• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    AVATAR: lze to snadno zjistit v právech. pro toto auditko platí neny účet, neny číst.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OVERWATCH: ja si klidne myslim, ze jo. Na to ani nepotrebujes ucet, aby ses sem dostal.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Tak Rebornu zarucit nemuzu ;o) Podle me uz to tu necte.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OVERWATCH: a bude tam reborna? Jinak je tu nuda :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Sli byste v srpnu na sraz auditka Internetove seznamky? ;o)
    SHWEJK
    SHWEJK --- ---
    Haah dobre ona
    NYA
    NYA --- ---
    CHA1NDLER: hele jestli jsem v poslední době něco někomu slíbila, tak to max svýmu synkovi, že postavíme ten raketoplán z lega. A i na sliby tohoto typu si dávám pozor :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JENDAZCB: třeba tě jen maj v ignore :)
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Jasný, takže teď tu budou reakce na už neexistující příspěvky. Proč to mažete, když si za tím nestojíte? "Nová doba" ;)))
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    NYA:
    hele a ted jeste nejakou tu sexy fotku, jak furt slibujes!
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    NAVARA: ne, lovila jsem x na tinderu a do toho najednou potkala live match, někoho nejlepšího :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: a samozřejmě studia zahraniční vztahy červený diplom Karlovka, ne nějaká metropolitni univerzita :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: no třeba moje sestřenice, ta třeba dělala asistentku Schwarzenbergrovi jako ministru zahraničí, rozhodně nikdd v sadu nevysedávala, pak pracovala v Bruselu v EU a nakonec si v Bruselu nasla Čecha, ale takových, co to jen nevystudovaly, ale fakt to dělaj, určitě moc není a mají trochu jiný nároky a pohybují se v trochu jiné společnosti a fakt si nehledaji partnera na Tinderu :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    No to je jasny..inteligentnich a hezkejch holek co umej nekolik jazyku a studujou treba diplomacii nebo mezinarodni pravo je vsude plno..Kazdej chlap ma doma tri..prehrabujem je vidlema tyvole..dvanact do tuctu..jen si sednes na lavicku a koukas kolik z nich si odvedes dneska domu.
    JONY
    JONY --- ---
    LENNOX: bydlím ve Vršovicích, kousek od proslulé Vysoké školy finanční a správní, tam je těchto typů (vizuálně přesně to, co sem dával Koudy) dvanáct do tuctu. Až se rozvolní, netřeba na Tinder, stačí si sednout na lavičku v Heroldovych sadech a vybírat.
    AMANT
    AMANT --- ---
    D1RABBIT: a pak budem chodit na kafe jako spolu nebo co?:)) jen at v tovarnach makaj pekne roboti, nebo ten, kdo si je postavil, nikdo se je o to neprosil:))
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: plus at na ni v zadnym pripade nezkousis naky "milacku, uz je pul desaty, nechces vstavat?" vstava se az na jedenactou a brunch uz ma bejt hotovej. no nakonec jsme to diky nasemu rozhledu, nadhledu, vhledu a prehledu o pohnutkach vdavekchtivych obcanek krehkeho pohlavi dali dohromady. a to v sobotu, v den, kdy si ostatni lide v drtive vetsine jen tak zahali, pripadne i lelkuji, vaclav klaus by nas pochvalil!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ja jsem nikdy nebyla na Tinderu ani zaregistrovana :D

    No ale kdyz jedou ty historky, byla jsem kdysi pres lide.cz na rande ciste nahodou s Pavlem Mackem, tenkrat delal hlavne kungfu, ted dela kettlebell. Z nezavazne konverzace byla schuzka. Dali jsme si caj u nej v telocvicne, tenkrat tam i bydlel, pokecali, nicmene vubec nedoslo k matchi, takze jsme sli zase kazdy svou cestou :), ted je i tady na nyxu, takze zdravim, haha
    Ale aspon mi vnukl myslenku, co muzu delat jako diplomovou praci na skole a tema jsem si pak urcila sama, za coz jsem m mu vdecna velice. Inspirativni schuzka.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    D1RABBIT: tím ti akorát chce naznačit, že jestli tě nechá kliknout na myšku, tak jí máš ráno pozvat na žvanec znova
    AMANT
    AMANT --- ---
    NYA: me se libi vic ale "Moudri kraceji vyrovnanym krokem a blazni kolem nich tanci dobove tance"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam