• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAKROUSEK: hele ale to není až tak mimo, já jsem se fakt seznámil s jednou garboložkou, vůbec jsem do tý doby netušil o co jde a že to existuje! :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Ja mel na Novym Zelandu kamarada popelare a protoze se za to trochu stydel, kdyz se ho nekdo zeptal, tak rikal, ze dela "garbiologist".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: a vážil by si vyštudovaný ženy, žejo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Víš kolik ušetří za fitko, když celý den zvedá plné popelnice? A jestli vypadá k světu, tak se ani zřejmě každý večer nevylije v hospodě a tudíž mu zůstane více cechtáků!
    PROBUZENY
    PROBUZENY --- ---
    Fakt jsi prošla 500 profilů? Mě bylo divný, kam jsi na ty tři dny zmizela :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak mám zkušenost ze seznamky.

    Jelikož mám zablokovanej ten Tinder, šla jsem na jinou seznamku.

    Vybrala jsem muže v kategorii 28 - 44 let a prošla fotky asi tak 500 profilů.
    Skoro nikdo se mi nelíbil, ale OSLOVILA JSEM DVA UŽIVATELE.

    Jeden psal blbý kecy, loudil odvážný fotky. Když jsem napsala, že bych se ráda sešla na drink, měl narážky, co jako budeme dělat potom atd.

    Naštěstí odepsal i ten druhej, kterej se mi líbil víc.

    Když jsem volala, zavěsil. Pak psal, ať zavolám znovu, zavěsil uprostřed hovoru.

    Pak jsme si tedy volali znovu a došlo i k tomu, že mi sdělil jeho předchozí milostný život.

    Má dítě a navíc ještě k tomu dělá...

    ...chvíle napětí...

    ...POPELÁŘE.

    Takže z cca 500 chlapů jsem si neomylně vybrala zřejmě jedinýho, kterej je POPELÁŘ! a bydlí na ubytovně.

    Fotky jsou skutečně jeho, poslal mi ještě další pro ověření.

    Takže supermodel popelářem, prej bere 30 tis. a je spokojenej.

    Rande jsem zrušila s výmluvou, že mám v požadavcích, že chci chlapa bez dítěte, abychom si spolu pořídili dítě svoje vlastní.

    Mě snad omejou.

    Nikdo další se mi na tý seznamce nelíbí, tak jsem v pí..
    SENIN
    SENIN --- ---
    AVATAR: jo to urcite :) jen jsem na to ted narazila :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SENIN: ja si teda myslim, ze na zacatku byl podvodnik, ktery zeny okradal v dobe, kdy tinder jeste neexistoval :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    Na začátku byl Tinder, na konci milionový podvod. Milovník ze seznamky míří za mříže - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/tinder-podvod/r~62f420bcb39611eea873ac1f6b220ee8/
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    :/
    XARGH
    XARGH --- ---
    ...krome pripadu, kdy je zrcadlo krive a tvoje huba jakztakz

    namatkou: https://www.theguardian.com/commentisfree/2022/aug/16/dating-apps-love-lives-hell-tinder-decade
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    N.V. Gogol: "Nenadávej na zrcadlo, máš-li křivou hubu!"
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Na boo je roztomily ze limit neni na lajky ale na reakce, takze das 15x ne a jdes do timeoutu. Se mi snad zda fakt
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Boo smazano, tinder smazan. Bumble poleti behem dne dvou tri. Shadowban vsude kdyz neplatis. Veri sad.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Driv jsem ho zkousela a prakticky nic moc. Dokonce i placenou verzi, to bylo uplne k nicemu. A pokud ted jde jen o prachy, tak na to kaslu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tinder je uplne v cajku :)
    SENIN
    SENIN --- ---
    Koukám, že Tinder je tedy absolutně mimo ...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jo tak jestli je ochotna jim poslat cash tak prosim lol
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    @lofiholka • Kdy zruším match: 🤷‍♀️ pokud to při psaní nemá dobrý vibe a musíme tlačit dalš�... • Threads
    https://www.threads.net/@lofiholka/post/C2EoVqRNxkP/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ%3D%3D

    Kdy zruším match:
    🤷‍♀️ pokud to při psaní nemá dobrý vibe a musíme tlačit další témata, protože to neplyne samo
    🤷‍♀️ pokud z konverzace vyplynou názorové rozdíly, co nás zjevně serou
    🤷‍♀️ pokud chce jen další holku do otevřeného vztahu, polyamory…
    🤷‍♀️ pokud tlačí první rande na místo, kde se necítím bezpečně

    Jsem zadaná, našla jsem ho díky Tinderu před dvěma roky.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    @lofiholka • Moje funkční strategie na Tinderu: 1) ujasnit si, co hledám 2) mentálně se připravit, že ... • Threads
    https://www.threads.net/@lofiholka/post/C2EnYURNZ21/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ%3D%3D

    Moje funkční strategie na Tinderu:

    1) ujasnit si, co hledám
    2) mentálně se připravit, že teď budu měsíc aktivní a seznámení je moje priorita
    🫡 heslovité bio a fotky o tom, co chci, co mě baví, čím trávím čas
    3) zaplatit Premium na měsíc
    💡 díky tomu vidím, kdo mi dal lajk, a mohu rovnou vybírat z nich – ne čekat na matche
    4) psát první každému muži, co mě zaujme
    🔥 icebreaker o tématu, co mě baví probrat a nutí k reflexi (jaké jsou tvé red flags?)
    5) jeden večer si píšem, pak najdeme den schůzky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam