• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYA: Budeš se divit, ale ne všichni to máme doma jak u Tebe.
    Někteří z nás doma uklízí, vaří, chodí nakupovat a podílí se na domácích pracech.
    Že Ty to máš špatně a s Tebou spousta autorek ženských časopisů neznamená, že je to všeobecné pravidlo a můžeš svou neblahou situaci takhle a oprávněně házet na veškerou mužskou populaci.

    Studentky gender studies se obáváme kvůli protivnému chování a přesně těmhle kecům, jak jako muži jen tím že jsme se narodili s penisem ubližujem lidem, které jsme nikdy nepotkali a nezažili.
    Ale sex to pak musí bejt skvělej.
    NYA
    NYA --- ---
    Ale prosimvás. Holky z gender studies se bojíte, protože byste doma museli taky vařit, když jíte, a pečovat o domácnost, když v ní bydlíte, případně se starat o svoje děti rovnou měrou a nechat ji pracovat :)
    Chápu, že to není pro každýho, mít doma submisivní putičku, která naklidí, navaří a poslouchá, je určitě pohodlnější..
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    LODBROG: Moje prvni pritelkyne byla z gender studies. Bylo to fajn, az do doby nez si precetla knizku Druhe pohlavi od Simone de Beauvoir. Pak zacala utocit, ze vsem chlapum jde jen o sex, ze myslime penisem a podobne a vztah sel do kopru. Ty krivdy na muzske pohlavi co si precetla / vymyslela se nedaly snaset. ;o)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    D1RABBIT: To asi každej :)
    Navíc, ti co makaj od 16 u pásu se většinou žení/zabřeznou před 20. rokem věku
    a na další randění už nedojde (nebo až po rozvodu, což pár let zabere).

    Navíc..Holka z gender studies v posteli..to musí stát za to - hysterky prý bývají vášnivé.
    Kdo by o to nestál? :P
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    D1RABBIT: I skladnice ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále. Nepodceňuj podle práce :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JADR: To si pleteš s "vysokou školou života".
    Pracující lid, který je hrdý na Zemana a na to že volí SPD, umí "za to vzít" narozdíl od naivních zpovykaných intelektuálů
    a je si vědom, že praxe od šestnácti u pásu je lepší než tydlencty teoretický vědomostě.
    JADR
    JADR --- ---
    Ještě bych doplnil " škola života", to je taky běžné, nevím co si podtím představit takže radši dávám X
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ESPERANZA: je linej k sebereflexi a nebo se v sobe nevyzna. ale muze mit jiny vyhody, treba ojety bavo a roztrhany dziny, placatou ksiltovku a kamose rapery
    FATTY
    FATTY --- ---
    DELIRIUM: dobra reakce, i funkcni :)
    FATTY
    FATTY --- ---
    ESPERANZA: tak je to znamka toho, ze nema uplne moc v hlave.. Za me asi plus, ze to uvadej. vzhledem k tomu,ze si neuvedomi to, co to ve skutecnosti rika, to tam lidi fakt napisou verejne, takze clovek usetri nejakej ten cas..
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Hledám. .(to si vzdycky predstavim cloveka s nožíkem a proutenym kosikem, z kteryho vykukuje neco malo nahnedleho)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Jestli chceš o mne něco vědět, tak se zeptej.
    To mám chuť napsat: Sralas?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MOODYCAT: ... normální holku, co ví, co chce.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VRATENKA: Jeste “jsem normalni kluk, co hleda…”
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    VRATENKA: "Jsem jaký jsem" je pro mě red flag. Já osobně čtu jako: není na mě nic zajímavého, co by stálo za zmíňku, a mnohdy v tom vidím i: "mám hafo blbejch vlastností, o kterých vím a měnit je nebudu, se s tím smiř".

    Přitom chlap tou větou "jsem jaký jsem" možná jen myslí jenom to, že je líný o sobě do popisku napsat něco víc.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RIMSAK: tak to je smutný... Asi by měla změnit společnost
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    RIMSAK: To je jak kdyby chlap chtěl aby ona "nebyla krava" - taky se pod to schová všechno co se později ukáže že bylo špatně :)
    Jenže upřímně řečeno.. chlapům by kráva krátkodobě nevadila, hlavně když bude hezká. Proto to nepíšou.
    No a ženy.. u tech se nakonec stejně ukáže, že kretén byl. Ať se choval jakkoliv.

    VRATENKA: Rada hezká, ale ne moc praktická.
    Něco tam napsat musí. Jinak tam bude prázdno ;)
    A oponovat že "tak ať tam je radši prázdno" moc nepomůže jako rada někomu, kdo by se rád seznámil, takže musí nějak zaujmout.
    To už můžeš rovnou radit "to na tu seznamku radši nechoďte" :D
    Nicméně jo, ta věta je dost blbě :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    NELLAS: :)))))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RIMSAK: Takového taky už roky sháním. Je to dost nedostatkové zboží :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    NAVARA: to, že je někdo princ ještě neznamená, že to nemůže být kretén. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam