne se, znova, otočí se na odchod, ujde 5 kroků, otočí se a ujde zas 3 zpátky a spustí znova několik kol nadávek....tohle celý pokaždý několikrát dokola, vykřikovala do toho i něco o kočáru....trvalo to třeba 2 minuty...zmizela pak z dohledu na schody, chvíli ticho, ale pak zase řev zpoza stromů, bylo slyšet, jak jde (pauza) a pak se zase vrací zpátky a řve směrem nahoru, pokračovala pořád, pak i z chodníku pod schodama, když na něj došla, a po cestě směr Chotokovy sady....
    jako uffff... :(((
    prostě úplně stejný, jako taková ta řvoucí stará paní v dlouhým kabátu, co jezdívala metrem a na někoho fiktivního pořád hrozně řvala a sprostě nadávala přes celej peron/vagón

    jsem si vzpomněla, jak tady líčila ty svý záchvaty na akcích, jak lidem různě za něco nadávala, ať táhnou (většinou za cígo/brko)...já si představovala, že jenom nějak vykřikovala chvíli a prudila, ale tohle byla smyslů zbavená osoba v totálním amoku, která musí za chvíli prasknout tím přetlakem řvaní, působilo to takovým dojmem, že je schopná v tomhle stavu klidně někomu vyškrábat oči, kdyby se k ní příblížil, řvala fakt z plnejch plic a celým tělem, level agrese milion....nevypadala ani trochu opile (rozhodně do těch schodů šla předtím fakt svižně a rovně)...nevím, co to mu předcházelo, tipuju, že prostě jen okolo ní prošel někdo s cígem (ale jak otevřený prostranství, spousta místa hloučky byly u zábradlí podél metronomu, ale na tom volným prostranství prostě jen klasika projíždějící skejťáci)
    nejde mi do hlavy ten kontrast toho, jaká je vlastně fakt fyzicky pořád atraktivní holka, co o sebe evidentně dokáže pořád dbát, to obecně moc švihlý lidi s nějakou takovouhle weird duševní poruchou nezvládaj, začnou bejt viditelně zanedbaný, neudržovaný. total haluzní kontrast 1. a 2. situace, tohle vystoupení byl totální hell, ani v nejdivočejších snech jsem si teda nepředstavovala, že to její křičení na lidi může mít takovouhle brutal podobu....pocitově fakt na svěrací kazajku :(


    no nic, pardon za OT, já z toho byla včera úplně vyřízená, že jsem to musela sdílet....
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NYA: me pripada anal i pripinak jeste v pohode, to pobiram. To jsou porad takovy uchopitelny praktiky.

    Co nepobiram, je uz treba veseni na haky za kuzi na zádech a tak podobně, na hellparty bych tohle nedala urcite. To uz je jinej level. Jedna kamoska pri navsteve Styxu mela napichany injekcni strikacky na zada do ornamentu, hrozne happy z toho. Tohle zas moc nepobiram ja, ale tak se tam taky necpu ani to nekomentuju.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Už jsou to cca dva roky.
    JONY
    JONY --- ---
    btw jak je to stará anketa?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SNOWWHITE: tak jedno id z 90k poolu, to neni tak hrozny :D
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    A stejně tu kvůli tomu jedno ID nadělalo takovejch vylomenin. Založila se anketa, došlo k analýze a urážení charakteru mužů a žen, kteří tuto praktiku provozují, atd.

    #Roccoforever :D
    JONY
    JONY --- ---
    AVATAR: no právě :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja nevim, kazdej je ujetej na neco jinyho. Pegging mi prijde jeste dost vanilla z toho more neprebernych moznosti uchylaren :D
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    2NDREALITY: To je reakce na zdejší aktuální diskuzi, ale ty si to klidně přeber podle potřeby.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Co já vím, tak tu byla jen anketa, nakolik zdejším hetero borcům šmakuje představa peggingu. To jsme se nasmáli ♥

    Pro zájemce by se našel i nějaký ten screenshot z těchto krásných časů :D
    JONY
    JONY --- ---
    THX_1138: docela by mne zajímalo kde na Nyxu. Tohle bych čekal spíš někde ve čtvrté cenové na vesnické zábavě než tady. Ale je pravda, že já bývám díky své sociální bublině občas hodně naivní :)
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    THX_1138: Jo, to říkaj holky klukům, který nechtěj, aby jim ho strkal do zadku. A přitom taková romantika.
    NYA
    NYA --- ---
    THX_1138: jasný, já doufám, že to co jsem psala tak nevyznělo. Že to není nějaký hodnocení, ale spíš se ptám.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: ma plosnej ban.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam