• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AMANT
    AMANT --- ---
    AMANT: a z nemciny vidensky skladatele 19. stoleti:))))
    AMANT
    AMANT --- ---
    NYA: jo. ale taky zastaraly a uzkoprsy. no melo mi to dojit, co mi osud naznacuje, kdyz jsem si u maturity vytahnul narodni obrozeni z cestiny i z dejaku:))
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    JONY: kdyz jsem testoval tinder, tak tyhle princezny byly moje nejoblibenejsi, co se swipovani vlevo tyce. ale v pohode, jak se rika, kazdy zbozi ma sveho kupce (doslova) :D
    NYA
    NYA --- ---
    AMANT: názory z roku 1850 jsou jaký? obrozenecký? :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    D1RABBIT: ale tak ve finale proc ne..vzdyt je to ekvivalent treba piknikovani nebo grilovacky nebo opejkani burtu na ohni, to tam urcite taky nekdo bude mit:))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Takze brunch, anal a aktivista, kterej si cedule reze sam..Asi si zas zkusim zalozit ten tinder profil
    NYA
    NYA --- ---
    Tak brunch jsem z druhý strany ještě neviděla. Nebo nevím.
    Ale že je život jako bonboniéra a nikdy nevíš, který si vybereš, tam nějaký desítky lidí mají :) to si tam prosimvás nepište :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Brunch je co?..jako snidane a obed dohromady? To mam kazdej den skoro, protoze jsem liny prase.
    AMANT
    AMANT --- ---
    D1RABBIT: no kde ziju, ja hlavne dusevne nejspis ziju nekde hluboko ve 20. stoleti a nektery nazory sem podedil asi tak z roku 1850 a brunch jsem nikdy nemel:( ale zase umim stoj na hlave a potkal jsem ve volny prirode medveda, byl ode me tak dva metry max.

    hele a ta zaliba v brunchi, to je jakoze ho rada milackovi pripravuje, nebo ze se rada vali do pul11 a pak se necha odvezt milackovym 17 let starym dieselovym be em we do nakyho foodlounge na Letny? asi to druhy co..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Tajemna energie, facepalm
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: v bosne uz je jasno, samo muze machrovat i s makcu pikcu nebo vlastne cimkoliv jinym. ja tu duverivost vuci kokotinam uz ve svym veku nechapu
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    D1RABBIT: To jsou zrejme ty, ktere se pak nechavaji profesionalne pozvat na obedy a vecere. ;o)
    AMANT
    AMANT --- ---
    RANO: imho se jde kartonem porezat na penisu, ale je to ciste teoreticka uvaha nevychazejici z osobni zkusenosti. vlastne ta uvaha slouzila puvodne k tomu, abych se takove osobni zkusenosti snazil vyhnout za kazdou cenu.


    D1RABBIT: a co ma ten zbytek? tretina dinner a zbyla tretina supper?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RANO: Tak ona to studuje..respektive uz vystudovala :)..pro me to je znamka toho ze ta holka nebude uplne blba a bude umet relativne dobre anglicky a tim padem si zaslouzi me swipnuti :)
    JONY
    JONY --- ---
    D1RABBIT: úplně nejlepší je kombinace brunch+nakupování. To člověk nepotřebuje ani fotku:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RANO: přesně to mne napadlo u ty fotky s kratkejma teplakovyma nohavicema z klasicky bangladéšky konfekce... art&politics, hrozný klišé
    JONY
    JONY --- ---
    NYA: za mne super, stokrát lepší než fotky typu slečna na pláži, slečna se sklenkou sektu v ruce, slečna u stolu s nějakým vystylovanym jídlem, slečna ve výtahu nějakého korporatu...
    RANO
    RANO --- ---
    VYHULENY_UFO: on se k řezání kartonu nějak používá penis?

    nevim no, v obecným smyslu je fotka s banerem (nebo třeba ty kluci pod slunečníkem) tak nějak víc vypovídající než "interested in art&politics", ale tyhle světy se na moc jinejch místech než v téhle diskuzi neprotnou mi připadá.
    NYA
    NYA --- ---
    VYHULENY_UFO: plusíček za mladou holku :))
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    NYA: attention whore ^2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam