• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Stejně tak si ti na Tinderu říkají, že ztratili jen pár vlasů a brýle potřebují jen na čtení, takže se to nepočítá :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No ale obličej mám pořád stejnej.

    A psala jsem, že jsem sice přibrala, ale hlavně na prsou a na zadku, což může právě někdo považovat za výhodu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak urcite dyz tu uz pul mesice vysvetlujes zes teda dost pribrala
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No ale ty chlapi teď vypadaj úplně jinak - brýle, pleš, snad i hrb :)

    Ale já vypadám pořád stejně. Fakt.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Technickou, presne to se da vzdy jen nabiflovat. Guma
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KULA: :D
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: No ale to už se tu taky psalo.

    Chceš krom fyzický krásy i ženskou, která má VŠ. Třeba technickou, ne jen nějakou soukromou nebo která se dá nabiflovat. No tak já ji třeba mám.

    Má ji spousta holek.

    Do jaký míry se z toho pozná inteligence už posuď sám.

    Vařit taky umim, jen na to teď při práci nemám čas.

    A vzhledem k tomu, že máme dotovaný obědy, chodim domu už nažraná. Vařim jen o víkendu.

    Tak jaký jsou ještě ty priority?

    Vlastní BYT? Majetek?

    No tak na to téma už tu REBORNA psala o jejím reálnym a potenciálním dědictví takový romány, že to už nestojí za slovo.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A nezacala ta debata stiznosti na chlapy co maj starou fotku? A ted ma stacit 10let stara vzpominka na nsky x let stary fotky?lol dvoji metr hadr
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: Tobě se líbí to po sobě číst viď? Myslíš si, že je zajímavý co píšeš?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HONZA09: Pro ni ano, proto tak hodnotí ostatní :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Neprojevuju. Tedy jak kdy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Nebylo by tedy vhodné zaměřit se na araby?

    Jsi si jista, že ti hubení koloušci Ashley chtějí? A na chov?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: No a já se Ti snažim vysvětlit, že se nemůžeš seznámit ne kvuli vzhledu, ale protože každej kdo má vsěch pět pohromadě, tak zdrhne až Tě pozná. Teda za předpokladu, že v reálu se projevuješ stejně jako tady. :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Ty vole Reborno, dej si pozor, než zas skončíš ve spirále opalujících se wall of text uprostřed psychotickýho nájezdu...ne že sem přijdu za pět dní a bude tady patnáct knížek o kolečkách s dvaceti myšlenkami celkem!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    RENA_SULIROVA:
    Vida, o mne si zase v mládí mysleli, že sem chlapeček :")
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    DELIRIUM: Ale jak už jsem psala:

    ...podstatná není otázka, zda s tim jako vyhraju miss český republiky,

    ALE ZDA SE MŮŽU S TAKOVÝM VZHLEDEM SEZNÁMIT S NĚJAKYM POHLEDNYM CHLAPEM 28-44 LET, KTEREJ MÁ TMAVÝ VLASY, JE HUBENEJ, ZAMĚSTNANEJ A MÁ KDE BYDLET.

    No a já si myslím, že jo.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    DELIRIUM: Nevim. Kdysi mi řikali, že vypadám jako Shakira nebo přesně jako Kubelková.

    Jeden týpek mi před pár lety, když jsem to přehnala se zesvětlením vlasů, řekl, že vypadám jako Olga Schoberová. To jsem se jako docela zasmála. Zřejmě chtěl jen zalichotit.

    Ale vzhledem k tomu, jak rozdílně ty tři ženský vypadaj, teda nevim, jak vlastně vypadám.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Tak teď už začínám hořet zvědavostí i já!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: V roce 95 jsem nebyla na žádnym plese, ale na ZÁKLADCE :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Fotka tu byla asi před třemi lety. Před deseti lety jich tu byla hromada, že to až vzbudilo nenávistný reakce. Jistě jsi nějakou viděl.

    Psal jsi, že mě prcal nějakej tvuj kámoš, tak jak to můžeš vědět, když ani nevíš, jak vypadám?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Ženská může bejt klidně královna plesu ročníku 95, ale k ničemu jí to není, když je psycho. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam