• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    BLAF
    BLAF --- ---
    BAAL: Feel ya bro, me po chvili uz nebavi ani to svajpovani, natozpak si s nekym psat, o schazeni ani nemluve :)
    Musim si to davkovat mega postupne.

    Mmch, neco k tematu:
    Why Men Get So Few Matches on Dating Apps
    https://youtu.be/x3lypVnJ0HM
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: Máš pravdu, mám v ponožkách věčný nepořádek.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: někoho halt povznáší spravedlnost a někoho srovnaný ponožky :-P myslím, že byste se k sobě se spidermanem nehodili
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NELLAS: game, set, match Nellas:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TEKKIT: Já ti nevím, týpek, co vytváří pavučiny, spíš ztěžuje práci při úklidu. Pokud jen vytvářel a neodstraňoval, tak se nedivím, že ho nechtěly. Navíc zachraňování města znamená, že je furt v trapu a nemá na ni čas. Taky naprd.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    TEKKIT: mám já snad patent na spravedlnost v domácnostech? :-D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    wait! ty máš labuť na ikonce!!! Mazaný:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    VICTO_REA: tady maník uměl dělat pavučiny, šplhat po nich a zachraňoval město před padouchama...zajímalo to ženský? Nezajímalo! A přitom stačilo skládat labutě!
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    TEKKIT: tak když uměl z plachty složit labuť:)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    VICTO_REA: pokud bych si s někým padl do oka a začali bychom se spolu pravidelně vídat, tak už mi přijde normální vypnout své profily na seznamkách. Nedává mi smysl v tom pokračovat, když bych měl pocit, že jsem našel. Moje výchozí pozice je, že toužím po nějakém vztahu jeden na jednu.

    Na druhou stranu se zdá, že všichni kdo používají sociální sítě mají zadní vrátka a udržují si takové jakoby možné náhradní vztahy. Takže jestli tohle není jen víc vidět, když je na seznamce.

    Jak o tom alespoň mluví Honza Vojtko
    Screen time a láska | Honza Vojtko | TEDxYouth@Prague
    https://youtu.be/h20OFh0_t8s
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    VICTO_REA: To by ničemu nevadilo. Sebevědomí, alespoň co já mám zkušenosti, si takhle zvedají i zadaný holky. Bude v tom určitě hrát roli i to, že si tím svým aktuálním vztahem nejsou úplně jisté.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    TRAILER: jestli na seznamkach končí část lidi, co dostali kopačky, tak je jasný že budou využívat všech pák, jak si to sebevědomí zpět vrátit.
    TRAILER
    TRAILER --- ---
    VICTO_REA: Je to forma flirtování pro zvýšení sebevědomí. Taky mě svého času dost překvapilo, že to mají holky třeba v 25. zapotřebí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VICTO_REA: proti gustu :-)
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    PALEONTOLOG: kdybych chtěla mermomocí si zvednout sebevědomí, tak odcestuju na dovču někam do arabských zemí. Tam bych k obdivu od můžu dostala jako bonus výhled na moře a drink all inclusive:))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VICTO_REA: no některý ne moc hezký ženský se vyskytujou různě na seznamkách nekonečně dlouho, bo jim dělá dobře, že se jim stále někdo vnucuje. časem pak vidíš, jak to jejich ego uměle roste někam nad mraky. tam už fakt nejde o seznámení, jen o to bejt středem pozornosti, případně mít jako správce určitou moc. to už je milejší, když se lidi navzájem podvádí :D
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    B3DA: tak to mi přijde trochu jako malé dítě v dospělém těle, pokud někdo vyžaduje pozornost 24 hodin denně.
    B3DA
    B3DA --- ---
    VICTO_REA: a/nebo spis obecneji na pozornosti
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    PALEONTOLOG: zavislost na chatování? To existuje? Ještě tohle na mojí hlavu. Omg:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam