• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Záměrně vydávali srandu za rasismus... No tak to jsi tady špatně. To musíš do EU multikulti auditka. :))
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Umím, myslím velmi dobře. To je právě ten rozpor, že řadě tzv. ,,odborníku na věc" právě nedochází, že to GHB je běžným neurotransmiterem v mozku (vzniká myslím z GABY) a proto právě NEMŮŽE BÝT ODHALENO TOXIKOLOGICKÝM ROZBOREM.

    Taková injekce se třeba na openair propašuje velmi snadno a když ti to prdne někdo zezadu v davu, jako REBORNĚ...

    ..která myslím někomu z nyxu za pár stovek rozhodně stála.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: no. Aspoň už nemusíš předstírat že nejsi reborna a mluvit o sobě ve třetí osobě. Vždyť z toho musíš mít v kebuli ještě větší hokej než už máš
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SCHWAB: Jdu z práce a podle idosu mi už ujel autobus. Mám dvacet minut.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RENA_SULIROVA: frajerko umis anglicky vubec? Nejenze se to tyka jen uk a ire outskirts, ale hkavne

    No verified toxicological results have been published showing the presence of known incapacitating agents in alleged victims; the prevalence of genuine cases is unknown and has been controversial, with experts expressing doubts as to how easily such injections could be carried out without it being immediately obvious to the victim and attributing the reports to hysteria.

    A zaroven ty vubec nevis kolik stoji gabba a proc by ji nekdo pichal injekci vid. Jakoze cely je to nesmysl. Ale to te netrapi vid
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: No podle mě popis párty vyžaduje méně slov než popis problému ,,měla jsem se vdávat, opustil mě snoubenec, zmizel do svého rodiště na Moravu a ještě jsem přišla kvůli tátovi o byt z máminý strany rodiny, teď, když chci skončit v práci a mít dítě. Mám to na seznamce těžký, protože se musím seznamovat s mladšíma, protože právě ti ještě nemají a chtějí děti, ale často zase nemají kde bydlet a já jsem přišla o ten byt."
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    RENA_SULIROVA: se ti divím, že furt na ně reaguješ!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOLOC: Doslova to tu bylo myslím ve tvaru ,,byt po mámině mamince, kterej táta prodal bez souhlasu mámy."
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: hele děláš si srandu že jo? Dáváš za příklad dlouhého příspěvku popis párty a srovnáváš to s běžným komentářem?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOLOC: Psala tedy ,,babička" z máminý strany, jako že mámina maminka.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    KOLOC: to je tvoje babička, ale není jasné, čí je ona matkou.

    někdy se používá "babička od mámy", ale to ne takové nešikovné, to ukazuje spíš na tvoji prababičku.

    to byl hodně trapný potroleníčko
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Co je to maminka z máminý strany?
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    KVALKAN: Tak hodit si tam, ze deti nechces by pomoct mohlo.

    Mna by to uz ani nenapadlo niekde pisat, moc si neviem to prve dieta po 40 predstavit. Ani keby som bola 100% zdrava. Ale je pravda, ze v tomto veku to uz skor ludia necakaju. Okolo tych 35 to bude este ine.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KVALKAN: Hledej sigle moms, ty s tím prudit nebudou :)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    SHARKIE: zatím to nepomáhá. Jsem někde 32 - 42. Mě je 37. Zdá se mi, že hodně holek v tomhle rozmezí ještě touží po prvním dítěti a na to já nejsem adept. Alespoň se snažím jim nedávat lajky :/


    SENIN: to je za mě super, když to holka má v biu, tak si říkám, že to zkusím. Třeba by ji nevadilo, že je mám.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NELLAS:
    RENA_SULIROVA:

    Třeba tady je taky jedna tapeta dosahující délky REBORNINA běžnýho postu a rozhodně si nemyslim, že ten člověk je psychicky nemocnej.

    Zatím jsem to tedy nečetla celý, ale nic nemocnýho na tom zatím neshledávám:

    [KRISHNA @ R) E) P) O) R) T) I) E) S) .. z .. F) R) E) E) P) A) R) T) I) E) S) ]
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No taky že jo.

    Tady to máš:

    Needle spiking - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Needle_spiking
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    HEJSEK23: chápeš to správně!
    je to jen náhodička, že mají stejné záliby, koníčky, zájmy, výběr partnera ;) snad sis proboha nemyslel, ze tohle je Reborna?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NELLAS: A můžu se zeptat, ze kterýho konkrétně příspěvku nabýváš dojmu, že je REBORNA psychicky nemocná?

    Z nějakýho jejího nebo spíš z příspěvku nějakýho jinýho ID?

    Ostatně na tom, že tu tehdy REBORNA, která přišla o práci, ve volnym čase psala tapety, a to ještě jako reakce na ostatní ID, ne sama od sebe, já neshledávám nic psychicky nemocnýho.

    Na nyxu TAPETUJE spousta lidí.

    Myslím si, že přijít o byt, je pro takovou ženu, která chce dítě, daleko závažnější téma, než třeba nějaká párty.

    Ale přesto o nějaký párty jsou na nyxu některý ID schopný vyplodit dvě A čtyřky textu a takhle pořád dokola.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam