• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VICTO_REA: Já třeba 2020/2021 zhubla a znovu vážila 62 kg jako dřív, ale teď jsem za dva roky zase ztloustla přes 12 kg, takže mimo jiné NABÍZIM VELKÝ KOZY!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VICTO_REA: Ale tohle prozření by mělo dorazit do určitého věku, jinak to působí… smutně.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RIMSAK: LOL :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: To si ale nemyslíš špatně. Celou dobu, celé ty roky, je to jenom o tom, co chceš TY, prostě "já já já jenom já". Nikdy jsi se ani nezamyslela, co nabízíš těm vhodným samečkům, aby si v tom davu vdavekchtivých vybraly právě tebe.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Mně už v šest večer padá hlava, v sedm se začínám kroutit na gauči, v osm si jdu čistit zuby, ve 20:30 mám půlnoc.
    Mám to prostě o tři hodiny posunutý.
    Ale v létě nějaká snaha v podobě bloumání směr domu po Náplavce byla.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Taková ranní tramvaj plná lidí jedoucích do práce je skvělé místo pro seznámení. Všichni mají báječnou náladu a chtějí flirtovat.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    VON_GILOTINE: Ty žiješ ve světě, kde jsou ještě lidi, co chtějí něco nabízet a né jen brát? To je tak sladký:)) bez ironie..
    mega bod zlomu, kdy jsem si uvědomila, že mně nikdo nic dlužen není a co já vlastně mohu komu nabídnout a jestli mám z čeho nabízet.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Nic nebrání si po doražení domu ve tři odpoledne vyměnit ponožky a jít se seznamovat ven, třeba i kolem těch pěti, šesti, kdy se vrací elita z korporátů!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Nemyslím si. Je to prostě tak, že k jednomu člověku by se tam měl najít zase právě jeden člověk. Tohle jen usnadní selekci.

    Když nějaký holce třeba vadí, že si týpek místo tulení po sexu jde zapálit cigáro, tak ať si tam klidně napíše, že chce nekuřáka. Nějaká třeba může mít na kouř alergii, nevim.

    Zrovna tak si myslim, že napsat tam ,,hledám muže s nemovitostí v Praze" vůbec nemusí znamenat, že je namyšlená zlatokopka.

    Může tim myslet třeba jen: ,,to já vim, že ti jako nedělá problém zajet za mnou mě oklátit z Hradce Králové. Ale já hledám někoho, s kým budu v Praze bydlet a zakládat rodinu, viš."

    A už jsem tu psala za sebe, že já se třeba neumim zamilovat do kluka, kterej se mi nelíbí v obličeji. A jsem na hubený kluky. Proto požadavky na vzhled.

    (čas k napsání příspěvku: ca 58 vteřin, uf).
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: takže to, i když z důvodu nucené a nechtěné výpovědí z jiných důvodů, někdo měl vyřešený štýlem a s výsledkem: s rouškou nemakám ani hodinu denně / roušky zaměstnancům dole nerozdávám // doma budu ///
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jinak co internetovyvh seznamek tyce. Vzdy je varovnym signalem pokud ma nekdo moc promakane info, naroky, definice..proste je to cele nak moc o nem,namisto o moznosti kterou chce nabidnout.

    Jak zde mozno videt, vetsinu lidi to odpuzuje nebot jde o dukaz nesoudnosti
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LOGO: čím víc příspěvků napíše, tím je to nad slunce jasnější...
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE: Jj, ale o víkendech chodim spát k ránu, v neděli tak o půlnoci na 4 hodiny na tři REM spánky a pak to druhej den dospávám.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Proto třeba už ani nechápu, jak mohly některé INDI VINDI z tohohle auditka během COVIDU rok a půl zneuznaně nepracovat, ,,nič pre seba nespraviť" a válet se doma u NYXU A SEZNAMKY a jen občas jet na kolo nebo zajít na párty. FUJ! :D
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Já myslím, že už máš hlavně po večerce teda.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *s poklonky uctivě zdravená :D ho hóóó :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Psala jsem teď jasně, je jima neopovrhuju. A bezdomovci tedy neopovrhuju ani náhodou!

    Prostě se nechci s bezdomovci a Ukrajinci a panima před důchodem seznamovat.

    Vzhledem k tomu, že jezdim do práce kaskádou: tramvaj, metro, autobus, tak 5:20 - 6:00 ráno opravdu je časem bezdomovců (viz tramvaj do centra) a Ukrajinců (viz busy z konečný do industriálních zón).

    V práci jsem nadmíru doceňovaná, některými zaměstnanci dokonce uctivě zdravená, tam bych problém neviděla.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Pokud necim opovrhujes a popises to jako "cas ukrajincu a bezdaku" tak je zcela logicke vyvodit ze mas rasisticke zkratky a ne ze si ukrajincu a lidi vazis.
    Nemluve o tom ze pohrdas necim do ceho ses sama upletla, z cehoz plyne ze si snazis ospravedlnit svuj pocit nepatricne nedocenenosti a je tedy zjevne ze problem je v tobe a ne nekdw venku.

    Go, figure
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Můžu se zeptat, co bylo špatně na tomto příspěvku?

    Nemyslela jsem to tak, že bych těmi bezdomovci, Ukrajinci nebo staršími paními opovrhovala.

    Ale člověk vysokou školu studuje také mimo jiné proto, aby nemusel vstávat ve 4:30.

    A člověk je tvor společenský.

    Pro mě jakožto single je docela důležitý, abych mohla cestovat do práce nebo z práce s lidmi, se kterými bych se případně mohla dát do řeči nebo dokonce seznámit.

    Ale to s bezdomovci, Ukrajinci a panima, co nasluhujou před důchodem, pochopitelně nehodlám.

    A když jedu z práce ve 14:30, tak brzo nejezdí ani studenti.

    Pro sociální interakci a abych nezůstala na ocet, by pro mě prostě bylo výhodnější jezdit s populací, která jede do práce na osmou/devátou a vrací se v pět/šest/sedm.

    Toť vše.

    Není to ani OT, protože to vyjadřuje míru problému, kterou mi způsobil zákaz přihlášení na Tinder.

    Jsem odkázána na sociální interakci a ta z důvodů časů, kdy jedu do práce a z práce a z důvodu, že abych se vyspala osm hodin, musím chodit spát ve 20:30, jednoduše vázne.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MAKROUSEK: Už jsem to psala. Já jsem na nyxu proto, že byly vyprodaný lístky na jednu akci a potřebovala jsem kontaktovat jednu kámošku známého a on na ni věděl jen nyx kontakt.

    Ban na Tinder je propojený s telefonním číslem a IP adresou. Nejde si udělat jinej profil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam