• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Jak skoro ste sa vacsinou prvy krat stretli od zaciatku konverzacie?

    My sme si teraz zacali pisat kusok pred Vianocami, dohoda bola, ze medzi sviatkami dame kino. Bohuzial som po navrate od rodicov padla na 2 tyzdne s hnusnou anginou, tak sme si len dalej pisali. Minuly tyzden som to kino pripomenula a bolo to uplne odignorovane. Navrh z druhej strany uz nedosiel. Konverzacia postupne ustava, tak cca na 1-2 vymenene spravy denne. Myslim, ze to nakoniec cele uplne vysumi. A ani ma to vlastne asi netrapi.

    Pritom s ex sme si taky pred rokmi najprv par tyzdnov len pisali. Najprv totiz marodil on, tak ja, do toho covid. Ale tam ten zaujem bol z oboch stran fakt hodne velky a konverzacia naopak stale lepsia a castejsia.

    Som tie seznamky vlastne nikdy moc neriesila, pretoze sa vzdy nasiel niekto v blizkom okoli. Ale jak som vypadla postupne zo vsetkych kolektivov, tak sa nazivo moc nemam ako zoznamit. Lenze kazdy dalsi online pokus ma od toho len odradza a stale viac mam pocit, ze mi je samej vlastne lepsie.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Asi skvrny na slunci. Posledni tydny tu nak bouchlo v bedne vic nestastnicim
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    NELLAS: To zní lákavě! To jsem nevěděla, že je to tak jednoduché. Rovnou pozvání na tropickou dovolenou :-))
    KULA
    KULA --- ---
    HONZA09: tak to všichni víme, stejně čekáme jenom na nějaký bulvárek, respektive kdy ji rupne v kouli a skončí někde.....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZANNA: Zajdeš se mnou někdy do přírody najít nějaké divoce rostoucí keshu? :))
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    NELLAS: Když já jsem spíš na to keshu :-) semtam malá keshka :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BAAL: no a přitom vidíš, jakej je to ice-breaker!
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    GRANTORINO: Pravda, tohle je Popelka, co dělá vše pro to, aby případného prince odradila s plnou silou své osobnosti.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZANNA: Jen pak prosím pěkně napiš kešky takhle :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MMORT7: může, ale základ je nesedět doma na gauči. To zatím tahle Popelka asi nedává, takže nic...
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Udelej si děvče s technickým vzděláním analýzu toho, co nabízíš a co očekávas.
    Nebo, když máš to vzdělání, tak si udělej svoji SWOT analýzu pohledem externího subjektu.
    Pak možná pochopíš tu asymetrii mezi očekávám x nabízím.

    A ano, i Popelka s nadváhou kolem čtyřicítky se může dočkat prince z pohádky. Ale ta pravděpodobnost je ne úplně velká.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    BAAL: Já že se toho chytneš ano :-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    ZANNA: Tebe bych na psytrance netipnul:)
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    NAVARA: To je dobrý. To si půjčím, jestli si někde budu zakládat profil :-)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    RENA_SULIROVA: no a jaká je tvoje náplň po te 14:30hod? Sedíš doma a truchlíš, ze nemáš přístup na Tinder a jak je svět nespravedlivej, když jsi tak hezká a máš super zadek a prsa?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Chápeš, že tvá konkurence píše na seznamky inzeráty jako třeba:

    Ahoj, jsem Lucka, 36 let, a hledám někoho, s kým bych si rozuměla.

    Jsem pozitivní a veselá holka, která má ráda život. Ráda tancuju na psytrance, takže pokud máš rád třeba Infected Mushroom, Astrix, Vini Vici nebo Ace Ventura, určitě se máme o čem bavit.

    Kromě toho ráda trávím čas v přírodě, a to nejen na festivalech. Ráda chodím na výlety, jezdím na kole a hledám keshky.

    A když jsem doma, ráda si zahraju deskovky nebo si přečtu knížku.

    Hledám někoho, kdo je chytrý, smysl pro humor a rád se baví. Pokud máš rád psytrance, přírodu nebo deskovky, napiš mi.

    Těším se na tvůj vzkaz!

    Lucka
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: no, to už je tak trapný, že se mi to snad ani nechce zvýraznit, ale přesto to udělám

    B: Zajdi si místo toho tapetovani do divadla, kina, kavárny (s knihou), na vernisáž.

    R: Sedim v práci. Do 20 h.

    P: že by bylo fér to uvést do profilu, pracuju do 20h

    R: To jen jedenkrát za tři/čtyři týdny.
    Jinak obvykle 6:00 -14:30.

    /no já se teda dobře bavím :D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    wtf :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: To jen jedenkrát za tři/čtyři týdny.

    Jinak obvykle 6:00 -14:30.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam