• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Náhodou, zase se mě snažil při tancování na Silvestra brát zezadu za boky 23 letej týpek od tý doby, co mě viděl na baru a to v plnym světle.

    Pod obraz rozhodně nebyl. Pak na mě zcela souvisle mluvil. A když jsem ho uzemnila, ať nesahá, že jsem o moc starší, tak mi ten věk zase nevěřil.

    Plus pravidelně slýchám:

    ,,Ježiš, ty máš ale velký prsa."

    ,,Kozy máš teda dobrý."

    a od toho, co mě tahal za tu halu: ,,Ukaž mi ty kozy!"

    Dokonce jsem slyšela názor na mě, že mám tak úžasný prsa, že chlapi se podivaj přes údajně pohledný obličej na ty kulatý velký prsa se žlábkem, na nich se zaseknou a už ani nedojdou pohledem níž, takže už ani nestihnou zjistit, jak jsem nebo nejsem oplácaná.

    Takže šance na seznámení tu snad jsou.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Psala jsem, že ten byt není podmínka.

    A bývalej snoubenec měl pravidelnej obličej s podobnými rysy a záplavu tmavých vlasů od 36 do 42 let.

    Pak už nevim, to už jsme nebyli spolu, ale myslím, že tak vypadá doteď.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALTOR: Kterého se ovšem starší, oplácaná, bez bytu, Reborna rozhodně nebojí!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Co se mi líbí lze snadno najít v [Krasne sexi photecky] ;)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: Jsi na mladsi a na hezke chlapce. Navic ve svem relativne mladem veku (ted znim jak kmet nad hrobem) maji mit i v Praze vlastni byt, takze uspesni.

    No, holka, dle toho co jsi zatim napsala to bude nelehky ukol!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SENIN: ucinena svetice, bez ironie :-)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:

    To víš, někomu se víc líbí tohle (že, NAVARA):



    Někomu zase tohle (byla jsem něco mezi těmito extrémy a všichni mi vždy chválili postavu, ale teď když jsem přibrala skoro 15 kg se začínám blížit k tomuto):

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Nikdo jí tu nikdy neviděl :o
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Není mi 42+.

    Když k mý fotce, kterou tam mám, přičteš pár let, tak ti taky nevyjde 42.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Proč by měla kolouška 28 zajímat slečna 42+ (po přičtení těch pár let)?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SENIN: Proto se zaměřuju spíš na koloušky vypadající na 28-32. Pak mám jistotu, že nepřijde seschlý stařík.

    K fotce je vždy potřeba přičíst pár let.
    SENIN
    SENIN --- ---
    Takova hezka diskuze tady byla :( jinak jsem se pobavila u toho odkazu, kde pani popisuje svoje zazitky ze seznamovani. Takovych mam take plno.
    Napriklad posledni.

    Vybral hospodu, ktera byla uz rok zavrena. To se mi fakt ulevilo, strasny pajzl. Nastesti jsem na to prisla predem. Fotka pred 10 lety. Prisel takovy seschly starik. Hned na uvod padlo nekolik trapnych vtipu na moje zamestnani. Hahaha. Nemel vybrano kam pujdem, takze jsem musela zavelet ja. Celou dobu sedel a nic moc nerikal, ja se mohla udrit konverzacne k smrti. Jist nic nechtel, takze jsem malem chcipla hladem, kdyz okolo vsude jedli. Kdyz jsem se vracela ze zachoda, tak jsem videla, jak rychle kopnul piti do sebe. Rikam ok, je cas to po hodine ukoncit.

    Za par dnu se ozval, jaky ze to jsme meli hezke rande. :D a ze se setkame znova, chtela jsem byt hodna, tak ze ok. A at dorazi bliz k memu bydlisti. Domluva priserna, ze tam nezaparkuje, ze blabla. Pak ze jede s autem na servis a ze na Smichove. Ok… zahy mi po par minutach prisla sms, ze jede kolem meho bydliste … ze servisu na ten smichov. Rikam, tak zastav a naberes me… dalsi sms, ze uz je pryc. Pak dalsi sms, ze tam nebude cekat, at prijedu driv, myslno do 20 minut. I kdyz jsme byli domluveni na jinou hodinu. Tak to mi uz ruply nervy.
    KULA
    KULA --- ---
    Někdo asi trochu otéká po medikamentech....
    Taky máte pocit, jakoby ten příběh byl z minulého weekendu? Takhle už působil i v roce 2019. Představa, že někdo investuje šestinu života do opakování 5 vět je strašidelná. A furt ji to nikdo nevěří :D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Ty vole křivule
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    křivkovaná?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Jsem prostě taková křivkovitá.

    🥸
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RENA_SULIROVA: jo měla, docela hodně fotek, akorát jsem v té době nehledala vztah a poslední můjvážný vztah vznikl offnyx normálně v restauraci, respektive nejdřív mne tam viděl a pak si mne vygooglil a napsal na fb :)
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Každé zboží má svého kupce. Ale je potřeba správně stanovit cenu.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Já z toho taky nadšená nejsem a ráda bych zase tu svojí původní váhu 62 kg.

    Mně se to střídá + - 15 kg sem a tam pořád dokola.

    Ale někomu se to líbí, navíc bych řekla, že ty prsa mám větší:

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Už jsme to tu řešili, jestli je nebo není tlustá.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam