• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: aha, no dopadlo to stejne
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Na profilovce jsem sluneční brýle neměla, ale debilka jsem si ve slunečních brýlích udělala tu webcamera ověřovací selfie dle požadované pózy.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja mam jen velkomesto no.. bohuzel
    Mozna o to.vic vidim ten rozdil, je pravdou ze lide obcas trousi ze v ruralnejsich oblastech to ztrati trochu fakeu
    XARGH
    XARGH --- ---
    VON_GILOTINE: Ja jel tinder loni z nudy na Spisi (SK) :DD a lidi byli real, krom nejakyho scammera, co neumel dost anglicky na to, za koho se vydaval. mel jsem exclude: polky a turistii :) Problemy byly vesmes logisticke, ujet 40km trvalo 2 hodiny :D
    Ale ve velkomeste jsem bych to nezapnul, nejsem blazen.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Zmonetizovali v nem vsechno co slo. Tudiz uz ti realne neukazuje lidi.
    Zakladni rozdil: pred 10lety si tinder jednou za dva dni dohnal "no more profiles to show" a nebyly tam faky temer vubec
    Dnes: 20lajku na den vyplytvas na "revommended popular" profily. Namisto real lidi.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    VON_GILOTINE:
    a co se teda změnilo ?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tinder fungoval minimalne pet let. V cashgrab bez vysledku se zmenil tak 5let zpet
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: pokrok nezastavíš
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: No a to mě docela tak trochu děsí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: od doby reklam na růžovýho slona v prime-time ta odvrácená strana nějak zkomírá, protože se sama stala mainstreamem :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: :D
    Jako by ji už i tak bylo málo a ještě to cíleně vyhledávat. To mi přijde tak trochu jako jakási forma masochismu. ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: mě vždycky zajímala ta odvrácená strana společnosti, takže jsem navštěvoval nereprezentativní místnosti a pokud jsem se s někým sešel, tak v konspirační vinárně v postranní ulici bez osvětlení :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ROLAND: taky jsem přímo do těch sekcí nelezla... spousta lidí se potulovala mimo vyhrazené sekce
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: Lide.cz mi přišli fajn, i když tedy spíše jako na takové to seznámení volnočasových aktivit atd. Tam jsem chodil do fotomodelingu a jako místnost jsme často pak dělaly srazy co končili v lucerně. Tak jsem třeba poznal jednoho tehdy začínajícího fotografa co dnes fotil i pro Playboy. ;)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ELIZHANNAH: Byl, ale já do uchylovišt nelezl. A měl tam vlastní místnost a s pár ženami jsem se tam seznámil. A i po x letech když jsem tam občas zkusil jestli náhodou. Tak občas ke mě do místnosti přišla nějaká poděkovat, že jsem ji prý kdysi pomohl.

    I když, tedy obvykle jsem se tam seznámil se staršími ženami (30-44) než jsem byl já. A nebo zase holky co byly pod zákonem, takže s těmi jaksi nic.

    Jde o ty poměry kdy dříve i ti normální, nesmělí měli přeci jen nějaké šance. Pak už je to jen velká nula a ztráta času.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: no tyhlety paní z pošty, prodavačky a asistentky po 40 už většinou humorem nepřekypujou :) já to beru tak, že když je to něco přirozenost a měl bych se tím omezit hned na začátku, tak to vážně není a nebude match.
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: jo to ja taky, ale zklamani se dostavuje :-/ at chci nebo nechci.
    upocenost = vlezlost nebo chtic? to ja nejedu(celkem ctu signaly, nejdu do nekoho, na kom nevidim zajem, vec sebeucty))! problemy hledam poctive (nebo neuroticky :) u sebe - podle me se chovam na prvni dobrou moc zovialne, tak, jak jsem zvykly mezi prateli a to se nehodi.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: já už to beru jen jako volnočasovou zábavu, hezký si zaflirtovat, ale "výsledky" fakt neřeším, možná se jim dokonce i vyhýbám, mě vyhovuje to seznamování :D ale ta neupocenost na ženský fakt celkem funguje.
    NJAL
    NJAL --- ---
    ELIZHANNAH: 20 let nazpet se tam dalo jeste seznamit, treba v BDSM oblasti, ale ted uz nejde ani to. Uz je to tam divny i na tohle.
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: ja si samo vybiral. mluvim o tom, co jsem zjistil behem reality check. ale zas tak nic hroznyho se mi nestalo, jen jsem potkal nebo spise receno mihl se vedle par posahanych lidi. ale seznamovani na netu mam znechucene. a tak zase zacinam pit alkohol :)) treba to zas bude slapat jak ve dvaceti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam