• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    MATT
    MATT --- ---
    CHA1NDLER: já už genetickou loterii vyhrál, ale na tinderu jsem teda taky skoncil jen sbiranim obrazku ;)) (Po tom, co se se mnou sešla jedna nyxka (nevedel jsem), aby mi vykladala jak milovala mího kámoše a pak tlačila agendu proti uhlobaronum.) ;))

    NJAL: třeba naznačuje nějakou spojitost s toothpickem ;))
    NJAL
    NJAL --- ---
    Ok, tak jsem to precet. Statisticky casti jsou docela dobry, misty to skoro vypada, ze by mohla i tusit, o cem pise, ale pak se nakonec stejne ukaze, ze resi jen symptomy a jejich vysvetleni jsou ta misandricka hovna, ktera vrsi do vysek Himalaji. Aneb za vsechno muze Tate, JBP a dalsi, rekl bych "popularne-misandricke" elementy.

    Jako vesely vedlejsi detail me prekvapilo, ze neumi spravne napsat "dick pic" a "standard".
    NJAL
    NJAL --- ---
    CHA1NDLER: Misty to jde, misty jsou to misandricka hovna (zatim jsem ve ctvrtine).
    BAAL
    BAAL --- ---
    CHA1NDLER: To je docela drsné čtení
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    to co říkáte na poslední newsletter Pavlíny Loužinské ? :D

    První Máj, lásky čas. Ale jen pro někoho — PAVLINA_SPEAKS
    https://www.pavlinaspeaks.com/blog/incel
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOUH: ja jen stale nechapu, co je na tom spatne
    HOUH
    HOUH --- ---
    OCTOPUSS: já třeba holky ke mě domů lákám na mou sbírku psychoaktivních hub ale ukládat si fotky chuder ze seznamky a pak tím machrovat po internetech, to mi přijde teda fakt bizár
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SIR_PROMOE: Ukládám si všechny seznamkoidní bizáry, na který narazím.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIR_PROMOE: hlavne nechapu z ceho plyne to zdeseni, ale tak co ja vim jaky jsou holky od melnika :))
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    OCTOPUSS: vydesilo te to tek, ze to mas i po par letech ulozenou fotku :) ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MRDOOM: kazdopadne seznamovaci prumysl aickem rad nahradi moderatorky, ktery jsou nejen hloupy, ale i nudny.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Při registraci na OKcupid odpovídáte na pár set otázek, a jedna z nich byla, zda by mi vadilo, kdyby si druhá strana nechala psát odpovědi pomocí nějaké AI. Setkali jste se s tím někdy?
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    HIKY: Mě přišla lepší než Tinder, protože se tam dá lepší filtrovat. Stejně jsem ale skončil na Facebook seznamce. Záleží na Tvé rodinné situaci a podle toho apku.
    HIKY
    HIKY --- ---
    ahoj, co si myslíte o Badoo appce?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Woman Invented Chaotic Singles Party After Years of Dating App Frustration
    https://www.insider.com/woman-invented-chaotic-singles-party-after-dating-app-frustration-2023-2
    ADAM
    ADAM --- ---
    Jak jsem svajpnul vaši matku. O úspěšném online seznamování se socioložkou Renátou Topinkovou | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/jak-jsem-svajpnul-vasi-matku-o-uspesnem-online-seznamovani-se-sociolozkou-8936592?player=on
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Meet the new generation of gold-diggers who manipulate dating app algorithms to bag a rich man | Daily Mail Online
    https://www.dailymail.co.uk/femail/article-11781605/Meet-new-generation-gold-diggers-manipulate-dating-app-algorithms-bag-rich-man.html
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PAVEL_BRODSKY: ted mam par mesicu slecnu (ze seznamky) a jsem moc spokojen. ale za ta leta, co jsem (kdyz jsem by singl) pouzival badoo/tinder/fb seznamku, jsem poznal mnoho zen (100+), nektere intimne, jine ne, s nekterymi se rad vidam nebo pisi do ted (ne primo ted:), zkusenosti tedy pozitivni, kdyz jsme si se slecnou nesedli, nic se nedelo, pokecali jsme, rozloucili se a uz se nevideli, ale s tim se musi pocitat. preji hodne stesti.
    GDY
    GDY --- ---
    PAVEL_BRODSKY: Zkušenosti mám lepší i horší. Když to krátce shrnu: ty bezplatný jsou plný scamu a zoufalců a je to jako brodit se blátem a je spíš otázka štestí a trpělivosti narazit na někoho normálního a ještě větší štěstí, aby dotyčná vůbec odpověděla (páč maj většinou zasraný vzkazy od frustrátů). Swajpovací appky - plný scamu a attention whores - vyhozený prachy. Kladnou zkušenost mám se seriozníma placenýma, který tě přímo naváděj k tomu, aby se člověk víc pověnoval vlastní prezentaci a směrují k lepšímu uvědomění, koho vlastně hledáš. Akorát že to jejich prostředí bývá takový dost sterilní, takže to nemusí být pro každýho. Za sebe můžu doporučit EliteDate, tam jsem se seznámil překvapivě hodně rychle, sice to nakonec nedopadlo, ale za to už ta seznamka nemohla :)
    PAVEL_BRODSKY
    PAVEL_BRODSKY --- ---
    Čau. Koukám na téma téhle diskuze a říkám si, že když si myslím, že internetové seznamky jsou asi nejzbytečnější obsah na internetu... ...tak asi nebudu daleko od pravdy i soudě podle zdejších příspěvků.
    Je tu někdo, kdo by měl aspoň trochu lepší zkušenost? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam